טיפים שיעזרו לכם בבחירת קייטרינג ומגשי אירוח לחתונה

טיפים שיעזרו לכם בבחירת קייטרינג ומגשי אירוח לחתונה

בחירת קייטרינג - מגשי אירוח לחתונה

כל זוג שעומד לפני תכנון החתונה שלו, יודע בוודאות כי ישנם מספר נושאים שאסור בשום אופן להתפשר עליהם. אסור למשל להתפשר על השמלה של הכלה. זהו היום המיוחד שלה ומגיע לה להרגיש כמו נסיכה מהאגדות. כמו כן, אסור בשום אופן להתפשר על אולם האירועים, אף אחד לא רוצה לחגוג את החתונה שלו במקום מדכא ולא נעים. אך הגורם החשוב ביותר בכל אירוע ובכל חתונה, הוא ללא ספק קייטרינג איכותי ומקצועי שישביע את רצונם של האורחים ויאפשר להם לחזור הביתה שבעים ומאושרים.

כיצד לבחור את הקייטרינג או שירות מגשי אירוח המושלם לחתונה שלכם?

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של חברות קייטרינג שונות, אשר מציעות תפריטים שונים ומגוונים. חשוב קודם כל להשקיע את הזמן והאנרגיות הדרושות כדי למצוא את חברת הקייטרינג המושלמת, כי בסופו של יום איכות האירוע נקבע בהתאם לאיכות האוכל.

השלב הראשון הוא להחליט לגבי סוג הקייטרינג שיתאים לאירוע שלכם. זוג טבעוני למשל, ירצה כנראה לעבוד עם חברת קייטרינג המציעה תפריט טבעוני עשיר וטעים במיוחד. זוגות אחרים, יעדיפו אולי קייטרינג יפני אשר יכלול כמות עצומה של סושי מגוון ויפה לעין.

ניתן למצוא סוגים שונים של קייטרינג עם קונספטים שונים, למשל – מגשי אירוח, צריך רק להחליט על הכיוון הרצוי. מומלץ ליצור קשר עם מספר חברות קייטרינג שונות, לקבל הצעות מחיר ולא לוותר בשום אופן על יום טעימות. רק לאחר שיש לכם את כל המידע הדרוש, ניתן יהיה להגיע להחלטה מושכלת ונבונה יותר.

לסיכום, קייטרינג לחתונה נחשב לאחד הגורמים החשובים והמהותיים ביותר בתכנון האירוע. חשוב תמיד לבקש המלצות של לקוחות קודמים, על מנת להתרשם מחוות הדעת שלהם. כמו כן, ניתן לבקש להגיע לאירוע שבו חברת הקייטרינג מציעה את שירותיה, להתרשם מהשירות שלהם ולבדוק את תגובת האורחים לאוכל.

טיפים לתכנון מסיבת רווקים

כשחבר טוב או בן משפחה קרוב עומד לקראת מיסוד הקשר עם בחירת לבו, זהו הזמן לתכנן לו מסיבת רווקים! לפניכם טיפים, שיעזרו לכם לעשות סדר בראש ולתכנן מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

כיצד תבחרו את הרב לחתונה שלכם?

בחתונה היהודית, הרב מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהחתונה והוא זה שמנהל את טקס החופה, לשמו כולם מתכנסים. אם כן, הרב הוא למעשה האחראי לאופן, בו יתקיים הטקס ולמידת העניין וההתרגשות של כל המשתתפים בחתונה

כיצד תתכננו חתונה בחו"ל?

בעשור האחרון יותר ויותר זוגות מתחתנים בחו"ל. חתונה במדינה אחרת היא חוויה אחרת ויש לה יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת תכנון מיוחד ובכך נעסוק בכתבה זו.

איך להתפנק בירח הדבש בארץ?

ירח הדבש הוא החודש הראשון לאחר החתונה, במהלכו הזוג מתרגל לסטטוס החדש שלו ונהנה מחודש מתוק כדבש. האפשרות ליהנות מהשפה והתרבות המקומית ולא להיאלץ ללמוד שפה ותרבות חדשות הן רק חלק מהסיבות לבלות את ירח הדבש בארץ