הכל על טבעות נישואין לחתן

הכל על טבעות נישואין לחתן

טבעת נישואין לחתן - המסורת....על פי המסורת היהודית, החתן מקדש את הכלה באמצעות טבעת נישואין, שהוא שם על אצבעה במהלך טקס החופה. וזהו. למעשה, על פי המסורת שלנו, הכלה לא אמורה לענוד לחתן טבעת נישואין משלו ולכן גם אין לכך תזמון מתאים במהלך טקס החופה. יחד עם זאת, זוגות רבים בוחרים להעניק טבעות האחד לשנייה והאחת לשני ואם גם אתם רוצים לעשות זאת, חשוב לבצע תיאום ציפיות בנוגע לזה עם הרב שמחתן אתכם.

טבעת נישואין לחתן - הסיבה לחידוש

כאמור, על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי. לכל זוג שבוחר לעשות זאת יש את הסיבות שלו, אבל אחת הסיבות הנפוצות היא הרצון של הכלה גם כן להעניק לבחיר ליבה סמל לאהבתה, כפי שמקבלת גם היא ממנו.

טבעת נישואין לחתן - אופי הטבעת

טבעות נישואין באופן כללי, גם אלו המיועדות לכלות, נחשבות לפשוטות ביחס לטבעות הנשיות המעוצבות ומעוטרות היהלומים הנפוצות בקרב נשים, ומטרתן לסמל את מעגל החיים המשותף, הנבנה במהלך חיי הנישואין. כך גם לגבי טבעות נישואין לגבר. מדובר על טבעות, שעיצובן מותאם לטבעות נישואין גבריות והן משאירות את היד העונדת אותן עם מראה גברי ונקי.

טבעת נישואין לחתן - בחירת העיצוב

למרות שעיצוב טבעות נישואין הוא די מוגבל, עדיין ישנה אפשרות לבחור בטבעת נישואין לגבר, שהיא מעוצבת ויפה. לדוגמה, תוכלו לבחור בין זהב צהוב לבין זהב לבן או שילוב בין השניים, ניתן לבחור בטבעת עם עיטורים שונים וכדומה. יש זוגות, הבוחרים לרכוש טבעות נישואין זהות לחתן ולכלה, או כל אחד לפי טעמו. כמו כן, יש זוגות שבוחרים את טבעות הנישואין ביחד, יש זוגות שכל אחד בוחר לעצמו את הטבעת הרצויה לו ויש שבוחרים להפתיע האחד את השנייה.

טבעת נישואין לחתן - הכי חשוב

בדיוק כמו שבחירת העיצוב לטבעת הנישואין לכלה לא מספיק, אלא יש להתייחס למידת האצבע, כך גם לגבי טבעות נישואין לגבר . לכל אחד ואחת מאתנו יש העדפה לגבי האצבע העונדת את הטבעת והיקף שונה של האצבע. לכן, לפני הזמנת טבעת הנישואין הרצויה לכם, חשוב לעשות את המדידה. כמו כן, מומלץ לקחת בחשבון, שמדובר על טבעת, שתלווה אתכם לאורך כל חייכם וייתכנו שינויים בהיקף האצבע לאורך השנים. לכן מומלץ להשאיר מרווח קטן למקרה כזה ומצד שני לוודא, שהטבעת לא תיפול בטעות מהאצבע בשל היותה רחבה מדי.

קרדיט תמונת נושא שייכת לבית העסק דנינו מעצב טבעות נישואין

 יריד האירועים אוגוסט 2018-בית האופרה
יריד האירועים אוגוסט 2018

מבצע מיוחד שניתן על ידי בית האופרה
אירועים שיסגרו במסגרת יריד האירועים ייהנו ממחירי פרימיום לחבילת הכוללת : שלושה סוגי תפריטים, שירותי תאורה והגברה, מסך לד מרכזי ומסכי הקרנה היקפיים, שירותי מזיגה בבר אקטיבי, עיצוב מרכזי שולחן, עיצוב חופה מוזל. המבצע תקף לתאריכים - 5-6-7-8-9/08/2018

טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.