המראה המושלם לאמא של החתן או הכלה

המראה המושלם לאמא של החתן או הכלה

כשהבן או הבת מתחתנים

כל אשה, כשהיא מקבלת הזמנה לחתונה, היא מתחילה לחשוב מה היא תלבש ואילו תכשיטים היא תענוד ועם איזו תסרוקת היא תפתיע באירוע הזה. אבל כשמדובר על חתונה של הבן או הבת, רמת המתח עולה פלאים ומצטרפת להתרגשות הגדולה והשמחה הגדולה לא פחות. הורי החתן והכלה נמצאים תחת אור הזרקורים יחד עם החתן והכלה וכל זאת לצד העובדה, שהם גם מלווים את הזוג המאושר בדרכם אל החופה. 

היתרון והחיסרון של האם של הכלה

האם של הכלה בדרך כלל מלווה את בתה לאורך כל יום האירוע. עובדה זו יכולה להוות יתרון ויכולה להוות חיסרון והשאלה היא, איך הופכים מצב זה ליתרון ברור. ובכן, בתור מלווה צמודה של הכלה, באפשרותך ליהנות מאותם הפינוקים, להם זוכה בתך ביום החתונה. לדוגמה, תוכלי לעצב את שיערך אצל אותו מעצב שיער, להתאפר אצל אותו מאפר ולחפש נעליים לאירוע ביחד עם בתך וכך לחסוך לעצמך זמן יקר הן ביום האירוע והן לפניו.

ומה לגבי האמא של החתן?

ובכן, אם את בקשרים טובים עם הכלה המיועדת, היא ודאי תשמח אם תצטרפי אליה ביום החתונה. ובמידה ותבחרו שלא, תוכלי לנצל את יום החתונה כדי למצוא לעצמך מעצב שיער, מאפר וכך הלאה. כמובן, אנשי המקצוע יכולים להיות מומחים בתחום של איפור כלות, עיצוב שיער לכלות וכדומה, אבל הם גם יכולים להיות אנשי מקצוע מן השורה, שפשוט יידעו כיצד לעזור לך להגיע אל המראה המושלם לאירוע המרגש.

הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

תאמיני או לא, אבל גם אצל האמהות של החתן והכלה האביזרים הנלווים יכולים לעשות את ההבדל בין מראה חסר לבין מראה מושלם! שילוב של תכשיט מתאים עם הלבוש הנכון והנעליים המתאימות ביותר תחת תסרוקת מחמיאה במיוחד עם איפור תואם, הם אלו שייצרו עבורך את המראה, אליו את שואפת. אם כן, כשאת מתכננת את המראה שלך ליום האירוע, אל תשכחי גם את התכשיטים שתענדי וקחי גם אותם בחשבון.

כמו שאת, רק זוהרת יותר

סביר להניח, שגם בחיי היום יום שלך את דואגת להיראות טוב. יחד עם זאת, כשמדובר על אירוע גדול ובלתי נשכח כמו חתונה של בן או בת, חשוב שתיראי טוב מתמיד! לכן חשוב לפנות באופן מיוחד למעצב שיער מקצועי ומאפר מקצועי וכמובן, לקנות שמלת ערב ולהצטייד בנעליים תואמות ובתכשיטים הנחוצים.

 

קרדיט : תמונת נושא שייכת לאורית דאבול שמלות כלה ביהוד

 שמלות כלה + מתנה-סבינה
שמלות כלה + מתנה

מבצע מיוחד שניתן על ידי סבינה
שמלת כלה 5,800 ₪ + מתנה יוקרתית לבחירה. איפור ותסרוקת או רכב חתונה יוקרתי ומפואר

 מבצע לתקליטן-רונן לוי - dj's
מבצע לתקליטן

מבצע מיוחד שניתן על ידי רונן לוי - dj's
DJrenen תאריכים אחרונים יולי-אוגוסט לזוגות המתחתנים, כל הסוגר תקליטן לאירוע, כנריות לחופה, במתנה! לחתני וכלות בר/בת מצווה, בסגירת תקליטן לאירוע הקלטות באולפן, במת

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד.

הסעות לחתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של הסעת אורחים לחתונה. טרנד זה הולך ותופס תאוצה בקרב זוגות רבים ברחבי הארץ והאמת היא, שזה לא מפתיע!