אולמי מאגיה
חתונה בקיסריה - מצודת ברקאי פותחת לכבודכם שעריה

חתונה בקיסריה - מצודת ברקאי פותחת לכבודכם שעריה

הו קיסריה, כמה שהעיר הזאת יפה! קיסריה היא עיר מדהימה שנושקת לים, בה ניתן למצוא מוזיאונים קטנים, עתיקות, חופים מקסימים ואחד מגני האירועים היפים בארץ הלוא הוא מצודת ברקאי. ואכן, בכל הנוגע לארגון חתונה, רבים מהזוגות מחפשים אחר המקום האידיאלי להתחתן בו, ובחיפוש אחר מקום כזה באזור צפון/מרכז, מצאנו את מצודת ברקאי, גן אירועים עוצר נשימה. אבל מדוע גן אירועים? ומדוע דווקא בקיסריה? כל הסיבות בהמשך.

קיסריה אזור מרהיב ועדיין מרכזי

כאשר אתם רוצים למצוא מקום מקסים בו כדאי להתחתן - קיסריה בוא מקום אידיאלי. קיסריה היא עיר שלא נמצאת מאד במרכז הארץ היכן שהפקקים הפיח והבלגן, אלא באזור מרכזי צפוני, מה שמאפשר להימלט מהכור היתוך המרכזי של הארץ, ולהגיע אל אזור מרכזי צפוני של הארץ, אל הבריזה הנעימה של אזור החופים, אל מקום יוקרתי שמשמש סוג של מפלט מהחיים, מהחום, מהשגרה, כאשר קיסריה הוא מקום קסום לקיים בו חתונה.

מדוע דווקא גן אירועים?

בחירת גן אירועים בקיסריה היא בחירה מושלמת בעיקר עבור זוגות שמחפשים מקום יוקרתי אך גם טבעי ונעים להתחתן בו. גן אירועים שכולו טובל בטבע ירוק עם ניחוח ים צונן הוא מקום נפלא לקיים בו חתונה. כאשר אתם מוצאים גן אירועים שמשלם גם אולם יוקרתי איליו ניתן להיכנס לאחר שלב קבלת הפנים והחופה, אתם מוצאים בעצם מקום מושלם לחתונה. בנוסף, חשוב למצוא אחר מקום שממלא את כל הפנטזיות שלכם והוא מושלם לקונספט החתונה עליו חשבתם וחלמתם תמיד.

חתונה בקיסריה במצודת ברקאי

מצודת ברקאי הוא מקום מושלם לחתונה. המקום מלא מדשאות ירוקות שמסביב ארכיטקטורה עתיקה, ששאבה את צורתה ממצודה שנשתמרה במשך ארבע מאות,, כאשר מסביב מפלים וטבע פסטורלי. האחוזה היא מתחם אירועים יוקרתי מלא מזרקות, מפלי מים, באר עתיקה, עם מפלס עליון לקבלת פנים שנראה מושקע במיוחד. במקום ישנו גן אירועים מרהיב עם מרבצי דשא ואולם אירועים מקסים שם ניתן גם כן לקיים אירועים.

לכן אם אתם רוצים לקיים חתונה מושלמת בקיסריה מומלץ להגיע ולבדוק את מצודת ברקאי הנפלאה.

טיפים לתכנון מסיבת רווקים

כשחבר טוב או בן משפחה קרוב עומד לקראת מיסוד הקשר עם בחירת לבו, זהו הזמן לתכנן לו מסיבת רווקים! לפניכם טיפים, שיעזרו לכם לעשות סדר בראש ולתכנן מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

כיצד תבחרו את הרב לחתונה שלכם?

בחתונה היהודית, הרב מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהחתונה והוא זה שמנהל את טקס החופה, לשמו כולם מתכנסים. אם כן, הרב הוא למעשה האחראי לאופן, בו יתקיים הטקס ולמידת העניין וההתרגשות של כל המשתתפים בחתונה

כיצד תתכננו חתונה בחו"ל?

בעשור האחרון יותר ויותר זוגות מתחתנים בחו"ל. חתונה במדינה אחרת היא חוויה אחרת ויש לה יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת תכנון מיוחד ובכך נעסוק בכתבה זו.

איך להתפנק בירח הדבש בארץ?

ירח הדבש הוא החודש הראשון לאחר החתונה, במהלכו הזוג מתרגל לסטטוס החדש שלו ונהנה מחודש מתוק כדבש. האפשרות ליהנות מהשפה והתרבות המקומית ולא להיאלץ ללמוד שפה ותרבות חדשות הן רק חלק מהסיבות לבלות את ירח הדבש בארץ