חתונה בטבע - הטרנד שנשאר

חתונה בטבע - הטרנד שנשאר

חתונה בטבע - מתחברים לטבע. יש זוגות, שמבחינתם חתונה באולם אירועים או גן אירועים לא מבטאת את מי שהם ופשוט לא מתאימה להם. הבחירה הטבעית, תרתי משמע, עבור אותם זוגות היא חתונה בטבע. בחתונה בטבע אין את חובת הרשמיות הנהוגה באולמות וגני אירועים וכך זוגות, המעוניינים באירוע יותר פשוט וקליל, מאוד מתחברים לסגנון זה. תתפלאו לגלות, שגם האורחים, ואפילו אלו שממש לא הייתם מצפים לכך מהם, מאוד נהנים מהייחודיות של אירועים בטבע ומתחושת החופש הייחודית הגלומה בהם ומרשים לעצמם להשתחרר ולרקוד יותר מתמיד.

קצת אירועים בטבע - חתונה בטבע

לאירועים בטבע יש סגנון מיוחד משלהם. משהו במרחבים הפתוחים ובניתוק המוחלט מהאורבניות יוצר אווירה של חופש אמתי, כפי שרובנו לא מכירים בחיי היום יום שלנו ולכן, עצם ההגעה למקום פתוח ומוקף בטבע בהתגלמותו, מאפשר לכולנו להשתחרר ולהיפתח ולחגוג את האירוע כפי שלא היינו חוגגים אותו בשום מקום אחר. למעשה, זוהי אחת הסיבות העיקריות של זוגות לבחירה באפשרות זו, מפני שהם יודעים, שרק כך הם ירגישו בנוח, כפי שהיו רוצים להרגיש וכפי שמגיע להם להרגיש ביום המיוחד שלהם.

בחירת המקום - חתונה בטבע

הטבע הוא גדול מאוד והבחירה במקום מסוים לעומת אחר עלולה להרגיש קצת כמו צרות של עשירים. אם כן, מומלץ לבקש עזרה מאנשי מקצוע מנוסים בתחום של ארגון חתונות בטבע ולבקש את המלצותיהם לגבי מיקומים כאלו או אחרים. כמו כן, כדאי לבחון את האווירה של המקום המסוים ולבדוק אם היא מתאימה למי שאתם כזוג ולמה שאתם רוצים בשביל החתונה שלכם ובשביל האורחים שלכם. כמו כן, חשוב גם להתחשב במיקום של המקום בארץ ולבדוק האם לכם ולאורחים שלכם יהיה נוח להגיע לשם ביום המרגש שלכם.

חתונה בטבע, לאחר הבחירה – הארגון

ארגון של חתונה בטבע דורש יד מקצועית ומכוונת. היות שגני אירועים ואולמות אירועים ערוכים תמיד לכל מצב שלא יהיה, חשוב להפוך את הטבע למקום שיהיה נעים להתחתן ולחגוג בו. לדוגמה, עם כל האווירה הטבעית הנהדרת, תהיו זקוקים לחשמל כדי להשמיע מוסיקה, להפעיל את הבר ולדאוג לתאורה ולמזון. כמו כן, אמנם נהוג לומר שהטבע קורא לנו, אבל מרבית האנשים היו מעדיפים להשתמש בבתי שימוש סגורים ופרטיים וליהנות ממים זורמים וסבון לשטיפת הידיים. אלו הן דוגמאות בודדות של הדורש ארגון ותכנון כשמארגנים חתונה בטבע ולכן, אם גם אתם מעוניינים בכך, חשוב שתפנו למומחים בתחום ספציפי זה.

 

קרדיט לתמונת הנושא עבור Make my wed מפיקים לכם אירוע

 עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!-טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!

מבצע מיוחד שניתן על ידי טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים! כל השמלות מהקולקצייה החדשה משתתפות!

 מבצע פינוקים להצעות נישואים-יאכטה סאם - Yacht-Sam
מבצע פינוקים להצעות נישואים

מבצע מיוחד שניתן על ידי יאכטה סאם - Yacht-Sam
חבילת ספא והפלגה! בואו לחגוג יחד ולהנות מבוקר מפנק בחברת בן/בת הזוג

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!