כל מה שאתם צריכים לדעת על חתונה קטנה

כל מה שאתם צריכים לדעת על חתונה קטנה

חתונה קטנה - הגודל לא קובע?
יש הטוענים, שהגודל לא קובע. אנחנו טוענים, שבמקרה של חתונה – הוא בהחלט כן! יש זוגות, שתמיד חלמו להתחתן כשהם מוקפים בכמות גדולה של אנשים ולכן מקפידים להזמין לחתונה שלהם את כל מי שרק אפשר. פשוט, כי זה מה שמשמח אותם. לעומת זאת יש זוגות, שמעדיפים דווקא להתחתן בנוכחות של מעט אנשים, מפני שככה הם מרגישים יותר אינטימיות. אם כן, כמות האורחים בחתונה יכולה להשפיע באופן ישיר על התחושה של בני הזוג ולכן המסקנה היא, שהגודל קובע ועוד איך!

למה לבחור בחתונה קטנה?

חתונות קטנות באשדוד הן בעלות אווירה אחרת. יש משהו יותר אישי ואינטימי כשרק האנשים הקרובים אליכם ביותר נמצאים אתכם ברגעים המיוחדים שלכם. חשוב להבין, שחתונה קטנה היא לא פחות שמחה מאשר חתונה גדולה ואם אתם מסוג האנשים, שמעדיפים אירועים יותר צנועים, הרי שסגנון זה הוא המתאים לכם ביותר. כמו כן, הרי ברור שאי אפשר להתעלם מהנושא הכלכלי. במרבית המקרים, חתונות קטנות יהיו בעלות נמוכה יותר מאשר חתונות גדולות, למרות שישנם מרכיבים של החתונה, בהם תוכלו ליהנות מהוזלה משמעותית בזכות כמות גדולה יותר של מוזמנים.

בחירת מקום

בחירת מקום לקיום חתונה קטנה דומה מאוד לבחירת מקום לחתונה גדולה. גם במקרה של חתונה קטנה, יש להתחשב בכמות המוזמנים לעומת השטח של המקום. לדוגמה, אם אתם רוצים לקיים חתונה קטנה באולם גדול, הרי שתחושת האינטימיות עלולה ללכת לאיבוד ולעומת זאת, גם מקום קטן מדי עלול להיות צפוף. אמנם יש מקומות גדולים, המציעים פתרונות לאירועים קטנים, אבל במקרים אלו חשוב לבדוק כיצד ייראה המקום כאשר הוא יותאם במיוחד לאירוע קטן.

להשאיר את החתונה קטנה

אחד הקשיים הגדולים של חתונות קטנות הוא שמירה על כמות קטנה של מוזמנים. מעבר לקושי של בני הזוג בבחירה המוקפדת על האנשים האהובים ביותר, שיזכו לקחת חלק באירוע המרגש שלהם, עליהם לקחת בחשבון גם את ההורים שלהם. מרבית ההורים של מרבית הזוגות נוטים להתרגש ולהתגאות בבנים והבנות שלהם הנישאים לבחירי ליבם ומבקשים להזמין את כל מכריהם ולעתים כמות המוזמנים של ההורים עולה בהרבה על כמות המוזמנים  של הזוג. בעוד שבחתונה גדולה מצב כזה לא אמור להפריע, בשביל זוג המעוניין בחתונה קטנה, זה עלול להיות משמעותי. לכן חשוב לקיים תיאום ציפיות גם עם המשפחה ולהסביר את הרציונל העומד מאחורי בחירה זו. 
 
קרדיט : תמונת הנושא התקבלה על ידי רוי אולמות אירועים באשדוד

 עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!-טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!

מבצע מיוחד שניתן על ידי טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים! כל השמלות מהקולקצייה החדשה משתתפות!

 מבצע פינוקים להצעות נישואים-יאכטה סאם - Yacht-Sam
מבצע פינוקים להצעות נישואים

מבצע מיוחד שניתן על ידי יאכטה סאם - Yacht-Sam
חבילת ספא והפלגה! בואו לחגוג יחד ולהנות מבוקר מפנק בחברת בן/בת הזוג

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!