איך מתכננים מסיבת רווקות?

איך מתכננים מסיבת רווקות?

מסיבת רווקות - בשביל מה בכלל צריך ?

מסיבת רווקות היא מסורת רבת שנים, המתרחשת בתרבויות שונות ובארצות שונות על פני הגלובוס. מסיבת הרווקות באה לציין את המעבר של אשה מהיות אשה רווקה להיותה אשה נשואה והיא מתקיימת בדרך כלל בסמוך ליום כלולותיה. במהלך מסיבה זו, יקירותיה חוגגות אתה את שמחתה הגדולה ואת זה ניתן לעשות בדרכים שונות, עליהן נרחיב מיד.

מסיבת רווקות - תפקיד המארגנת

תפקיד הארגון של מסיבת רווקות בדרך כלל מוטל על החברה הטובה ביותר של הכלה המיועדת מתוך מחשבה, שהיא מכירה אותה היטב ויודעת מה ישמח אותה וכך היא יכולה לתכנן עבורה מסיבת רווקות, מושלמת עבורה. כמו כן, היא ודאי קשורה גם לשאר החברות שלה ובנות משפחתה. יחד עם זאת, בשביל לתכנן מסיבת רווקות מוצלחת, חשוב להתייחס לכל הפרטים הקטנים וליצור מהם את המסיבה המושלמת, ממנה ייהנו הן הכלה המיועדת והן הנשים הקרובות אליה ביותר.

מסיבת רווקות - בחירת המשתתפות

אחד השלבים הראשונים בתכנון מסיבת רווקות הוא בחירת המשתתפות במסיבה. בדרך כלל מדובר על בנות המשפחה של הכלה וחברותיה הטובות ולעתים מוזמנות גם בנות משפחתו של החתן המיועד. עצם הבחירה במשתתפות המסיבה היא החלטה לא פשוטה. ראשית, צריך לחשוב על כמה מוזמנות תרצו שיהיו במסיבת הרווקות ואז צריך לבחור את אלו שבאמת ישמחו את הכלה לעתיד וחשוב לקחת בחשבון, שככל שמספר המשתתפות גדול יותר, כך צריך לתאם בין יותר ויותר נשים.

מסיבת רווקות - מקום

אחרי שידוע לכן, פחות או יותר, מה יהיה מספר המשתתפות במסיבת הרווקות המתוכננת, תוכלו להתאים את המקום לפי גודלו. יש שבוחרות לערוך את מסיבת הרווקות בבית מלון או צימר מפנקים, יש שבוחרות לעשות זאת בפאב או מסעדה ויש שיבחרו לשכור לופט לצורך זה או אפילו לארח אצלן בבית. כפי שניתן להבין, האפשרויות הן רבות והבחירה צריכה להיעשות לפי אופייה של הכלה המיועדת ולפי מה שישמח אותה ביותר.

קונספט

מה שנהוג בדרך כלל לעשות במהלך מסיבת רווקות הוא לקחת הפעלה מסוג כזה או אחר או ליהנות ביחד מאטרקציות שונות. לדוגמה, יש כאלו שמזמינות הרצאות או סדנאות שונות, יש שבוחרות ליהנות מטיפולי יופי או ארוחת גורמה והרעיונות עוד רבים. בדומה לבחירת המקום, גם בבחירת הקונספט חשוב לבדוק מה מתאים לכלה המיועדת ולא פחות חשוב מכך – גם מה מתאים לשאר המשתתפות כדי להבטיח הנאה מרבית ואווירה נפלאה לאורך כל המסיבה וחוויה בלתי נשכחת לכולן.

קרדיט : לתמונת הנושא עבור מסיבות רווקות בקונספט מיוחד - מושלמת

 עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!-טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!

מבצע מיוחד שניתן על ידי טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים! כל השמלות מהקולקצייה החדשה משתתפות!

 מבצע פינוקים להצעות נישואים-יאכטה סאם - Yacht-Sam
מבצע פינוקים להצעות נישואים

מבצע מיוחד שניתן על ידי יאכטה סאם - Yacht-Sam
חבילת ספא והפלגה! בואו לחגוג יחד ולהנות מבוקר מפנק בחברת בן/בת הזוג

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!