בר אקטיבי - שירותי בר אקטיבי לאירועים יכול לשדרג את האירוע אלפי מונים, כיום אין אירוע שלא מוגש בו אלכוהול. בר אקטיבי יכול להיות ההבדל בין אירוע כושל למוצלח. אצלנו תמצאו את כל סוגי הברים לאירועים: עגלות קפה לאירועים, בר ממתקים לאירועים, בר מתוקים לאירועים.
1

אלכוהול לחתונה

אלכוהול לחתונה הוא ללא ספק המיקוד המרכזי בכל אירוע, הרי חתונה ללא אלכוהול – היא לא חתונה! אלכוהול הוא זה שמעלה את המורל של החוגגים בעיקר כאשר מדובר בחבר'ה צעירים המגיעים לאירוע כדי לשמח את החתן והכלה ולחגוג עד אור הבוקר. לרוב אולמות אירועים מספקים שירותי בר אקטיבי, אך הוא דליל מידי ולעיתים הוא אינו מכיל משקאות אמיתיים כמו שבוודאי הייתם רוצים.

 אז מה עושים? ישנן שתי אופציות: האחת היא - לרכוש אלכוהול בחנות משקאות באופן עצמאי ובצורה מבוקרת ולהציבם על השולחנות, אופציה שנייה היא – לרכוש שירותי בר אקטיבי לאירוע.

בואו נראה כיצד עושים זאת בשתי האופציות:

 

רכישת אלכוהול באופן עצמאי, כמה לרכוש?

 

כמובן שעליכם לרכוש אלכוהול בחנות משקאות בצורה מבוקרת ולהתאים את המשקאות לחוגגים ולגילם. על מנת לרוכש כמות מדויקת (עד כמה שאפשר) עליכם לדעת כמה דברים:

  • יש לחשב את כמות המוזמנים הצפויים להגיע לאירוע שלכם ואת הגילאים שלהם וביניהם גם את האוכלוסייה המבוגרת, הצעירים והנשים. החישוב מתבצע בצורה כזאת: כבקבוק  אחד של 750 מ"ל לכל עשרה מוזמנים. מעבר לכך, על כל שלושה בקבוקי וודקה של – 750 מ"ל יש לרכוש ארגז משק אנרגיה להכנת וודקה רדבול המפורסם. כמובן שעל השולחן של החברה הצעירים, יש להניח כמות גדולה יותר של משקאות.
  • מומלץ לרכוש גם משקאות כבדים יותר, שלרוב הם מתאימים לאוכלוסייה מבוגרת יותר כמו ווויסקי, קוניאק, וואנגוך ועוד סוגים שונים. מומלץ לרכוש לפחות בקבוק אחד לכל שולחן ולהניחו במרכז השולחן.
  • גם נשים אוהבות לשתות, אך לרוב משקאות עדינים יותר כמו פיג'לינג, למברוסקו, יינות ומרטיני שהם נחשבים לבחירה טבעית של נשים שוודאי גם הן ירצו לשתות וליהנות באירוע.
  • את האלכוהול רצוי שתרכשו רק מחנויות איכותיות המציעות אלכוהול מקורי! שימו לב כי בשוק זה קיימים זיופים רבים וודאי שלא תרצו תקלות באירוע שלכם. לכן, גשו לחנות מוכרת המציעה אנשי צוות מקצועיים שיסייעו לכם בבחירה.

 

שירותי בר אקטיבי חיצוניים

 

ישנם זוגות אשר מעדיפים לא להתעסק עם נושא האלכוהול. טוב, אפשר להבין אותם... הם נעזרים בחברות המציעות שירותי בר אקטיבי אשר מספקות את כל הציוד הדרוש. לרוב חברות אלו מספקות הרכבת בר מעוצב, צוות ברמנים, כל סוגי האלכוהול שאתם רוצים, מגוון רב של אטרקציות במהלך הערב, רקדניות וברמניות המגישות את האלכוהול בצורה מיוחדת ברחבת הריקודים, נשנושים על הבר ועוד מגוון רב של אטרקציות.

צור קשר
צרו איתנו קשר ואנו נחזור אליכם