טבעות אירוסין – הדובדבן שבקצפת !

טבעות אירוסין – הדובדבן שבקצפת !

ההצעה

יש דרכים רבות להציע נישואין. יש שיעשו זאת בגדול וייקחו את בת הזוג לטיול מסביב לעולם ויארגנו כתובת אש, אותה ניתן יהיה לראות מכדור פורח וכדומה ויש כאלו, שיעדיפו לעשות זאת באופן צנוע ואינטימי יותר כמו לדוגמה במהלך ארוחה רומנטית לאור נרות. ובכן, לא משנה איך תבחרו להציע נישואין. המכנה המשותף תמיד נשאר אותו הדבר: טבעת האירוסין המיוחדת!

המטרה הנחשקת

טבעות אירוסין הן בעלות משמעות גדולה. ראשית, זוהי אחת הדרכים של בן הזוג לחזר אחר בת הזוג שלו ולהצהיר על כוונותיו. שנית, זוהי טבעת, המבטיחה המשך ומיסוד של הקשר וכאשר הארוסה עונה בחיוב ועונדת את טבעת האירוסין, היא מצהירה על כך שהיא מעוניינת גם כן במיסוד הקשר וכך נוצרת הבטחה בין שני בני הזוג לשמירה על אמונים ועל הזוגיות למשך שארית חייהם.

מה שחשוב באמת

לעתים נדמה, שכל טבעות האירוסין נראות אותו הדבר: טבעת זהב עם יהלום גדול. אבל האמת היא, שזה כלל לא חייב להיות כך! למעשה, יש עיצובים רבים של טבעות אירוסין, אותם ניתן להתאים לאישה שאמורה לענוד אותה. לדוגמה, ניתן לבחור זהב צהוב או זהב לבן, יהלום אחד או מספר יהלומים ואף שילוב בין יהלום אחד גדול לצד יהלומים קטנים וכך הלאה. מה שחשוב באמת הוא, שהאשה שתקבל את הטבעת תרגיש מיוחדת ושהושקעה בבחירת הטבעת מחשבה רבה.

טבעת אישית

אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת טבעת אירוסין הוא לאישה שתקבל אותה. הכוונה היא לא רק למידת הטבעת, בזה נעסוק בהמשך, אלא בעיצוב שיתאים לטעמה האישי. באמור, ישנן טבעות אירוסין רבות ושונות מהן ניתן לבחור, אבל כל אישה אוהבת את התכשיטים שלה שונים מהאחרת. לכן, כאשר אדם מתחיל לחפש טבעת אירוסין, חשוב שיכיר היטב את אהובתו ויידע איזה סגנון מחמיא לה ואיזה היא אוהבת. אגב, בדרך כלל לעיצוב של הטבעת יש חשיבות גדולה יותר מאשר ליהלום גדול.

מידת הטבעת

בניגוד לתכשיטים אחרים לטבעות, ובכללן גם טבעות אירוסין כמובן, יש מידות שונות. זאת, במטרה שהטבעת תהיה נוחה לעונדת אותה, לא תלחץ על האצבע ולא תיפול ממנה. אם כן, חלק נוסף בהתאמת טבעת אירוסין לאישה המאושרת הוא בהתאמת מידת הטבעת למידת האצבע. ובכן, אם הנושא מדובר בין בני הזוג, אפשר פשוט לשאול מהי מידת האצבע ובמידה וההצעה תהיה בהפתעה, ניתן להביא לחנות התכשיטים טבעת אחרת של האישה או לקחת מידה שנראית לכם מתאימה ובמקרה הגרוע ביותר, מבצעים את ההתאמות הנדרשות.

 מבצע לשמלות כלה-דרור קונטנטו
מבצע לשמלות כלה

מבצע מיוחד שניתן על ידי דרור קונטנטו
מבצע מיוחד של דרור קונטנטו. שמלות סמפלים ודגמים מעונות קודמות 1000-5000 ₪
בין התאריכים 12-14.7.2017

 חבילת קיץ 2017-כלת העמק
חבילת קיץ 2017

מבצע מיוחד שניתן על ידי כלת העמק
מבצע קיץ 2017 מבצע לקיץ 2017 שמלת כלה מקולקציה איפור ועיצוב שיער לכלה תכשיטים תואמים

חתונה לבנה

חלומה של כלה היא ללבוש שמלת כלה שתגרום לה להיראות מושלמת ביום כלולותיה. אך הדבר לא פשוט כלל יש להתאים למידותיה של הכלה את השמלה ולשקף בעיצובה את טעמה הייחודי שלה.

סלוני כלות בדרום

סלוני כלות באזור הדרום, לחצו לקבלת פרטים נרחבים 

שמלות ערב תל אביב

כשאת עומדת לפני אירוע חשוב ומיוחד מיד צצה במוחך המחשבה על שמלת ערב ייחודית ויוקרתית שתגרום לך להרגיש יפה ומיוחדת.
הקלישאה אומרת שכל אישה חולמת עוד בהיותה ילדה צעירה על שמלת החתונה המושלמת אשר תשווה לה מראה מלכותי והרגשה של מיליון דולר, אך לא רק ביום החתונה אוהבות נשים ללבוש בגדי מלכות. באירועים משפחתיים, מסיבות, נשפים והשקות יוקרתיות נוהגות נשים לבחור שמלות ערב בעיצוב מיוחד.

שמלות ערב אשדוד

אירוע משפחתי ושמחה גדולה בדרך, ואת חושבת כל העת על שמלת הערב שלך?
ובכן, את צודקת! חשוב מאוד להשקיע בשמלת ערב שתהלום את גופך ותגרום לך להרגיש הכי מיוחדת.