חתונה בקיסריה - מצודת ברקאי פותחת לכבודכם שעריה

חתונה בקיסריה - מצודת ברקאי פותחת לכבודכם שעריה

הו קיסריה, כמה שהעיר הזאת יפה! קיסריה היא עיר מדהימה שנושקת לים, בה ניתן למצוא מוזיאונים קטנים, עתיקות, חופים מקסימים ואחד מגני האירועים היפים בארץ הלוא הוא מצודת ברקאי. ואכן, בכל הנוגע לארגון חתונה, רבים מהזוגות מחפשים אחר המקום האידיאלי להתחתן בו, ובחיפוש אחר מקום כזה באזור צפון/מרכז, מצאנו את מצודת ברקאי, גן אירועים עוצר נשימה. אבל מדוע גן אירועים? ומדוע דווקא בקיסריה? כל הסיבות בהמשך.

קיסריה אזור מרהיב ועדיין מרכזי

כאשר אתם רוצים למצוא מקום מקסים בו כדאי להתחתן - קיסריה בוא מקום אידיאלי. קיסריה היא עיר שלא נמצאת מאד במרכז הארץ היכן שהפקקים הפיח והבלגן, אלא באזור מרכזי צפוני, מה שמאפשר להימלט מהכור היתוך המרכזי של הארץ, ולהגיע אל אזור מרכזי צפוני של הארץ, אל הבריזה הנעימה של אזור החופים, אל מקום יוקרתי שמשמש סוג של מפלט מהחיים, מהחום, מהשגרה, כאשר קיסריה הוא מקום קסום לקיים בו חתונה.

מדוע דווקא גן אירועים?

בחירת גן אירועים בקיסריה היא בחירה מושלמת בעיקר עבור זוגות שמחפשים מקום יוקרתי אך גם טבעי ונעים להתחתן בו. גן אירועים שכולו טובל בטבע ירוק עם ניחוח ים צונן הוא מקום נפלא לקיים בו חתונה. כאשר אתם מוצאים גן אירועים שמשלם גם אולם יוקרתי איליו ניתן להיכנס לאחר שלב קבלת הפנים והחופה, אתם מוצאים בעצם מקום מושלם לחתונה. בנוסף, חשוב למצוא אחר מקום שממלא את כל הפנטזיות שלכם והוא מושלם לקונספט החתונה עליו חשבתם וחלמתם תמיד.

חתונה בקיסריה במצודת ברקאי

מצודת ברקאי הוא מקום מושלם לחתונה. המקום מלא מדשאות ירוקות שמסביב ארכיטקטורה עתיקה, ששאבה את צורתה ממצודה שנשתמרה במשך ארבע מאות,, כאשר מסביב מפלים וטבע פסטורלי. האחוזה היא מתחם אירועים יוקרתי מלא מזרקות, מפלי מים, באר עתיקה, עם מפלס עליון לקבלת פנים שנראה מושקע במיוחד. במקום ישנו גן אירועים מרהיב עם מרבצי דשא ואולם אירועים מקסים שם ניתן גם כן לקיים אירועים.

לכן אם אתם רוצים לקיים חתונה מושלמת בקיסריה מומלץ להגיע ולבדוק את מצודת ברקאי הנפלאה.

 שמלות כלה + מתנה-סבינה
שמלות כלה + מתנה

מבצע מיוחד שניתן על ידי סבינה
שמלת כלה 5,800 ₪ + מתנה יוקרתית לבחירה. איפור ותסרוקת או רכב חתונה יוקרתי ומפואר

 מבצע לתקליטן-רונן לוי - dj's
מבצע לתקליטן

מבצע מיוחד שניתן על ידי רונן לוי - dj's
DJrenen תאריכים אחרונים יולי-אוגוסט לזוגות המתחתנים, כל הסוגר תקליטן לאירוע, כנריות לחופה, במתנה! לחתני וכלות בר/בת מצווה, בסגירת תקליטן לאירוע הקלטות באולפן, במת

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד.

הסעות לחתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של הסעת אורחים לחתונה. טרנד זה הולך ותופס תאוצה בקרב זוגות רבים ברחבי הארץ והאמת היא, שזה לא מפתיע!