חתונה בקיסריה - מצודת ברקאי פותחת לכבודכם שעריה

חתונה בקיסריה - מצודת ברקאי פותחת לכבודכם שעריה

הו קיסריה, כמה שהעיר הזאת יפה! קיסריה היא עיר מדהימה שנושקת לים, בה ניתן למצוא מוזיאונים קטנים, עתיקות, חופים מקסימים ואחד מגני האירועים היפים בארץ הלוא הוא מצודת ברקאי. ואכן, בכל הנוגע לארגון חתונה, רבים מהזוגות מחפשים אחר המקום האידיאלי להתחתן בו, ובחיפוש אחר מקום כזה באזור צפון/מרכז, מצאנו את מצודת ברקאי, גן אירועים עוצר נשימה. אבל מדוע גן אירועים? ומדוע דווקא בקיסריה? כל הסיבות בהמשך.

קיסריה אזור מרהיב ועדיין מרכזי

כאשר אתם רוצים למצוא מקום מקסים בו כדאי להתחתן - קיסריה בוא מקום אידיאלי. קיסריה היא עיר שלא נמצאת מאד במרכז הארץ היכן שהפקקים הפיח והבלגן, אלא באזור מרכזי צפוני, מה שמאפשר להימלט מהכור היתוך המרכזי של הארץ, ולהגיע אל אזור מרכזי צפוני של הארץ, אל הבריזה הנעימה של אזור החופים, אל מקום יוקרתי שמשמש סוג של מפלט מהחיים, מהחום, מהשגרה, כאשר קיסריה הוא מקום קסום לקיים בו חתונה.

מדוע דווקא גן אירועים?

בחירת גן אירועים בקיסריה היא בחירה מושלמת בעיקר עבור זוגות שמחפשים מקום יוקרתי אך גם טבעי ונעים להתחתן בו. גן אירועים שכולו טובל בטבע ירוק עם ניחוח ים צונן הוא מקום נפלא לקיים בו חתונה. כאשר אתם מוצאים גן אירועים שמשלם גם אולם יוקרתי איליו ניתן להיכנס לאחר שלב קבלת הפנים והחופה, אתם מוצאים בעצם מקום מושלם לחתונה. בנוסף, חשוב למצוא אחר מקום שממלא את כל הפנטזיות שלכם והוא מושלם לקונספט החתונה עליו חשבתם וחלמתם תמיד.

חתונה בקיסריה במצודת ברקאי

מצודת ברקאי הוא מקום מושלם לחתונה. המקום מלא מדשאות ירוקות שמסביב ארכיטקטורה עתיקה, ששאבה את צורתה ממצודה שנשתמרה במשך ארבע מאות,, כאשר מסביב מפלים וטבע פסטורלי. האחוזה היא מתחם אירועים יוקרתי מלא מזרקות, מפלי מים, באר עתיקה, עם מפלס עליון לקבלת פנים שנראה מושקע במיוחד. במקום ישנו גן אירועים מרהיב עם מרבצי דשא ואולם אירועים מקסים שם ניתן גם כן לקיים אירועים.

לכן אם אתם רוצים לקיים חתונה מושלמת בקיסריה מומלץ להגיע ולבדוק את מצודת ברקאי הנפלאה.

 מבצע למסיבת רווקות-וילה קיארה
מבצע למסיבת רווקות

מבצע מיוחד שניתן על ידי וילה קיארה
למזמינות מסיבת רווקות עכשיו תקבלנה מתנה בקבוק וודקה van goh בטעמים

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!