חליפות חתן ולנטינו

חליפות חתן ולנטינו

 

חליפות חתן ולנטינו זה סגנון 
 

בדיוק כמו שכל כלה רוצה להראות במיטבה כך גם חתן רוצה להיות לבוש בהידור, להשאיר רושם והכי חשוב להרגיש בנוח בבגדי יום חתונתו. סטודיו ולנטינו הוא המקום להגשים כל זאת, במקום ניתן למצוא מגוון של חליפות מבדים איכותיים, גזרות חדשניות, עיצובים מחטבים ומגוון של אופציות כך שכל אחד יוכל למצוא את החליפה שנכונה לו, את החליפה בה הוא ירצה לקחת לאישה את בחירת ליבו. חליפות חתן ולנטינו הן כניסה ברגל ימין אל החופה, אל האירוע של חייך.

שירות מלא

כשמדובר בחליפה של חתן, לא פעם החתן נמצא בסיטואציה מבלבלת כיוון שביום יום אינו רגיל ללבוש יותר מג'ינס וחולצת טריקו, ופתאום עליו ללבוש מחויט ואף מעונב, כך שהוא מוצא את עצמו ללא שום ניסיון, בלי ידע לגבי איזו גזרה מחמיאה לו, נוחה וכדומה. זה המקום לציין שהמקום של "חליפות חתן ולנטינו" מציע יותר מרק חליפות כיוון שמדובר גם בשירות מקצועי שיודע להכווין כל אחד ואחד לעבר החליפה בה הוא ירגיש טוב ויותר מכך, לעבר החליפה שתחמיא לו.
 

רעננות בחליפות חתן ולנטינו

חליפות חתן ולנטינו מזמינות אותך לראות, למדוד ולהתרשם. מקום זה עוסק במקצוע כבר למעלה מ20 שנה. המקום מאמין שאין לקפוא על השמרים, אלא יש לחדש ולרענן כל הזמן, להיות עם היד על הדופק, לבדוק מה אקטואלי, מה חדשני, להוסיף עיצוב אישי לפי רוח האופנה וכך ליצור קולקציות חדשות לאורך כל הדרך. בנוסף המקום מיועד לארח גברים באווירה מתאימה ונעימה. אווירה שתיצור אצלם ביטחון להשתחרר ולנסות גרסאות של חליפות שאינם מכירים אך שמאוד מחמיאות להם.
 

החליפה המיועדת
 

גשו עוד היום  והיווכחו במו עיניכם שכשמדובר על איכות אז אין פשרות, יש מגוון רחב שבתוכו אתה עתיד למצוא את החליפה העתידית שלך. פרטים נוספים על בית העסק ניתן למצוא באתר "חתן כלה"- אתר שמאגד מכלול של בתי עסק נחשבים שקשורים לארגון חתונה. שיהיה נוח, יפה והמון מזל טוב.

חליפות חתן ולנטינו

 

 שמלות כלה + מתנה-סבינה
שמלות כלה + מתנה

מבצע מיוחד שניתן על ידי סבינה
שמלת כלה 5,800 ₪ + מתנה יוקרתית לבחירה. איפור ותסרוקת או רכב חתונה יוקרתי ומפואר

 מבצע לתקליטן-רונן לוי - dj's
מבצע לתקליטן

מבצע מיוחד שניתן על ידי רונן לוי - dj's
DJrenen תאריכים אחרונים יולי-אוגוסט לזוגות המתחתנים, כל הסוגר תקליטן לאירוע, כנריות לחופה, במתנה! לחתני וכלות בר/בת מצווה, בסגירת תקליטן לאירוע הקלטות באולפן, במת

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד.

הסעות לחתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של הסעת אורחים לחתונה. טרנד זה הולך ותופס תאוצה בקרב זוגות רבים ברחבי הארץ והאמת היא, שזה לא מפתיע!