כל הפינוקים לשושבינה

כל הפינוקים לשושבינה

שושבינה - תזכורת קטנה... כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? הרי היא מסמר האירוע והיא מתכוננת לקראתו במשך חודשים ארוכים, שבאים אחרי שנים של פנטזיות, המתחילות כבר בילדות. ואין ספק, שהכבוד הגדול אכן מגיע לכלה. אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!

תפקיד השושבינה

בתרבויות מסוימות, לשושבינות יש תפקידים שונים. לדוגמה, יש תרבויות, בהן על השושבינות מוטלת האחריות ללוות את הכלה לאורך מסע ההתארגנות לחתונה בכל המקומות, בהם החתן לא יכול להיות כשהדוגמה הנפוצה ביותר היא עיצוב שמלת הכלה ותכנון מסיבת הרווקות. בישראל, מרבית השושבינות הן דווקא ילדות מהמשפחה, המקבלות את התפקיד של ליווי הזוג אל החופה ולעתים פיזור עלי כותרת על השביל המוביל אליה.

בחירת השושבינה והייחודיות שלה

להיות שושבינה זו לא רק כותרת. זהו תפקיד! לכן חשוב לבחור אותה היטב. לדוגמה, יכולה להיות ילדה יפה, מתוקה ומקסימה, אבל פחד קהל, שלא תוכל לעמוד לבדה אל מול קהל הצופים בדרך אל החופה. כמו כן חשוב להבין, שמדובר על תפקיד, המוטל על אדם אחד או מעט יותר ולכן ישנה ייחודיות גדולה למי שמקבלת תפקיד זה וזוהי הסיבה לכך, שחשוב גם לתת לה את תחושת הייחודיות הזו ולפנק אותה בהתאם.

שושבינה - כלה קטנה

בכל התרבויות, בהן נהוג להכתיר שושבינה, נהוג לנהוג בה כבכלה קטנה וזה אומר, שנהוג לאפשר גם לה להרגיש מיוחדת באירוע וכמובן, גם לקראתו. הכוונה היא, להכין גם אותה לקראת האירוע מבחינת המראה המיוחד והייחודי שלה בביגוד מיוחד, בתסרוקת מיוחדת ולעתים אף איפור, גם אם מדובר על ילדה צעירה, ולגרום לה להרגיש כמו אשה קטנה בעלת חשיבות גדולה.

שמלת השושבינה

אמנם בעבר זה היה נפוץ יותר, אבל גם כיום ניתן לרכוש שמלות לשושבינות בכל הגדלים. אם מדובר על חברה של הכלה או בת משפחה בוגרת, ניתן לרכוש שמלת ערב מיוחדת לקראת האירוע ואם מדובר על ילדה צעירה, ניתן לרכוש עבורה שמלה יוקרתית במיוחד, שתגרום לה להרגיש כמו נסיכה במהלך האירוע. שמלות אלו ניתן לרכוש, בין היתר, בסלוני הכלות השונים ואצל מעצבי שמלות כלה.

תסרוקת השושבינה

בין אם השיער הוא קצר או ארוך, חלק או מתולתל, ניתן לעצב אותו בתסרוקת מיוחדת שתתן לה מראה ותחושה יוקרתית וייחודית. את התסרוקות לשושבינה ניתן לעצב אצל מעצבי שיער מומחים, ואף לעשות זאת באותה המספרה עם הכלה וליצור זמן איכות משותף וחוויה בלתי נשכחת.

 Gindi Fashion - קרדיט לתמונת נושא מתוך קולקציה של שמלות לשושבינות וחליפות לשושבין

נגישות אתרים
 מבצע למסיבת רווקות-וילה קיארה
מבצע למסיבת רווקות

מבצע מיוחד שניתן על ידי וילה קיארה
למזמינות מסיבת רווקות עכשיו תקבלנה מתנה בקבוק וודקה van goh בטעמים

 חבילת צילום מלאה-MDVD
חבילת צילום מלאה

מבצע מיוחד שניתן על ידי MDVD
חבילת צילום מלאה ב - 6,900 ₪ וצילומי טראש מתנה בסגירת חבילת צילום

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

המראה המושלם לחתן

כבר שנים רבות קיים מיתוס שאומר, שלחתנים לא באמת אכפת מהמראה שלהם ביום חתונתם ויש האומרים, שמרבית החתנים אף נוטים לזלזל במראה שלהם ביום זה. ובכן, אנו טוענים שמיתוס זה רחוק לחלוטין מהמציאות