טבעות אירוסין – הדובדבן שבקצפת !

טבעות אירוסין – הדובדבן שבקצפת !

ההצעה

יש דרכים רבות להציע נישואין. יש שיעשו זאת בגדול וייקחו את בת הזוג לטיול מסביב לעולם ויארגנו כתובת אש, אותה ניתן יהיה לראות מכדור פורח וכדומה ויש כאלו, שיעדיפו לעשות זאת באופן צנוע ואינטימי יותר כמו לדוגמה במהלך ארוחה רומנטית לאור נרות. ובכן, לא משנה איך תבחרו להציע נישואין. המכנה המשותף תמיד נשאר אותו הדבר: טבעת האירוסין המיוחדת!

המטרה הנחשקת

טבעות אירוסין הן בעלות משמעות גדולה. ראשית, זוהי אחת הדרכים של בן הזוג לחזר אחר בת הזוג שלו ולהצהיר על כוונותיו. שנית, זוהי טבעת, המבטיחה המשך ומיסוד של הקשר וכאשר הארוסה עונה בחיוב ועונדת את טבעת האירוסין, היא מצהירה על כך שהיא מעוניינת גם כן במיסוד הקשר וכך נוצרת הבטחה בין שני בני הזוג לשמירה על אמונים ועל הזוגיות למשך שארית חייהם.

מה שחשוב באמת

לעתים נדמה, שכל טבעות האירוסין נראות אותו הדבר: טבעת זהב עם יהלום גדול. אבל האמת היא, שזה כלל לא חייב להיות כך! למעשה, יש עיצובים רבים של טבעות אירוסין, אותם ניתן להתאים לאישה שאמורה לענוד אותה. לדוגמה, ניתן לבחור זהב צהוב או זהב לבן, יהלום אחד או מספר יהלומים ואף שילוב בין יהלום אחד גדול לצד יהלומים קטנים וכך הלאה. מה שחשוב באמת הוא, שהאשה שתקבל את הטבעת תרגיש מיוחדת ושהושקעה בבחירת הטבעת מחשבה רבה.

טבעת אישית

אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת טבעת אירוסין הוא לאישה שתקבל אותה. הכוונה היא לא רק למידת הטבעת, בזה נעסוק בהמשך, אלא בעיצוב שיתאים לטעמה האישי. באמור, ישנן טבעות אירוסין רבות ושונות מהן ניתן לבחור, אבל כל אישה אוהבת את התכשיטים שלה שונים מהאחרת. לכן, כאשר אדם מתחיל לחפש טבעת אירוסין, חשוב שיכיר היטב את אהובתו ויידע איזה סגנון מחמיא לה ואיזה היא אוהבת. אגב, בדרך כלל לעיצוב של הטבעת יש חשיבות גדולה יותר מאשר ליהלום גדול.

מידת הטבעת

בניגוד לתכשיטים אחרים לטבעות, ובכללן גם טבעות אירוסין כמובן, יש מידות שונות. זאת, במטרה שהטבעת תהיה נוחה לעונדת אותה, לא תלחץ על האצבע ולא תיפול ממנה. אם כן, חלק נוסף בהתאמת טבעת אירוסין לאישה המאושרת הוא בהתאמת מידת הטבעת למידת האצבע. ובכן, אם הנושא מדובר בין בני הזוג, אפשר פשוט לשאול מהי מידת האצבע ובמידה וההצעה תהיה בהפתעה, ניתן להביא לחנות התכשיטים טבעת אחרת של האישה או לקחת מידה שנראית לכם מתאימה ובמקרה הגרוע ביותר, מבצעים את ההתאמות הנדרשות.

 שמלות כלה + מתנה-סבינה
שמלות כלה + מתנה

מבצע מיוחד שניתן על ידי סבינה
שמלת כלה 5,800 ₪ + מתנה יוקרתית לבחירה. איפור ותסרוקת או רכב חתונה יוקרתי ומפואר

 מבצע לתקליטן-רונן לוי - dj's
מבצע לתקליטן

מבצע מיוחד שניתן על ידי רונן לוי - dj's
DJrenen תאריכים אחרונים יולי-אוגוסט לזוגות המתחתנים, כל הסוגר תקליטן לאירוע, כנריות לחופה, במתנה! לחתני וכלות בר/בת מצווה, בסגירת תקליטן לאירוע הקלטות באולפן, במת

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד.

הסעות לחתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של הסעת אורחים לחתונה. טרנד זה הולך ותופס תאוצה בקרב זוגות רבים ברחבי הארץ והאמת היא, שזה לא מפתיע!