אחת הבחירות החשובות ביותר שעומדות לפנייך טרם החתונה היא לבחור את איש או אשת המקצוע מתחום איפור כלות.

המראה הנוצץ והייחודי בו את מעוניינת בערב החתונה אינו תלוי רק בשמלת הכלה שתיבחרי אלא ובעיקר באיפור שיעטר את פנייך ובעיצוב השיער אשר ישלימו ויעדנו את המראה הכולל ויקנו לך המראה המיוחל אשר הולם אותך במיוחד.

בחירת מאפר או מאפרת כלות חייבת להיעשות בדקדקנות שכן מוטלת עליהם משימה חשובה ביותר בערב זה. על מנת שתיבחרי באיש המקצוע הנכון בשבילך אספנו עבורך את מיטב המאפרים והמאפרות הטובים ביותר בתחום מכל רחבי הארץ.

הירשמי כעת בדף "צור קשר" באתר ואנו נדאג להביא לידיעתך את מיטב ההצעות המשתלמות בתחום איפור כלות.


1
         

איך תוזילי את עליות האיפור לחתונה?

כיום כמעט כל זוג שמתחיל את תהליך הפקת החתונה, נתקל בבעיה די דומה. לכאורה ארגון והפקת האירוע נראה נוצץ ומאתגר ובו שפע של אפשרויות ואטרקציות, אך ככל שהתהליך מתקדם, ההוצאות גדלות ונעשות כבדות יותר. הרי ברור שכל זוג רוצה את החתונה היפה ביותר עליה ידברו חודשים רבים, אך לעיתים די קשה לשלם הון תועפות על ערב של 4-5 שעות לכל היותר.

אז מה עושים והיכן ניתן לצמצם?

החוכמה היא למעשה, לרכז את הדברים החשובים לכם, ואת הדברים שקצת פחות, פשוט לקזז ולראות היכן ניתן להתגמש. לדוגמא – אם ברצונך לרכוש שמלת כלה יקרה ונוצצת, תתפשרי על הוצאות  איפור כלה ועל התסרוקת. אך איך ניתן להוזיל עליות באיפור כלה ותסרוקת לחתונה? הרי הם חלק בלתי נפרד מהמראה שלך – אז בואי נראה...

נסי להיעזר במאפרות הבית של סלון הכלות

לרוב בסלון כלות, ישנה מאפרת הבית הנותנת מחירים אטרקטיביים לכלות המגיעות דרך אותו סלון, מעבר לכך, בסגירת החוזה עם מעצבת השמלות, נסי לבדוק אם תוכלי לקבל איפור ותסרוקת בחבילה הכוללת, כך תוכלי לחסוך את התשלום.

קחי מישהי שגם מאפרת כלות וגם מעצבת שיער

כיום ישנן מאפרות ערב ומאפשרות כלות מקצועיות שהן גם מעצבות שיער, בבחירה זו תוכלי לקבל דיל מצוין גם על האיפור וגם על התסרוקת ולא תצטרכי לשלם לשני השירותים בנפרד.

בקשי דיל מיוחד לאיפור גם בשבילך וגם לחברות ובנות משפחה

טוב, כמובן שכשמדובר בכמות גדולה של מתאפרות, וודאי תקבלי דיל שווה, לכן אספי את חברותייך הקרובות, את בנות משפחתך ומשפחתו של החתן ותשאלי מי מעוניינת להתאפר על ידי מאפרת, כשאספת כמה בנות, תוכלי לקבוע עם מאפרת שתגיע אלייך הביתה או לסלון הכלות ותקבלי מחיר מיוחד לכולן.

 

בצעי סקר שוק קצרצר על מנת לאמוד את המחירים

 

מחירי איפור לכלה של מאפרות מקצועיות משתנים ממאפרת למאפרת, כמובן שככל שהמאפרת מקצועית ובעלת ניסיון רב ושם טוב בתחום, יעלה לך יותר כסף, אך לא בהכרח שמישהי עם פחות ניסיון היא פחות טובה. לכן, בצעי סקר שוק על מנת לאמוד את המחירים, כך תוכלי להחליט איזה תקציב את רוצה להשקיע לטובת העניין. זכרי שלא להתפשר על מקצועיותה של אותה מאפרת ובקשי לראות את תיק העבודות שלה וגם המלצות.

צור קשר
צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם