בליני
חליפות חתן ולנטינו

חליפות חתן ולנטינו

 

חליפות חתן ולנטינו זה סגנון 
 

בדיוק כמו שכל כלה רוצה להראות במיטבה כך גם חתן רוצה להיות לבוש בהידור, להשאיר רושם והכי חשוב להרגיש בנוח בבגדי יום חתונתו. סטודיו ולנטינו הוא המקום להגשים כל זאת, במקום ניתן למצוא מגוון של חליפות מבדים איכותיים, גזרות חדשניות, עיצובים מחטבים ומגוון של אופציות כך שכל אחד יוכל למצוא את החליפה שנכונה לו, את החליפה בה הוא ירצה לקחת לאישה את בחירת ליבו. חליפות חתן ולנטינו הן כניסה ברגל ימין אל החופה, אל האירוע של חייך.

שירות מלא

כשמדובר בחליפה של חתן, לא פעם החתן נמצא בסיטואציה מבלבלת כיוון שביום יום אינו רגיל ללבוש יותר מג'ינס וחולצת טריקו, ופתאום עליו ללבוש מחויט ואף מעונב, כך שהוא מוצא את עצמו ללא שום ניסיון, בלי ידע לגבי איזו גזרה מחמיאה לו, נוחה וכדומה. זה המקום לציין שהמקום של "חליפות חתן ולנטינו" מציע יותר מרק חליפות כיוון שמדובר גם בשירות מקצועי שיודע להכווין כל אחד ואחד לעבר החליפה בה הוא ירגיש טוב ויותר מכך, לעבר החליפה שתחמיא לו.
 

רעננות בחליפות חתן ולנטינו

חליפות חתן ולנטינו מזמינות אותך לראות, למדוד ולהתרשם. מקום זה עוסק במקצוע כבר למעלה מ20 שנה. המקום מאמין שאין לקפוא על השמרים, אלא יש לחדש ולרענן כל הזמן, להיות עם היד על הדופק, לבדוק מה אקטואלי, מה חדשני, להוסיף עיצוב אישי לפי רוח האופנה וכך ליצור קולקציות חדשות לאורך כל הדרך. בנוסף המקום מיועד לארח גברים באווירה מתאימה ונעימה. אווירה שתיצור אצלם ביטחון להשתחרר ולנסות גרסאות של חליפות שאינם מכירים אך שמאוד מחמיאות להם.
 

החליפה המיועדת
 

גשו עוד היום  והיווכחו במו עיניכם שכשמדובר על איכות אז אין פשרות, יש מגוון רחב שבתוכו אתה עתיד למצוא את החליפה העתידית שלך. פרטים נוספים על בית העסק ניתן למצוא באתר "חתן כלה"- אתר שמאגד מכלול של בתי עסק נחשבים שקשורים לארגון חתונה. שיהיה נוח, יפה והמון מזל טוב.

חליפות חתן ולנטינו

 

טיפים לתכנון מסיבת רווקים

כשחבר טוב או בן משפחה קרוב עומד לקראת מיסוד הקשר עם בחירת לבו, זהו הזמן לתכנן לו מסיבת רווקים! לפניכם טיפים, שיעזרו לכם לעשות סדר בראש ולתכנן מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

כיצד תבחרו את הרב לחתונה שלכם?

בחתונה היהודית, הרב מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהחתונה והוא זה שמנהל את טקס החופה, לשמו כולם מתכנסים. אם כן, הרב הוא למעשה האחראי לאופן, בו יתקיים הטקס ולמידת העניין וההתרגשות של כל המשתתפים בחתונה

כיצד תתכננו חתונה בחו"ל?

בעשור האחרון יותר ויותר זוגות מתחתנים בחו"ל. חתונה במדינה אחרת היא חוויה אחרת ויש לה יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת תכנון מיוחד ובכך נעסוק בכתבה זו.

איך להתפנק בירח הדבש בארץ?

ירח הדבש הוא החודש הראשון לאחר החתונה, במהלכו הזוג מתרגל לסטטוס החדש שלו ונהנה מחודש מתוק כדבש. האפשרות ליהנות מהשפה והתרבות המקומית ולא להיאלץ ללמוד שפה ותרבות חדשות הן רק חלק מהסיבות לבלות את ירח הדבש בארץ