הטרנדים הלוהטים בעולם החתונות

הטרנדים הלוהטים בעולם החתונות

טרנדים בעולם החתונות - בשביל מה זה נחוץ בכלל?
פעם, כל החתונות נראו אותו הדבר וכשאדם איחר לחתונה, הוא ידע בדיוק מה הוא הפסיד וכשזוג תכנן חתונה, הוא ידע בדיוק מה עליו לתכנן. החיסרון הגדול בכך הוא, שזוגות רבים הרגישו, שאין להם דרך לבטא את עצמם באירוע החתונה שלהם ואין להם את היכולת להפתיע. כיום, כל זוג מתכנן את החתונה שלו באופן אחר, שגורם לזוג עצמו ולאורחים שלו לזכור חלקים ייחודיים מחתונה ייחודית ולהישאר עם חוויה יוצאת דופן.

כניסה לחופה

לא עוד כניסה בנאלית לחופה! כיום, יותר ויותר זוגות בוחרים להיכנס תחת החופה בדרכים שונות ומקוריות כמו לדוגמה בריקוד מתואם ומפתיע של הזוג או בכרכרה מפוארת או על גבי סוס ועוד שלל רעיונות דומים. כמו כן, גם טקס החופה עצמו כבר יכול להיות אטרקטיבי יותר מתמיד עם רב מזמר, נשיאת דברים על ידי הזוג ועוד.

ריקוד ראשון

אם פעם להקת החתונות או התקליטן היו מזמינים את החתן והכלה לריקוד זוגי ראשון והזוג היה מתחבק ורוקד לאורך כל הריקוד, הרי שהיום אפשר גם ללמוד מראש ריקוד ייחודי לחתונה. ריקוד כזה ישאיר את כל העיניים משתאות ויאפשר לזוג להראות את כישוריו, גם אם לא מדובר בזוג רקדנים, ולהביא משהו ייחודי לחלק זה של האירוע.

צילומים – לא כמו שחשבתם!

לא מעט זוגות כבר התנסו בצילומים לא סטנדרטיים לחתונה. מדובר על צילומים, במהלכם הכלה הורסת, פשוטו כמשמעו, את שמלת הכלה שלה בדרכים שונות והחתן את חליפתו. לדוגמה, כניסה לים והשתובבות בחול ואף שפכית בוץ או צבע על הבגדים. כמובן, צילומים מסוג זה דורשים היערכות מראש ולכן חשוב לחשוב על כך מבעוד מועד.

אטרקציות לחתונה

אטרקציות לחתונה קיימות במגוון רחב של סוגים וכל שעליכם לעשות הוא לבחור מתוכם את המתאימות לכם ביותר. לדוגמה, תוכלו לבחור באטרקציה בסגנון של בר אקטיבי שיקפיץ לכם את הרחבה, צילום מגנטים למזכרת, עיצוב בלונים ועוד. אחד היתרונות הגדולים של אטרקציות לחתונה הוא, שבאפשרותכם לבחור אחת או יותר, בהתאם לתקציב שלכם ובהתאם למה שישמח אתכם ואת האורחים בחתונה שלכם.

לסיכום

אם החתונה שלכם מיוחדת לכם ואתם רוצים שכך יחוו אותה גם האורחים שלכם או ליצור לעצמכם מזכרות, שישאירו את הזיכרון המתוק הזה לתמיד, תוכלו לשדרג את האירוע שלכם בדרכים שונות ולהפוך אותו לייחודי לא רק עבורכם, אלא גם עבור כל מי שמשתתף בו. 

טיפים לתכנון מסיבת רווקים

כשחבר טוב או בן משפחה קרוב עומד לקראת מיסוד הקשר עם בחירת לבו, זהו הזמן לתכנן לו מסיבת רווקים! לפניכם טיפים, שיעזרו לכם לעשות סדר בראש ולתכנן מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

כיצד תבחרו את הרב לחתונה שלכם?

בחתונה היהודית, הרב מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהחתונה והוא זה שמנהל את טקס החופה, לשמו כולם מתכנסים. אם כן, הרב הוא למעשה האחראי לאופן, בו יתקיים הטקס ולמידת העניין וההתרגשות של כל המשתתפים בחתונה

כיצד תתכננו חתונה בחו"ל?

בעשור האחרון יותר ויותר זוגות מתחתנים בחו"ל. חתונה במדינה אחרת היא חוויה אחרת ויש לה יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת תכנון מיוחד ובכך נעסוק בכתבה זו.

איך להתפנק בירח הדבש בארץ?

ירח הדבש הוא החודש הראשון לאחר החתונה, במהלכו הזוג מתרגל לסטטוס החדש שלו ונהנה מחודש מתוק כדבש. האפשרות ליהנות מהשפה והתרבות המקומית ולא להיאלץ ללמוד שפה ותרבות חדשות הן רק חלק מהסיבות לבלות את ירח הדבש בארץ