על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

בוקר החתונה
הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. באותו היום יש התרגשות גדולה לקראת הבאות וזהו היום, אליו מתרכזת תקופה ארוכה של ארגונים ותכנונים. כאילו לא די בכך, בתור הכלה עלייך לדאוג לכל הפרטים הקטנים, שיהפכו את המראה שלך למושלם לכבוד היום המרגש שלך: להתאפר, להסתרק, להתלבש, לעשות ציפורניים, לנעול נעליים, לענוד תכשיטים וכל זאת, כשאת מתאמת את לוח הזמנים הצפוף עם אנשי המקצוע השונים, שעוזרים לך לעשות את כל הפעולות הללו.

בעיית הזמן

היות שסדר היום של כלות הוא צפוף, ובעיקר אם הן מתכוננות לקראת אירוע צהריים, הזמן שלא מפסיק לחלוף מהווה בעיה לא קטנה. לעתים, גורם לעומס רגשי גדול והרי זוהי לא הדרך האידיאלית להתחיל את אירועי החתונה! צריך לזכור, שלא תמיד הכל מתקתק כמו שעון ולעתים יש עיכובים כמו בכל תחום בחיים וחשוב להתכונן למקרים כגון אלו מראש ולא להילחץ ברגע האמת.

הפתרון המושלם

בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד. הכוונה היא לכך, שבמקום שתתרוצצי מאיש מקצוע אחד לאחר, כולם יגיעו אלייך. כיום, אנשי מקצוע רבים מכל התחומים מציעים לכלות את האפשרות שהם יגיעו אליהן. כלומר, יאפרו, יסדרו את התסרוקת, יעזרו ללבוש את שמלת הכלה וכך הלאה אצלה בבית במקום שהיא תגיע אליהם.

איפה זה מתקיים?

לידיעתכן, ההתארגנות לא חייבת להתקיים אצלכן בבית, אלא יכולה להתקיים בחדר ייעודי באולם או בגן האירועים אם ניתן, בסלון הכלות, או בכל מקום אחר שתרצי. כמו כן, ניתן אף לשכור צימר או חדר בבית מלון ואף לופט להשכרה למטרה זו. כך תוכלי גם לאפשר למלוות שלך להתארגן בנחת בעצמן בזמן שהן מלוות אותך לאורך היום המרגש והמיוחד שלך.

עלויות השירות

חשוב להבין, שאנשי מקצוע המגיעים עד אלייך כדי לעזור לך להתארגן לקראת החתונה שלך מציעים שירות מיוחד ואקסקלוסיבי. לכן, במרבית המקרים, תחויבי בתוספת תשלום עבור שירות זה. יחד עם זאת, יש נותני שירות, המציעים אפשרות זו כחלק בלתי נפרד מהשירות שלהם וכך לא תיאלצי להוסיף תשלום בגין שירות זה ותוכלי ליהנות מפינוק מושלם כפי שמגיע לך ביום המיוחד שלך.
 

 שמלות כלה ב 2,500-4,000 ₪-ליז מרטינז
שמלות כלה ב 2,500-4,000 ₪

מבצע מיוחד שניתן על ידי ליז מרטינז
ליז מרטינז מציגה מכירת שמלות כלה היסטרית - מכירת עודפים בחול המועד סוכות. מאות שמלות כלה עודפים סמפלים מיוחדים ושמלות מקולקציות קודמות במחירים: 4,500 - 2,500 ₪ בלבד . בחול המועד סוכות : 8,9,10/10/2017 בין השעות 10:00-18:00 המכירה ע"ב כל הקודם זוכה ועד גמר המלאי

טיפים למציאת טבעת הנישואין המושלמת

הרגע הגדול מתקרב. אחרי שבחרתם מקום לאירוע, סגרתם עם ספקי שירות שונים וסיימתם עם הבירוקרטיה, הגיע הזמן לבחור טבעת נישואין. בחירת הטבעת אינה משימה פשוטה משום שמורכבת מהרבה משתנים.

מוסיקה לחתונה – לא כמו שחשבתם

אם אתם רוצים לגוון ולהפוך את החתונה שלכם למעניינת במיוחד ולשונה באלו שאתם מכירים מכל מכריכם, הרי שתוכלו לעשות זאת ואפילו בקלות!

סלון סבינה – היכן שמתחיל הפינוק האמתי

ברחוב דרך המכבים בראשון לציון יש סלון כלות בשם סלון סבינה. בסלון סבינה מציעים לך למצוא לעצמך שמלת כלה כמו שתמיד רצית וחלמת מתוך אמונה, שלכל כלה יש שמלת כלה שמתאימה לה במדויק כמו מכסה לסיר.

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל