ארגון אירוע חינם


סוג שירות

אודות פורטל חתן כלה

פורטל חתן כלה הוא הפורטל המוביל בארץ לאירועים ולחתונות. בפורטל ניתן לקבל את כל המידע הכי עדכני והכי רלוונטי לארגון של חתונות ואירועים. הפורטל מאגד בתוכו בעלי מקצוע רבים בתחום האירועים כולל חברות קייטרינג, אולמות אירועים, מעצבי שמלות, מעצבי שיער, מאפרות, תקליטנים ועוד. הפורטל מאפשר לזוגות אשר רוצים להתחתן נגישות קלה לכל בעלי המקצוע שיהפכו את האירוע שלהם לאירוע ייחודי ומוצלח. בפורטל מאות עמודי תוכן המכילים מידע חשוב בתחום האירועים כולל טיפים, המלצות על בעלי מקצוע ...ועוד.

הפורטל מופעל על ידי שתי חברות מקצועיות, הראשונה הוותיקה והמוכרת בתחום האירועים הינה "חתן כלה קטלוג ואינטרנט בע"מ" שהתחברה יחד עם חברת "ארטוויזן בע"מ" שהינה מבין החברות החזקות והמובילות ברשת האינטרנט הישראלי בנושא טכנולוגיות ומערכות מידע.

שיתוף הפעולה הייחודי והפורה בין חברת ארטוויז'ן ופורטל חתן כלה כולל מתן מענה מהיר יותר ללקוחות הפורטל. שיתוף הפעולה כולל בנייה של מגוון עמודים ומיני סייטים בפורטל על ידי חברת ארטוויז'ן. החזון של פורטל חתן כלה והניסיון של הפורטל בשיתוף עם היכולות המקצועיות הייחודיות של חברת ארטוויז'ן הופכים את הגלישה ואת ההתמצאות בפורטל להרבה יותר נוחים ונגישים. שתי החברות ביחד מציעות שירותים לשיפור איכות הגלישה בפורטל וגם שירותים לבעלי מקצוע אשר מעוניינים בבנייה של אתר איכותי לעסק שלהם באינטרנט. השילוב בין שתי החברות ובין שני העולמות עולם האירועים ועולם האינטרנט מאפשר לשתי החברות ביחד להעניק שירות ייחודי ללקוחות שלהם. שירות זה מאפשר לשתי החברות להצטיין ולהעניק כל אחת בתחומה את השירות הטוב ביותר.

חברת ארטוויז'ן ופורטל חתן מציעות ביחד שירות ייחודי ואיכותי ללקוחות בעולם האינטרנט. שתי החברות מבינות את החשיבות של נוחות הגלישה וזמינות המידע בעידן האינטרנט. חברת פורטל כלה מתחייבת להעניק ללקוחות שלה מידע רלוונטי ואיכותי ובאמצעות שיתוף הפעולה הפורה עם חברת ארטוויז'ן היא יכולה לעשות זאת באופן הטוב ביותר ובקלות. אתר הבית החדש של הפורטל נבנה בעזרת חברת ארטוויז'ן והוא מהווה אתר מתקדם ואיכותי. חברת ארטוויז'ן ופורטל כלה מציעים ביחד לבעלי מקצוע בתחום האירועים שירותים איכותיים של בניית אתרים ושירותי תוכן. שיתוף פעולה זה נועד לשפר את איכות הפורטל במיוחד עבור הגולשים באתר שרוצים להיות מעודכנים במידע הכי חם בעולם האירועים – באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של חברת ארטוויז'ן והפלטפורמה של פורטל חתן הם יכולים לעשות זאת.

חברת ארטוויז'ן הינה חברה מובילה וותיקה בתחום פיתוח התכונה. החברה מתמחה בהקמה ובנייה של אתרי אינטרנט ודפי נחיתה. החברה מתמחה במיוחד בפיתוח מותאם אישית של אתרי אינטרנט בהתאם לדרישות הלקוח והרצונות שלו. לאחרונה החברה בחרה לשתף פעולה עם אחד הפורטלים המובילים בארץ בתחום האירועים – פורטל חתן כלה. שיתוף הפעולה בין חברת ארטוויז'ן ובין פורטל חתן כלה כולל בנייה ופיתוח איכותיים של אתרים ודפי אינטרנט ללקוחות הפורטל באופן מותאם אישית, יוקרתי ואיכותי מאוד. אודות חברת ארטוויז'ן – פתרונות תוכנה ייחודים

חברת ארטוויז'ן הינה חברה איכותית שמציעה שירותים מעולים בתחום של פתרונות תוכנה ואתרי אינטרנט. צוות החברה כולל בוני אתרים, מעצבי אתרים ומתכנתים מוכשרים מאוד שיש להם ניסיון רב בבנייה ופיתוח של אתרי אינטרנט. החברה מציעה שירותים של בניית אתרי אינטרנט, בניית חנויות וירטואליות, בניית דפי נחיתה, בניית בלוגים, בנייה של אתרים המותאמים לגלישה בסלולר, בנייה ופיתוח של פורטלים ועוד... . שירות החברה הינם שירותים באיכות הגבוה ביותר בעולם האינטרנט בארץ ובעולם. החברה אחראית גם על הפיתוח של מערכת בלעדית לבניית אתרים וניהול תוכן מערכת קוויקיווב (Quickyweb) . שירותי החברה מאפשרים לה לבנות אתרים באיכות גבוה, בעיצוב ייחודי ובהתאמה אישית לצרכי הלקוחות.

צוות מוביל בחתן כלה

אשר אילוז - בעלים של חתן כלה
אשר אילוז
OWNER

קמתי היום בבוקר השמש זרחה בחוץ, איזה עולם מדהים יש לנו. חושב כל יום איך ומה אני יכול לתת לעולם ולכל חבריי בכדי שלכולם יהיה הרבה יותר טוב.

עדי קביליו - מנכ"לית חתן כלה
עדי קביליו
CEO

אל תפחד לעמוד על מה שאתה מאמין בו. אפילו אם זה אומר לעמוד לבד. אין גבול לחלומות אין סוף לאפשרויות העיקר נאמין שהכול יכול להיות.

אדלמן דוד - דצ'ו
דוד אדלמן (דצ'ו)
CTO

לא משנה מה אנשים אומרים לכם, מילים ורעיונות יכולים לשנות את העולם. אם אתם עושים מה שתמיד עשיתם, אתם תקבלו מה שתמיד קיבלתם.

ישראל כהן - הנהלת חשבונות
ישראל כהן
CFO

החיים הם כמו שחמט... כל צעד משנה את הצעדים העתידיים. אף פעם אל תתווכח עם אידיוט. הוא רק יגרור אותך לרמה שלו, ואז ינצח אתך בזכות הניסיון.

מרינה שהנר
מרינה שנהר
Creative Director

תהיה שמח במה שיש לך. החיים הם לא בעיה שצריך לפתור אלא מציאות שצריך לחוות. אתה לא יכול לטפס על סולם ההצלחה עם הידיים בכיסים.

שרון שלו
שרון שלו
VP of Marketing

לכולם יש מחשבות , אבל לא אותם מחשבת לכולם יש רגשות אבל לא אותם רגשות לכולם יש אהבה אבל לא אותה אהבה . כולנו דומים אך כולנו גם שונים.