טבעות נישואין – היופי שנשאר

טבעות נישואין – היופי שנשאר

טבעות נישואין - חלק מהעניין

ארגון של חתונה דורש תכנון של פרטים רבים: מציאת אולם או גן אירועים, שמלת כלה וחליפת חתן, תקליטן, רב, צלם, נעלי חתן ונעלי כלה, מאפר ומעצב שיער והרשימה עוד ארוכה. יחד עם זאת, חשוב לזכור את מה שנשאר אתכם לתמיד – טבעות נישואין! טבעות הנישואין שתבחרו כחלק מההכנות לחתונה שלכם הן אלו שיישארו ענודות לאצבעותיכם ויהיו בעלות ערך סנטימנטלי רב למשך שארית חייכם. בחירת תכשיטים בכלל וטבעות אירוסין בפרט הינה בחירה לא קלה.

ההבדלים בין טבעת אירוסין לבין טבעת נישואין

בין טבעות אירוסין לבין טבעות נישואין יש שני הבדלים עיקריים. האחד הוא, שטבעת אירוסין היא בדרך כלל יפה ומרשימה ומהווה חלק מתהליך החיזור ולעומתה, טבעת הנישואין היא סולידית יותר, אך זה לא אומר, שהיא צריכה להיות פשוטה או משעממת! ההבדל השני הוא, שטבעת אירוסין נרכשת על ידי החתן לעתיד במטרה להציע לאשתו המיועדת נישואין ואילו טבעות נישואין נרכשות על ידי שני בני הזוג, כאשר כל אחד מהם רוכש את הטבעת בשביל השני וזוהי גם אחת הסיבות לכך, שטבעות הנישואין הן סולידיות יותר. כלומר, הנושא הכלכלי תופס מקום ומשמעות כשיש צורך ברכישה של שתי טבעות במקום אחת.

היתרון של טבעות נישואין

כאמור, אחד ההבדלים המשמעותיים בין טבעות אירוסין לבין טבעות נישואין טמון בעובדה, שהן נרכשות על ידי שני בני הזוג. עובדה זו מהווה יתרון גדול, משום שכך הזוג המאושר יכול לבצע את הרכישה ביחד ולבחור ביחד את הטבעות הרצויות לכל אחד מהם במקום לקנות טבעות ופשוט לקוות שהיא תמצא חן בעיני בן או בת הזוג.

למה כדאי לשים לב?

יש דברים, שמאוד כדאי שתשימו לב אליהם כשאתם הולכים לקנות טבעות נישואין. ראשית, אם אתם מתחתנים בחתונה מסורתית, ישנן הנחיות לגבי עיצוב הטבעת. כמו כן, מדובר על טבעת מיוחדת במינה ולכן חשוב שהיא באמת תמצא חן בעיניכם גם בעוד שנים רבות. לגבי טבעת נישואין לגבר, גברים רבים מעדיפים שלא לענוד טבעות נישואין כפי שהם מעדיפים לא לענוד כל תכשיט אחר. לכן, אם בכל זאת החלטתם לקנות שתי טבעות נישואין, אולי עדיף להשקיע פחות בטבעת של בן הזוג.

אם כבר עסקנו בהשקעה, חשוב לדבר גם על העיצוב! טבעות נישואין, למרות היותן סולידיות למדי, יכולות להיות מעוצבות באופן מיוחד וכמו כן, ניתן גם להזמין טבעות נישואין מעוצבות באופן אישי או תואמות לשני בני הזוג. כלומר, ניתן להשקיע בעיצוב של טבעות נישואין וליהנות לאורך שנים רבות מהעיצוב המיוחד.

קרדיטים : תמונת הנושא היא מתוך הפרופיל של תכשיטים סרוגים

טיפים לתכנון מסיבת רווקים

כשחבר טוב או בן משפחה קרוב עומד לקראת מיסוד הקשר עם בחירת לבו, זהו הזמן לתכנן לו מסיבת רווקים! לפניכם טיפים, שיעזרו לכם לעשות סדר בראש ולתכנן מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

כיצד תבחרו את הרב לחתונה שלכם?

בחתונה היהודית, הרב מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהחתונה והוא זה שמנהל את טקס החופה, לשמו כולם מתכנסים. אם כן, הרב הוא למעשה האחראי לאופן, בו יתקיים הטקס ולמידת העניין וההתרגשות של כל המשתתפים בחתונה

כיצד תתכננו חתונה בחו"ל?

בעשור האחרון יותר ויותר זוגות מתחתנים בחו"ל. חתונה במדינה אחרת היא חוויה אחרת ויש לה יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת תכנון מיוחד ובכך נעסוק בכתבה זו.

איך להתפנק בירח הדבש בארץ?

ירח הדבש הוא החודש הראשון לאחר החתונה, במהלכו הזוג מתרגל לסטטוס החדש שלו ונהנה מחודש מתוק כדבש. האפשרות ליהנות מהשפה והתרבות המקומית ולא להיאלץ ללמוד שפה ותרבות חדשות הן רק חלק מהסיבות לבלות את ירח הדבש בארץ