איך מתכננים מסיבת רווקות?

איך מתכננים מסיבת רווקות?

מסיבת רווקות - בשביל מה בכלל צריך ?

מסיבת רווקות היא מסורת רבת שנים, המתרחשת בתרבויות שונות ובארצות שונות על פני הגלובוס. מסיבת הרווקות באה לציין את המעבר של אשה מהיות אשה רווקה להיותה אשה נשואה והיא מתקיימת בדרך כלל בסמוך ליום כלולותיה. במהלך מסיבה זו, יקירותיה חוגגות אתה את שמחתה הגדולה ואת זה ניתן לעשות בדרכים שונות, עליהן נרחיב מיד.

מסיבת רווקות - תפקיד המארגנת

תפקיד הארגון של מסיבת רווקות בדרך כלל מוטל על החברה הטובה ביותר של הכלה המיועדת מתוך מחשבה, שהיא מכירה אותה היטב ויודעת מה ישמח אותה וכך היא יכולה לתכנן עבורה מסיבת רווקות, מושלמת עבורה. כמו כן, היא ודאי קשורה גם לשאר החברות שלה ובנות משפחתה. יחד עם זאת, בשביל לתכנן מסיבת רווקות מוצלחת, חשוב להתייחס לכל הפרטים הקטנים וליצור מהם את המסיבה המושלמת, ממנה ייהנו הן הכלה המיועדת והן הנשים הקרובות אליה ביותר.

מסיבת רווקות - בחירת המשתתפות

אחד השלבים הראשונים בתכנון מסיבת רווקות הוא בחירת המשתתפות במסיבה. בדרך כלל מדובר על בנות המשפחה של הכלה וחברותיה הטובות ולעתים מוזמנות גם בנות משפחתו של החתן המיועד. עצם הבחירה במשתתפות המסיבה היא החלטה לא פשוטה. ראשית, צריך לחשוב על כמה מוזמנות תרצו שיהיו במסיבת הרווקות ואז צריך לבחור את אלו שבאמת ישמחו את הכלה לעתיד וחשוב לקחת בחשבון, שככל שמספר המשתתפות גדול יותר, כך צריך לתאם בין יותר ויותר נשים.

מסיבת רווקות - מקום

אחרי שידוע לכן, פחות או יותר, מה יהיה מספר המשתתפות במסיבת הרווקות המתוכננת, תוכלו להתאים את המקום לפי גודלו. יש שבוחרות לערוך את מסיבת הרווקות בבית מלון או צימר מפנקים, יש שבוחרות לעשות זאת בפאב או מסעדה ויש שיבחרו לשכור לופט לצורך זה או אפילו לארח אצלן בבית. כפי שניתן להבין, האפשרויות הן רבות והבחירה צריכה להיעשות לפי אופייה של הכלה המיועדת ולפי מה שישמח אותה ביותר.

קונספט

מה שנהוג בדרך כלל לעשות במהלך מסיבת רווקות הוא לקחת הפעלה מסוג כזה או אחר או ליהנות ביחד מאטרקציות שונות. לדוגמה, יש כאלו שמזמינות הרצאות או סדנאות שונות, יש שבוחרות ליהנות מטיפולי יופי או ארוחת גורמה והרעיונות עוד רבים. בדומה לבחירת המקום, גם בבחירת הקונספט חשוב לבדוק מה מתאים לכלה המיועדת ולא פחות חשוב מכך – גם מה מתאים לשאר המשתתפות כדי להבטיח הנאה מרבית ואווירה נפלאה לאורך כל המסיבה וחוויה בלתי נשכחת לכולן.

קרדיט : לתמונת הנושא עבור מסיבות רווקות בקונספט מיוחד - מושלמת

 שמלות כלה + מתנה-סבינה
שמלות כלה + מתנה

מבצע מיוחד שניתן על ידי סבינה
שמלת כלה 5,800 ₪ + מתנה יוקרתית לבחירה. איפור ותסרוקת או רכב חתונה יוקרתי ומפואר

 מבצע לתקליטן-רונן לוי - dj's
מבצע לתקליטן

מבצע מיוחד שניתן על ידי רונן לוי - dj's
DJrenen תאריכים אחרונים יולי-אוגוסט לזוגות המתחתנים, כל הסוגר תקליטן לאירוע, כנריות לחופה, במתנה! לחתני וכלות בר/בת מצווה, בסגירת תקליטן לאירוע הקלטות באולפן, במת

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד.

הסעות לחתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של הסעת אורחים לחתונה. טרנד זה הולך ותופס תאוצה בקרב זוגות רבים ברחבי הארץ והאמת היא, שזה לא מפתיע!