חליפות חתן ולנטינו

חליפות חתן ולנטינו

 

חליפות חתן ולנטינו זה סגנון 
 

בדיוק כמו שכל כלה רוצה להראות במיטבה כך גם חתן רוצה להיות לבוש בהידור, להשאיר רושם והכי חשוב להרגיש בנוח בבגדי יום חתונתו. סטודיו ולנטינו הוא המקום להגשים כל זאת, במקום ניתן למצוא מגוון של חליפות מבדים איכותיים, גזרות חדשניות, עיצובים מחטבים ומגוון של אופציות כך שכל אחד יוכל למצוא את החליפה שנכונה לו, את החליפה בה הוא ירצה לקחת לאישה את בחירת ליבו. חליפות חתן ולנטינו הן כניסה ברגל ימין אל החופה, אל האירוע של חייך.

שירות מלא

כשמדובר בחליפה של חתן, לא פעם החתן נמצא בסיטואציה מבלבלת כיוון שביום יום אינו רגיל ללבוש יותר מג'ינס וחולצת טריקו, ופתאום עליו ללבוש מחויט ואף מעונב, כך שהוא מוצא את עצמו ללא שום ניסיון, בלי ידע לגבי איזו גזרה מחמיאה לו, נוחה וכדומה. זה המקום לציין שהמקום של "חליפות חתן ולנטינו" מציע יותר מרק חליפות כיוון שמדובר גם בשירות מקצועי שיודע להכווין כל אחד ואחד לעבר החליפה בה הוא ירגיש טוב ויותר מכך, לעבר החליפה שתחמיא לו.
 

רעננות בחליפות חתן ולנטינו

חליפות חתן ולנטינו מזמינות אותך לראות, למדוד ולהתרשם. מקום זה עוסק במקצוע כבר למעלה מ20 שנה. המקום מאמין שאין לקפוא על השמרים, אלא יש לחדש ולרענן כל הזמן, להיות עם היד על הדופק, לבדוק מה אקטואלי, מה חדשני, להוסיף עיצוב אישי לפי רוח האופנה וכך ליצור קולקציות חדשות לאורך כל הדרך. בנוסף המקום מיועד לארח גברים באווירה מתאימה ונעימה. אווירה שתיצור אצלם ביטחון להשתחרר ולנסות גרסאות של חליפות שאינם מכירים אך שמאוד מחמיאות להם.
 

החליפה המיועדת
 

גשו עוד היום  והיווכחו במו עיניכם שכשמדובר על איכות אז אין פשרות, יש מגוון רחב שבתוכו אתה עתיד למצוא את החליפה העתידית שלך. פרטים נוספים על בית העסק ניתן למצוא באתר "חתן כלה"- אתר שמאגד מכלול של בתי עסק נחשבים שקשורים לארגון חתונה. שיהיה נוח, יפה והמון מזל טוב.

חליפות חתן ולנטינו

 

 מבצע לשמלות כלה-דרור קונטנטו
מבצע לשמלות כלה

מבצע מיוחד שניתן על ידי דרור קונטנטו
מבצע מיוחד של דרור קונטנטו. שמלות סמפלים ודגמים מעונות קודמות 1000-5000 ₪
בין התאריכים 12-14.7.2017

 חבילת קיץ 2017-כלת העמק
חבילת קיץ 2017

מבצע מיוחד שניתן על ידי כלת העמק
מבצע קיץ 2017 מבצע לקיץ 2017 שמלת כלה מקולקציה איפור ועיצוב שיער לכלה תכשיטים תואמים

חתונה לבנה

חלומה של כלה היא ללבוש שמלת כלה שתגרום לה להיראות מושלמת ביום כלולותיה. אך הדבר לא פשוט כלל יש להתאים למידותיה של הכלה את השמלה ולשקף בעיצובה את טעמה הייחודי שלה.

סלוני כלות בדרום

סלוני כלות באזור הדרום, לחצו לקבלת פרטים נרחבים 

שמלות ערב תל אביב

כשאת עומדת לפני אירוע חשוב ומיוחד מיד צצה במוחך המחשבה על שמלת ערב ייחודית ויוקרתית שתגרום לך להרגיש יפה ומיוחדת.
הקלישאה אומרת שכל אישה חולמת עוד בהיותה ילדה צעירה על שמלת החתונה המושלמת אשר תשווה לה מראה מלכותי והרגשה של מיליון דולר, אך לא רק ביום החתונה אוהבות נשים ללבוש בגדי מלכות. באירועים משפחתיים, מסיבות, נשפים והשקות יוקרתיות נוהגות נשים לבחור שמלות ערב בעיצוב מיוחד.

שמלות ערב אשדוד

אירוע משפחתי ושמחה גדולה בדרך, ואת חושבת כל העת על שמלת הערב שלך?
ובכן, את צודקת! חשוב מאוד להשקיע בשמלת ערב שתהלום את גופך ותגרום לך להרגיש הכי מיוחדת.