המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - תזמון השירים
במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע: הכניסה אל החופה, שבירת הכוס לאחריה וריקוד הסלואו הראשון. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם. את אותם בחירות יש לבקש מתקליטן האירוע שלכם

בחירת שירים לחתונה - הכניסה לחופה

הדרך אל החופה היא השלב הראשון בתהליך הכניסה אל חיי הנישואין של הזוג ומדובר על רגעים מרגשים במיוחד, בהם הזוג פוסע את צעדיו הראשונים לקראת הטקס, לו חיכו במשך תקופה ארוכה. למעשה, בשונה משני השירים הנבחרים האחרים, במרה של שיר הכניסה אל החופה יש זוגות, הבוחרים בדרך אחרת: כניסה בריקוד מתואם, כניסה לקול הברכות של בני הזוג האחד לשני, להקת מתופפים או שופרות וכדומה.

בחירת שיר לשבירת הכוס

הכוס הנשברת על ידי, או יותר נכון – תחת רגלו, של החתן מהווה את סיום טקס החופה והקידושין. זהו השלב, בו החתן והכלה הם כבר זוג נשוי לכל דבר ועניין וזהו הרגע, בו כל המוזמנים רצים אל החופה לחבק את בני הזוג ולאחל איחולים לבביים לרגל הסטאטוס החדש. רגע אחרי החיבוקים והברכות האישיות תחת החופה, כולם מתפנים אל רחבת הריקודים לתחילת החגיגות. זוהי הסיבה לכך, שנהוג לבחור בשיר קצבי ומרקיד, שיכניס באופן מידי את כל האורחים למצב רוח של מסיבת ריקודים שמחה במיוחד.

בחירת שיר לחתונה - הסלואו הראשון

אמנם זוגות רבים מספיקים לרקוד ריקודים מכל הסוגים טרם החתונה, אבל פה מדובר על הריקוד המשותף הראשון שלהם כזוג נשוי. בדומה לדרך אל החופה, מדובר על רגע מאוד מרגש וכמובן, השיר הנבחר מספר סיפור פרטי של הזוג ומאפשר להם לשקוע ברגע אינטימי ולהרגיש כאילו הם לבד בתוך בועה שנוצרה במיוחד עבורם. 
יש זוגות, שבוחרים להפתיע את קרוביהם ולתכנן ריקוד עם כוריאוגרפיה שלמה, עליה הם עובדים במשך תקופה. זוגות שבוחרים לעשות זאת, יכולים לפנות לבתי ספר לריקוד או לכוריאוגרפים, המתמחים בריקודים לחתונה, ולבחור את השיר הרצוי ולתכנן עבורו את הריקוד המתאים. 

צד שלישי

יש חתנים וכלות, שיודעים כבר מההתחלה אילו שירים הם רוצים לכל שלב בחתונה שלהם, אבל הרוב לא. לכן, מומלץ להיפגש עם התקליטן ולהתייעץ אתו לגבי כל אחד מהשירים. כמובן, ככל שתגיעו לפגישה זו מוכנים יותר מבחינת הכיוון הרצוי לכם, כך תקלו על התקליטן למצוא עבורכם את השירים המתאימים ביותר בזמן הקצר ביותר ולצאת מפגישת התכנון כשאתם רגועים מבחינה זו.
 
קרדיט לתמונת נושא מעמוד העסק של תקליטן לאירועים איתי שדה

 יריד האירועים אוגוסט 2018-בית האופרה
יריד האירועים אוגוסט 2018

מבצע מיוחד שניתן על ידי בית האופרה
אירועים שיסגרו במסגרת יריד האירועים ייהנו ממחירי פרימיום לחבילת הכוללת : שלושה סוגי תפריטים, שירותי תאורה והגברה, מסך לד מרכזי ומסכי הקרנה היקפיים, שירותי מזיגה בבר אקטיבי, עיצוב מרכזי שולחן, עיצוב חופה מוזל. המבצע תקף לתאריכים - 5-6-7-8-9/08/2018

טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.