דימיטריוס
המראה המושלם לאמא של החתן או הכלה

המראה המושלם לאמא של החתן או הכלה

כשהבן או הבת מתחתנים

כל אשה, כשהיא מקבלת הזמנה לחתונה, היא מתחילה לחשוב מה היא תלבש ואילו תכשיטים היא תענוד ועם איזו תסרוקת היא תפתיע באירוע הזה. אבל כשמדובר על חתונה של הבן או הבת, רמת המתח עולה פלאים ומצטרפת להתרגשות הגדולה והשמחה הגדולה לא פחות. הורי החתן והכלה נמצאים תחת אור הזרקורים יחד עם החתן והכלה וכל זאת לצד העובדה, שהם גם מלווים את הזוג המאושר בדרכם אל החופה. 

היתרון והחיסרון של האם של הכלה

האם של הכלה בדרך כלל מלווה את בתה לאורך כל יום האירוע. עובדה זו יכולה להוות יתרון ויכולה להוות חיסרון והשאלה היא, איך הופכים מצב זה ליתרון ברור. ובכן, בתור מלווה צמודה של הכלה, באפשרותך ליהנות מאותם הפינוקים, להם זוכה בתך ביום החתונה. לדוגמה, תוכלי לעצב את שיערך אצל אותו מעצב שיער, להתאפר אצל אותו מאפר ולחפש נעליים לאירוע ביחד עם בתך וכך לחסוך לעצמך זמן יקר הן ביום האירוע והן לפניו.

ומה לגבי האמא של החתן?

ובכן, אם את בקשרים טובים עם הכלה המיועדת, היא ודאי תשמח אם תצטרפי אליה ביום החתונה. ובמידה ותבחרו שלא, תוכלי לנצל את יום החתונה כדי למצוא לעצמך מעצב שיער, מאפר וכך הלאה. כמובן, אנשי המקצוע יכולים להיות מומחים בתחום של איפור כלות, עיצוב שיער לכלות וכדומה, אבל הם גם יכולים להיות אנשי מקצוע מן השורה, שפשוט יידעו כיצד לעזור לך להגיע אל המראה המושלם לאירוע המרגש.

הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

תאמיני או לא, אבל גם אצל האמהות של החתן והכלה האביזרים הנלווים יכולים לעשות את ההבדל בין מראה חסר לבין מראה מושלם! שילוב של תכשיט מתאים עם הלבוש הנכון והנעליים המתאימות ביותר תחת תסרוקת מחמיאה במיוחד עם איפור תואם, הם אלו שייצרו עבורך את המראה, אליו את שואפת. אם כן, כשאת מתכננת את המראה שלך ליום האירוע, אל תשכחי גם את התכשיטים שתענדי וקחי גם אותם בחשבון.

כמו שאת, רק זוהרת יותר

סביר להניח, שגם בחיי היום יום שלך את דואגת להיראות טוב. יחד עם זאת, כשמדובר על אירוע גדול ובלתי נשכח כמו חתונה של בן או בת, חשוב שתיראי טוב מתמיד! לכן חשוב לפנות באופן מיוחד למעצב שיער מקצועי ומאפר מקצועי וכמובן, לקנות שמלת ערב ולהצטייד בנעליים תואמות ובתכשיטים הנחוצים.

 

קרדיט : תמונת נושא שייכת לאורית דאבול שמלות כלה ביהוד

טיפים לתכנון מסיבת רווקים

כשחבר טוב או בן משפחה קרוב עומד לקראת מיסוד הקשר עם בחירת לבו, זהו הזמן לתכנן לו מסיבת רווקים! לפניכם טיפים, שיעזרו לכם לעשות סדר בראש ולתכנן מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

כיצד תבחרו את הרב לחתונה שלכם?

בחתונה היהודית, הרב מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהחתונה והוא זה שמנהל את טקס החופה, לשמו כולם מתכנסים. אם כן, הרב הוא למעשה האחראי לאופן, בו יתקיים הטקס ולמידת העניין וההתרגשות של כל המשתתפים בחתונה

כיצד תתכננו חתונה בחו"ל?

בעשור האחרון יותר ויותר זוגות מתחתנים בחו"ל. חתונה במדינה אחרת היא חוויה אחרת ויש לה יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת תכנון מיוחד ובכך נעסוק בכתבה זו.

איך להתפנק בירח הדבש בארץ?

ירח הדבש הוא החודש הראשון לאחר החתונה, במהלכו הזוג מתרגל לסטטוס החדש שלו ונהנה מחודש מתוק כדבש. האפשרות ליהנות מהשפה והתרבות המקומית ולא להיאלץ ללמוד שפה ותרבות חדשות הן רק חלק מהסיבות לבלות את ירח הדבש בארץ