ארגון אירוע חינם


סוג שירות

אודות פורטל חתן כלה

חתן כלה הוא הגוף הוותיק והמנוסה ביותר בתחום האירועים בכלל והחתונות בפרט.
בפורטל, שהוא כיום המכשיר העיקרי של החברה להפצת הידע, ניתן למצוא את המידע המקיף והעדכני ביותר של הספקים, המגמות, ההמלצות והרעיונות בתחום – המשתנים ומתחדשים חדשות לבקרים. ענף האירועים כולל עשרות אלפי ספקים בתחומים מגוונים והרבה מאוד דילמות ומגבלות. הבחירה בספקים הנכונים היא מלאכה לא פשוטה אך חשובה ביותר. בנושא זה שוקדים בחתן כלה לפתח כלים ושירותים שיסייעו לגולשים ב'מסע המפרך והמדהים' אל האירוע הפרטי שלהם...
חזון החברה הוא להפוך את 'חתן כלה' לכלי מרכזי של כל מי שנמצא בתהליך הבחירה של אופי ו'רוח' האירוע שלו – שלרוב הוא מהאירועים החשובים בחיים. את החזון מתכוונת 'היי לייט' לממש באמצעות הרחבת המידע ועדכונו באופן מתמיד, שיפור קבוע של הכלים לאיסוף ומציאת המידע על ידי הגולשים והרחבת התכנים בתחום המגמות, ההמלצות והטיפים.

שיתוף הפעולה הייחודי והפורה בין חברת ארטוויז'ן ופורטל חתן כלה כולל מתן מענה מהיר יותר ללקוחות הפורטל. שיתוף הפעולה כולל בנייה של מגוון עמודים ומיני סייטים בפורטל על ידי חברת ארטוויז'ן. החזון של פורטל חתן כלה והניסיון של הפורטל בשיתוף עם היכולות המקצועיות הייחודיות של חברת ארטוויז'ן הופכים את הגלישה ואת ההתמצאות בפורטל להרבה יותר נוחים ונגישים. שתי החברות ביחד מציעות שירותים לשיפור איכות הגלישה בפורטל וגם שירותים לבעלי מקצוע אשר מעוניינים בבנייה של אתר איכותי לעסק שלהם באינטרנט. השילוב בין שתי החברות ובין שני העולמות עולם האירועים ועולם האינטרנט מאפשר לשתי החברות ביחד להעניק שירות ייחודי ללקוחות שלהם. שירות זה מאפשר לשתי החברות להצטיין ולהעניק כל אחת בתחומה את השירות הטוב ביותר.

חברת ארטוויז'ן ופורטל חתן מציעות ביחד שירות ייחודי ואיכותי ללקוחות בעולם האינטרנט. שתי החברות מבינות את החשיבות של נוחות הגלישה וזמינות המידע בעידן האינטרנט. חברת פורטל כלה מתחייבת להעניק ללקוחות שלה מידע רלוונטי ואיכותי ובאמצעות שיתוף הפעולה הפורה עם חברת ארטוויז'ן היא יכולה לעשות זאת באופן הטוב ביותר ובקלות. אתר הבית החדש של הפורטל נבנה בעזרת חברת ארטוויז'ן והוא מהווה אתר מתקדם ואיכותי. חברת ארטוויז'ן ופורטל כלה מציעים ביחד לבעלי מקצוע בתחום האירועים שירותים איכותיים של בניית אתרים ושירותי תוכן. שיתוף פעולה זה נועד לשפר את איכות הפורטל במיוחד עבור הגולשים באתר שרוצים להיות מעודכנים במידע הכי חם בעולם האירועים – באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של חברת ארטוויז'ן והפלטפורמה של פורטל חתן הם יכולים לעשות זאת.

חברת ארטוויז'ן הינה חברה מובילה וותיקה בתחום פיתוח התכונה. החברה מתמחה בהקמה ובנייה של אתרי אינטרנט ודפי נחיתה. החברה מתמחה במיוחד בפיתוח מותאם אישית של אתרי אינטרנט בהתאם לדרישות הלקוח והרצונות שלו. לאחרונה החברה בחרה לשתף פעולה עם אחד הפורטלים המובילים בארץ בתחום האירועים – פורטל חתן כלה. שיתוף הפעולה בין חברת ארטוויז'ן ובין פורטל חתן כלה כולל בנייה ופיתוח איכותיים של אתרים ודפי אינטרנט ללקוחות הפורטל באופן מותאם אישית, יוקרתי ואיכותי מאוד. אודות חברת ארטוויז'ן – פתרונות תוכנה ייחודים

חברת ארטוויז'ן הינה חברה איכותית שמציעה שירותים מעולים בתחום של פתרונות תוכנה ואתרי אינטרנט. צוות החברה כולל בוני אתרים, מעצבי אתרים ומתכנתים מוכשרים מאוד שיש להם ניסיון רב בבנייה ופיתוח של אתרי אינטרנט. החברה מציעה שירותים של בניית אתרי אינטרנט, בניית חנויות וירטואליות, בניית דפי נחיתה, בניית בלוגים, בנייה של אתרים המותאמים לגלישה בסלולר, בנייה ופיתוח של פורטלים ועוד... . שירות החברה הינם שירותים באיכות הגבוה ביותר בעולם האינטרנט בארץ ובעולם. החברה אחראית גם על הפיתוח של מערכת בלעדית לבניית אתרים וניהול תוכן מערכת קוויקיווב (Quickyweb) . שירותי החברה מאפשרים לה לבנות אתרים באיכות גבוה, בעיצוב ייחודי ובהתאמה אישית לצרכי הלקוחות.