טיפים לבחירת נעלי כלה מושלמות

טיפים לבחירת נעלי כלה מושלמות

האמת מאחורי נעלי כלה

לנעלי כלה יש חשיבות גבוהה הן מבחינת המראה הכללי של הכלה המאושרת והן מבחינת התחושה שלה כשהיא נועלת אותן. לכן, בחירת נעלי כלה צריכה להיעשות בכובד ראש. יחד עם זאת, לעתים, ובעיקר אם את בדרך כלל מרגישה בנוח בסוגים שונים של נעליים, תוכלי להסתפק בנעליים לבנות רגילות, שאינן מוגדרות כנעלי כלה באופן חד משמעי. כך תוכלי להוזיל באופן משמעותי את העלויות שלהן וגם להקל על עצמך בחיפושים אחריהן.

ובכל זאת – נעלי כלה

למרות שאת יכולה לבחור כל נעל שהיא, כדי שתשמש אותך ביום חתונתך, חשוב בכל זאת לבחור בנעל מיוחדת ובעיקר – מתאימה במראה שלה למראה הכללי המתוכנן ליום זה. כלומר, אם בחרת שמלת כלה נועזת או לחלופין שמלת כלה קלאסית, נעלי הכלה שלך צריכות להתאים לכיוון זה כדי ליצור מראה מושלם ולא מגוחך. כמו כן, אמנם אין מראה שמאפיין נעלי כלה באופן ספציפי אבל אין ספק, שנעלי הכלה שלך צריכות להיות בעלות מראה מיוחד ומרשים, אפילו יותר מנעלי ערב סטנדרטיות.

פשוט לרחף

כשיום החתונה מגיע, הוא כרוך בהתרגשות רבה ומן הסתם, גם בשעות רבות על הרגליים. במהלך האירוע עצמו, הכלה לא נחה לרגע: בהתחלה עם הטקס, אחרי כן בסיבוב צילומים עם כל האורחים שבאו לכבד אותה ואת בחיר ליבה ביום המאושר שלהם ולאחר מכן בפיזוזים על רחבת הריקודים. לשם כך דרושות נעלי כלה איכותיות ונוחות במיוחד, שיוכלו לאפשר לכלה ליהנות מיומה המרגש בלי לחוש את העומס שעל רגליה.

לחשוב על הטווח הארוך

אמנם נעלי כלה אמורות לשרת את הכלה ביום החתונה בלבד אבל האמת היא, שזה לא חייב להיות כך! למעשה, חנויות נעליים רבות מציעות לכלות לעתיד לרכוש את נעלי הכלה הרצויות להן ולהגיע לאחר החתונה לצביעת הנעליים לצבע לפי בחירתן. כך נעלי הכלה שלך יכולות להפוך ברגע לנעליים נהדרות לשימוש יום יומי או לאירועים מיוחדים לפי בחירתך ובכך לקבל את האפשרות להשתמש שוב ושוב בנעליים האהובות עלייך.

בחרי בנחת

לצד כל שאר התכנונים לקראת החתונה, חשוב לשים לב גם לבחירה מוצלחת של הנעליים. לכן מומלץ לחפש אותן בנחת. כך תוכלי להבטיח לעצמך נעלי כלה איכותיות, יפות ונוחות כפי שאת צריכה ליום עמוס ומאושר זה. אם כן, בדיוק כפי שאת משקיעה מזמנך בחיפוש אחר שמלת הכלה המושלמת, השקיעי זמן נוסף גם בחיפוש אחר נעלי הכלה המושלמות עבורך.

קרדיט לתמונת נושא הוא לנתוש נעלי כלה בצפון


 יריד האירועים אוגוסט 2018-בית האופרה
יריד האירועים אוגוסט 2018

מבצע מיוחד שניתן על ידי בית האופרה
אירועים שיסגרו במסגרת יריד האירועים ייהנו ממחירי פרימיום לחבילת הכוללת : שלושה סוגי תפריטים, שירותי תאורה והגברה, מסך לד מרכזי ומסכי הקרנה היקפיים, שירותי מזיגה בבר אקטיבי, עיצוב מרכזי שולחן, עיצוב חופה מוזל. המבצע תקף לתאריכים - 5-6-7-8-9/08/2018

טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.