היכן תבלו את ירח הדבש שלכם?

היכן תבלו את ירח הדבש שלכם?

קצת על ירח הדבש

לא כולם יודעים זאת, אבל כשאומרים "ירח דבש" הכוונה היא לא לירח – לבנה, אלא לירח – חודש. מדובר על החודש הראשון לאחר החתונה, בו בני הזוג לומדים להכיר האחד את השני טוב יותר כזוג נשוי ויש זוגות, המנצלים תקופה זו כדי להתחיל לעבוד על הרחבת המשפחה. מדובר על תקופה, בה יורד כל המתח, שהיה מנת חלקם של בני זוג במהלך ההכנות לחתונה ולכן זוגות רבים בוחרים לנסוע, בתוך הארץ או מחוץ לה, כדי להתבודד וליהנות מהזוגיות שעברה לשלב חדש.

ירח דבש בארץ

אמנם זוגות רבים בוחרים לבלות את ירח הדבש שלהם מחוץ לגבולות הארץ, ובכך נעסוק בהמשך, אבל רבים אחרים בוחרים לבלות דווקא כאן. ראשית, יש בישראל הרבה מה לראות והרבה מה לחוות. בנוסף, לא תמיד יש את האפשרות הכלכלית או התעסוקתית להיעדר למשך זמן ממושך. כמו כן, יש יתרון גדול בבילוי במקום, בו השפה והתרבות מוכרות לנופשים.

כמו כן, באפשרותכם לבחור בין אזורי הארץ השונים ובאפשרויות לינה שונות. לדוגמה, תוכלו לבחור לנפוש בצפון או בדרום, או אולי בכלל בים המלח וכמו כן, תוכלו לבחור ללון בבית מלון או בצימר.

ירח דבש בחו"ל 

למרות היתרונות הבולטים של בילוי ירח הדבש בארץ, יש גם יתרונות לבילויו בחו"ל. ראשית, זוהי הזדמנות לראות עולם ולהכיר תרבויות חדשות. בנוסף, יש זוגות שפשוט צריכים להתרחק ממש, פיסית, ולחוות את הביחד שלהם בלי תזכורת לעולם האמתי שלהם, המהווה את המציאות היום יומית שלהם. 

ירח דבש - להיות רחוק ולהרגיש קרוב

יש זוגות, שחשוב להם להשתמש בדרכון שלהם בירח הדבש שלהם, אבל הם לא רוצים להתרחק יותר מדי. במקרים אלו, מדינות אירופה השונות הן אפשרות נפלאה! הרי צרפת, איטליה, אנגליה ועוד מדינות דומות מוכרות לכולנו כרומנטיות במיוחד. בנוסף, התרבות הישראלית מאוד מזכירה את האירופאית ולכן ישראלים רבים מרגישים מאוד בנוח בעת ביקור ביבשת הסמוכה לנו.

ירח דבש - הכי רחוק שאפשר

אם אתם מסוג האנשים, שרוצים לטרוף את העולם ורואים בירח הדבש הזדמנות לעשות זאת, יתכן שתבחרו לצאת לטיול במדינות אקזוטיות כמו מדינות אמריקה הדרומית, אפריקה או אסיה. טיול במדינות אלו היא הזדמנות נפלאה להכיר תרבויות אחרות, מאכלים מיוחדים ולראות מקומות מופלאים, אותם אנו בדרך כלל רואים רק בתמונות ומבטיחים לעצמנו, שביום מן הימים, גם אנחנו נגיע אליהם לראות אותם במו עינינו.

 יריד האירועים אוגוסט 2018-בית האופרה
יריד האירועים אוגוסט 2018

מבצע מיוחד שניתן על ידי בית האופרה
אירועים שיסגרו במסגרת יריד האירועים ייהנו ממחירי פרימיום לחבילת הכוללת : שלושה סוגי תפריטים, שירותי תאורה והגברה, מסך לד מרכזי ומסכי הקרנה היקפיים, שירותי מזיגה בבר אקטיבי, עיצוב מרכזי שולחן, עיצוב חופה מוזל. המבצע תקף לתאריכים - 5-6-7-8-9/08/2018

טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.