בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

בלונים של ילדות - מי לא חווה בילדותו את חוויית הבלונים? הרי הם מלווים אותנו בכל יום הולדת או בכל אירוע מיוחד ומרגש והם יוצרים אווירה שמחה רק מעצם היותם. הרי גם כשאנחנו עוברים ברחוב בגילאים מאוחרים יותר ורואים אדם חולף על פנינו עם מקבץ בלונים בידיו אנו יודעים, שהוא בדרך לאירוע משמח ושזהו יום מיוחד עבורו או עבור אדם יקר לו במיוחד וכך הוא ראה לנכון לציין זאת.

בלונים לחתונה

אין ספק, שאירוע החתונה הוא אירוע שמח ומרגש ולכן גם ראוי לחגוג אותו עם כל מה שמשמח את החתן, הכלה והאורחים. עוד דבר שאין ספק לגביו, הוא השמחה הגדולה שמביאים אתם הבלונים ובמיוחד לילדים, אבל גם למבוגרים שבינינו, ואף לאלו שלא יודו בכך בפומבי.

השימוש בבלונים בחתונה

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד. כמובן, היות שמדובר על אירוע גדול, שבו נושא העיצוב הוא נושא משמעותי מאוד, חשוב לשכור את השירותים של אנשי מקצוע מומחים בתחום העיצוב ובבלונים בפרט.

איך עושים את זה?

בין אם בחרתם להשתמש בבלונים לצורך עיצובי או לשם אטרקציה נוספת בחתונה שלכם, חשוב לברר לגבי אנשי המקצוע המתאימים. לעתים מדובר באנשי מקצוע בודדים, שעושים את כל העבודה בעצמם ולעתים מדובר על חברות, המעסיקות עובדים שונים לאותה המטרה או למטרות שונות. אנשי מקצוע אלו יוכלו להבטיח לכם עיצוב מיוחד של הבלונים ולא פחות חשוב מכך – בלונים איכותיים, שיחזיקו מעמד לאורך כל האירוע.

בלונים לעיצוב

בלונים לעיצוב החופה ובלונים לעיצוב אולם או גן אירועים הם לא אותם בלונים. בדרך כלל, כאשר רוצים לעצב את החופה בבלונים, הבחירה בבלונים בעלי מראה רגיל למדי, אבל בצבעים מיוחדים ובשילובים מיוחדים עוד יותר. לעומת זאת, כאשר מדובר על עיצוב חלל, נעשה שימוש בבלונים בעיצובים מיוחדים לכשעצמם ובשילובים בעלי מראה ייחודי, שיוצרים ביחד את האווירה הרצויה.

בלונים כאטרקציה

בלונים כאטרקציה לחתונה יכולים להיות להפרחתם בתום טקס החופה, להפלתם במהלך ריקוד הסלואו הראשון, או לחלוקה למשתתפי האירוע. גם במקרה זה, לכל מטרה יש את הבלונים המתאימים לה. הבדל נוסף הוא, שאם מדובר על אטרקציית בלונים לחתונה, יש גם לשכור את שירותיו שלאיש המקצוע לאורך כל החתונה ולא רק לקראתה.

קרדיט לתמונת נושא : פיצוץ של בלון אטרקציה לכל אירוע


 יריד האירועים אוגוסט 2018-בית האופרה
יריד האירועים אוגוסט 2018

מבצע מיוחד שניתן על ידי בית האופרה
אירועים שיסגרו במסגרת יריד האירועים ייהנו ממחירי פרימיום לחבילת הכוללת : שלושה סוגי תפריטים, שירותי תאורה והגברה, מסך לד מרכזי ומסכי הקרנה היקפיים, שירותי מזיגה בבר אקטיבי, עיצוב מרכזי שולחן, עיצוב חופה מוזל. המבצע תקף לתאריכים - 5-6-7-8-9/08/2018

טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.