חתונה בטבע - הטרנד שנשאר

חתונה בטבע - הטרנד שנשאר

חתונה בטבע - מתחברים לטבע. יש זוגות, שמבחינתם חתונה באולם אירועים או גן אירועים לא מבטאת את מי שהם ופשוט לא מתאימה להם. הבחירה הטבעית, תרתי משמע, עבור אותם זוגות היא חתונה בטבע. בחתונה בטבע אין את חובת הרשמיות הנהוגה באולמות וגני אירועים וכך זוגות, המעוניינים באירוע יותר פשוט וקליל, מאוד מתחברים לסגנון זה. תתפלאו לגלות, שגם האורחים, ואפילו אלו שממש לא הייתם מצפים לכך מהם, מאוד נהנים מהייחודיות של אירועים בטבע ומתחושת החופש הייחודית הגלומה בהם ומרשים לעצמם להשתחרר ולרקוד יותר מתמיד.

קצת אירועים בטבע - חתונה בטבע

לאירועים בטבע יש סגנון מיוחד משלהם. משהו במרחבים הפתוחים ובניתוק המוחלט מהאורבניות יוצר אווירה של חופש אמתי, כפי שרובנו לא מכירים בחיי היום יום שלנו ולכן, עצם ההגעה למקום פתוח ומוקף בטבע בהתגלמותו, מאפשר לכולנו להשתחרר ולהיפתח ולחגוג את האירוע כפי שלא היינו חוגגים אותו בשום מקום אחר. למעשה, זוהי אחת הסיבות העיקריות של זוגות לבחירה באפשרות זו, מפני שהם יודעים, שרק כך הם ירגישו בנוח, כפי שהיו רוצים להרגיש וכפי שמגיע להם להרגיש ביום המיוחד שלהם.

בחירת המקום - חתונה בטבע

הטבע הוא גדול מאוד והבחירה במקום מסוים לעומת אחר עלולה להרגיש קצת כמו צרות של עשירים. אם כן, מומלץ לבקש עזרה מאנשי מקצוע מנוסים בתחום של ארגון חתונות בטבע ולבקש את המלצותיהם לגבי מיקומים כאלו או אחרים. כמו כן, כדאי לבחון את האווירה של המקום המסוים ולבדוק אם היא מתאימה למי שאתם כזוג ולמה שאתם רוצים בשביל החתונה שלכם ובשביל האורחים שלכם. כמו כן, חשוב גם להתחשב במיקום של המקום בארץ ולבדוק האם לכם ולאורחים שלכם יהיה נוח להגיע לשם ביום המרגש שלכם.

חתונה בטבע, לאחר הבחירה – הארגון

ארגון של חתונה בטבע דורש יד מקצועית ומכוונת. היות שגני אירועים ואולמות אירועים ערוכים תמיד לכל מצב שלא יהיה, חשוב להפוך את הטבע למקום שיהיה נעים להתחתן ולחגוג בו. לדוגמה, עם כל האווירה הטבעית הנהדרת, תהיו זקוקים לחשמל כדי להשמיע מוסיקה, להפעיל את הבר ולדאוג לתאורה ולמזון. כמו כן, אמנם נהוג לומר שהטבע קורא לנו, אבל מרבית האנשים היו מעדיפים להשתמש בבתי שימוש סגורים ופרטיים וליהנות ממים זורמים וסבון לשטיפת הידיים. אלו הן דוגמאות בודדות של הדורש ארגון ותכנון כשמארגנים חתונה בטבע ולכן, אם גם אתם מעוניינים בכך, חשוב שתפנו למומחים בתחום ספציפי זה.

 

קרדיט לתמונת הנושא עבור Make my wed מפיקים לכם אירוע

טיפים לתכנון מסיבת רווקים

כשחבר טוב או בן משפחה קרוב עומד לקראת מיסוד הקשר עם בחירת לבו, זהו הזמן לתכנן לו מסיבת רווקים! לפניכם טיפים, שיעזרו לכם לעשות סדר בראש ולתכנן מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

כיצד תבחרו את הרב לחתונה שלכם?

בחתונה היהודית, הרב מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהחתונה והוא זה שמנהל את טקס החופה, לשמו כולם מתכנסים. אם כן, הרב הוא למעשה האחראי לאופן, בו יתקיים הטקס ולמידת העניין וההתרגשות של כל המשתתפים בחתונה

כיצד תתכננו חתונה בחו"ל?

בעשור האחרון יותר ויותר זוגות מתחתנים בחו"ל. חתונה במדינה אחרת היא חוויה אחרת ויש לה יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת תכנון מיוחד ובכך נעסוק בכתבה זו.

איך להתפנק בירח הדבש בארץ?

ירח הדבש הוא החודש הראשון לאחר החתונה, במהלכו הזוג מתרגל לסטטוס החדש שלו ונהנה מחודש מתוק כדבש. האפשרות ליהנות מהשפה והתרבות המקומית ולא להיאלץ ללמוד שפה ותרבות חדשות הן רק חלק מהסיבות לבלות את ירח הדבש בארץ