איך להפיק הזמנות מיוחדות לחתונה

איך להפיק הזמנות מיוחדות לחתונה

איך להפיק הזמנות מיוחדות לחתונה בלי להוציא הרבה כסף?
קיבלתם הצעת נישואין? מזל טוב! אתם כבר יכולים להתחיל בתכנון היום המאושר ביותר בחייכם. אחרי שבחרתם מקום לאירוע שלכם, כדאי להתחיל לחשוב על הזמנות לחתונה.

לא מוקדם לחפש הזמנות לחתונה מייד אחרי הצעת נישואין?

תהליך הפקת הזמנות יכול להמשיך מספר חודשים. ראשית כל צריך לבחור עיצוב להזמנה שמושפע ממרכיבים רבים כגון סגנון החתונה, סוג שמלת הכלה, אופי בעלי השמחה, השקפת עולמיהם של החתן והכלה וכן תפיסתם האישית. עיצוב הזמנה מתחיל ברעיון אותו תרצו להעתיק על גבי הנייר. התוצאה הסופית אינה תמיד תואמת את הציפיות שלכם, על כן עיצוב של ההזמנה עלול להשתנות מספר פעמים עד שמגבשים החלטה סופית.
אך המשימה שלכם בהפקת הזמנת חתונה לא נגמרת בבחירת עיצוב, וישנו אלמנט נוסף שיש לשים עליו את הדעת: סוגי נייר להדפסה. סוג הנייר הינו פרמטר חשוב נוסף להקניית מראה ייחודי להזמנה. כאשר מתקיימת הלימה בין סוג הנייר לעיצוב ההזמנה מתקיימת אידיליה בין כל מרכיבי ההזמנה. 

אילו סוגי נייר קיימים?

נייר כרומו- ניירות כרומו הם הנפוצים ביותר להדפסת הזמנות לחתונה. נייר כרומו יכול להיות מט או מבריק. כככל, ככל שהנייר עבה יותר, כך מחירו עולה. ניירות אלו מיוצרים במשקלים שבין 80 גר' ל-350 גר'.
נייר פנינה (נייר משי איטלקי)- נייר זה נחשב לנייר יוקרתי ביחס לניירות האחרים ומתאים מאוד להזמנות לחתונה או מוצרי דפוס יוקרתיים אחרים. נייר זה נוצץ, עם רמת לובן גבוהה וברק מטאלי פנימי המקנה מראה יוקרתי לכל מוצר דפוס ממנו יופק. 
נייר נטול עץ- זהו סוג נייר הפשוט ביותר והוא מתאים להדפסת מכתבים, מחברות, ספרים, פנקסים, ניירות משרדיות ופחות להזמנות חתונה, עם זאת כאשר נייר זה מגיע בעובי מסוים ניתן להפיק ממנו גם הזמנות לחתונה. ניירות אלו מיוצרים במשקלים שבין 60 גר' ל-350 גר'.
נייר ממוחזר- נייר מיוצר ממחזור של נייר נטול עץ, עובר תהליכי עיבוד מתקדמים ומקבל מרקם מיוחד ויפה. בדרך כלל סוג נייר זה יקר משמעותית מניירות כרומו ומנייר נטול. ולכן מתאים להפקות דפוס יוקרתיות כמו הזמנות לאירועים. ניירות אלו מיוצרים במשקלים שבין 80 גר' ל-300 גר'.

שדרוג הזמנות לחתונה

הקמת אירוע כמו חתונה דורש השקעת מאמצים גדולים, זמן, לרבות השקעה כספית משמעותית. מהסיבה הזו זוגות מתחתנים רבים פונים לבנקים לקבלת הלוואה לצורך כיסוי הוצאות החתונה. כדי לחסוך בהוצאות הכבדות תוכלו להדפיס הזמנות רגילות ולשדרג אותן באופן ידני בעזרת עטיפתן במפיות התחרה ויצירת קשירה מסביב להזמנה באמצעות סרט משי או חוט יוטה. זה הכל! כך באמצעות שני פריטים בלבד תוכלו לשדרג את ההזמנות הרגילות שלכם להזמנות יוקרתיות ולחסוך מאות שקלים.
 
קרדיט : תמונת הנושא התקבלה מדפוס Print2Go הדפסות לאירועים

 שמלות כלה + מתנה-סבינה
שמלות כלה + מתנה

מבצע מיוחד שניתן על ידי סבינה
שמלת כלה 5,800 ₪ + מתנה יוקרתית לבחירה. איפור ותסרוקת או רכב חתונה יוקרתי ומפואר

 מבצע לתקליטן-רונן לוי - dj's
מבצע לתקליטן

מבצע מיוחד שניתן על ידי רונן לוי - dj's
DJrenen תאריכים אחרונים יולי-אוגוסט לזוגות המתחתנים, כל הסוגר תקליטן לאירוע, כנריות לחופה, במתנה! לחתני וכלות בר/בת מצווה, בסגירת תקליטן לאירוע הקלטות באולפן, במת

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד.

הסעות לחתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של הסעת אורחים לחתונה. טרנד זה הולך ותופס תאוצה בקרב זוגות רבים ברחבי הארץ והאמת היא, שזה לא מפתיע!