על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

בוקר החתונה
הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. באותו היום יש התרגשות גדולה לקראת הבאות וזהו היום, אליו מתרכזת תקופה ארוכה של ארגונים ותכנונים. כאילו לא די בכך, בתור הכלה עלייך לדאוג לכל הפרטים הקטנים, שיהפכו את המראה שלך למושלם לכבוד היום המרגש שלך: להתאפר, להסתרק, להתלבש, לעשות ציפורניים, לנעול נעליים, לענוד תכשיטים וכל זאת, כשאת מתאמת את לוח הזמנים הצפוף עם אנשי המקצוע השונים, שעוזרים לך לעשות את כל הפעולות הללו.

בעיית הזמן

היות שסדר היום של כלות הוא צפוף, ובעיקר אם הן מתכוננות לקראת אירוע צהריים, הזמן שלא מפסיק לחלוף מהווה בעיה לא קטנה. לעתים, גורם לעומס רגשי גדול והרי זוהי לא הדרך האידיאלית להתחיל את אירועי החתונה! צריך לזכור, שלא תמיד הכל מתקתק כמו שעון ולעתים יש עיכובים כמו בכל תחום בחיים וחשוב להתכונן למקרים כגון אלו מראש ולא להילחץ ברגע האמת.

הפתרון המושלם

בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד. הכוונה היא לכך, שבמקום שתתרוצצי מאיש מקצוע אחד לאחר, כולם יגיעו אלייך. כיום, אנשי מקצוע רבים מכל התחומים מציעים לכלות את האפשרות שהם יגיעו אליהן. כלומר, יאפרו, יסדרו את התסרוקת, יעזרו ללבוש את שמלת הכלה וכך הלאה אצלה בבית במקום שהיא תגיע אליהם.

איפה זה מתקיים?

לידיעתכן, ההתארגנות לא חייבת להתקיים אצלכן בבית, אלא יכולה להתקיים בחדר ייעודי באולם או בגן האירועים אם ניתן, בסלון הכלות, או בכל מקום אחר שתרצי. כמו כן, ניתן אף לשכור צימר או חדר בבית מלון ואף לופט להשכרה למטרה זו. כך תוכלי גם לאפשר למלוות שלך להתארגן בנחת בעצמן בזמן שהן מלוות אותך לאורך היום המרגש והמיוחד שלך.

עלויות השירות

חשוב להבין, שאנשי מקצוע המגיעים עד אלייך כדי לעזור לך להתארגן לקראת החתונה שלך מציעים שירות מיוחד ואקסקלוסיבי. לכן, במרבית המקרים, תחויבי בתוספת תשלום עבור שירות זה. יחד עם זאת, יש נותני שירות, המציעים אפשרות זו כחלק בלתי נפרד מהשירות שלהם וכך לא תיאלצי להוסיף תשלום בגין שירות זה ותוכלי ליהנות מפינוק מושלם כפי שמגיע לך ביום המיוחד שלך.
 

 יריד האירועים אוגוסט 2018-בית האופרה
יריד האירועים אוגוסט 2018

מבצע מיוחד שניתן על ידי בית האופרה
אירועים שיסגרו במסגרת יריד האירועים ייהנו ממחירי פרימיום לחבילת הכוללת : שלושה סוגי תפריטים, שירותי תאורה והגברה, מסך לד מרכזי ומסכי הקרנה היקפיים, שירותי מזיגה בבר אקטיבי, עיצוב מרכזי שולחן, עיצוב חופה מוזל. המבצע תקף לתאריכים - 5-6-7-8-9/08/2018

טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.