טיפים שיעזרו לכם בבחירת קייטרינג ומגשי אירוח לחתונה

טיפים שיעזרו לכם בבחירת קייטרינג ומגשי אירוח לחתונה

בחירת קייטרינג - מגשי אירוח לחתונה

כל זוג שעומד לפני תכנון החתונה שלו, יודע בוודאות כי ישנם מספר נושאים שאסור בשום אופן להתפשר עליהם. אסור למשל להתפשר על השמלה של הכלה. זהו היום המיוחד שלה ומגיע לה להרגיש כמו נסיכה מהאגדות. כמו כן, אסור בשום אופן להתפשר על אולם האירועים, אף אחד לא רוצה לחגוג את החתונה שלו במקום מדכא ולא נעים. אך הגורם החשוב ביותר בכל אירוע ובכל חתונה, הוא ללא ספק קייטרינג איכותי ומקצועי שישביע את רצונם של האורחים ויאפשר להם לחזור הביתה שבעים ומאושרים.

כיצד לבחור את הקייטרינג או שירות מגשי אירוח המושלם לחתונה שלכם?

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של חברות קייטרינג שונות, אשר מציעות תפריטים שונים ומגוונים. חשוב קודם כל להשקיע את הזמן והאנרגיות הדרושות כדי למצוא את חברת הקייטרינג המושלמת, כי בסופו של יום איכות האירוע נקבע בהתאם לאיכות האוכל.

השלב הראשון הוא להחליט לגבי סוג הקייטרינג שיתאים לאירוע שלכם. זוג טבעוני למשל, ירצה כנראה לעבוד עם חברת קייטרינג המציעה תפריט טבעוני עשיר וטעים במיוחד. זוגות אחרים, יעדיפו אולי קייטרינג יפני אשר יכלול כמות עצומה של סושי מגוון ויפה לעין.

ניתן למצוא סוגים שונים של קייטרינג עם קונספטים שונים, למשל – מגשי אירוח, צריך רק להחליט על הכיוון הרצוי. מומלץ ליצור קשר עם מספר חברות קייטרינג שונות, לקבל הצעות מחיר ולא לוותר בשום אופן על יום טעימות. רק לאחר שיש לכם את כל המידע הדרוש, ניתן יהיה להגיע להחלטה מושכלת ונבונה יותר.

לסיכום, קייטרינג לחתונה נחשב לאחד הגורמים החשובים והמהותיים ביותר בתכנון האירוע. חשוב תמיד לבקש המלצות של לקוחות קודמים, על מנת להתרשם מחוות הדעת שלהם. כמו כן, ניתן לבקש להגיע לאירוע שבו חברת הקייטרינג מציעה את שירותיה, להתרשם מהשירות שלהם ולבדוק את תגובת האורחים לאוכל.

 מבצע למסיבת רווקות-וילה קיארה
מבצע למסיבת רווקות

מבצע מיוחד שניתן על ידי וילה קיארה
למזמינות מסיבת רווקות עכשיו תקבלנה מתנה בקבוק וודקה van goh בטעמים

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!