יד חרוצים
כל מה שאתם צריכים לדעת על חתונה קטנה

כל מה שאתם צריכים לדעת על חתונה קטנה

חתונה קטנה - הגודל לא קובע?
יש הטוענים, שהגודל לא קובע. אנחנו טוענים, שבמקרה של חתונה – הוא בהחלט כן! יש זוגות, שתמיד חלמו להתחתן כשהם מוקפים בכמות גדולה של אנשים ולכן מקפידים להזמין לחתונה שלהם את כל מי שרק אפשר. פשוט, כי זה מה שמשמח אותם. לעומת זאת יש זוגות, שמעדיפים דווקא להתחתן בנוכחות של מעט אנשים, מפני שככה הם מרגישים יותר אינטימיות. אם כן, כמות האורחים בחתונה יכולה להשפיע באופן ישיר על התחושה של בני הזוג ולכן המסקנה היא, שהגודל קובע ועוד איך!

למה לבחור בחתונה קטנה?

חתונות קטנות באשדוד הן בעלות אווירה אחרת. יש משהו יותר אישי ואינטימי כשרק האנשים הקרובים אליכם ביותר נמצאים אתכם ברגעים המיוחדים שלכם. חשוב להבין, שחתונה קטנה היא לא פחות שמחה מאשר חתונה גדולה ואם אתם מסוג האנשים, שמעדיפים אירועים יותר צנועים, הרי שסגנון זה הוא המתאים לכם ביותר. כמו כן, הרי ברור שאי אפשר להתעלם מהנושא הכלכלי. במרבית המקרים, חתונות קטנות יהיו בעלות נמוכה יותר מאשר חתונות גדולות, למרות שישנם מרכיבים של החתונה, בהם תוכלו ליהנות מהוזלה משמעותית בזכות כמות גדולה יותר של מוזמנים.

בחירת מקום

בחירת מקום לקיום חתונה קטנה דומה מאוד לבחירת מקום לחתונה גדולה. גם במקרה של חתונה קטנה, יש להתחשב בכמות המוזמנים לעומת השטח של המקום. לדוגמה, אם אתם רוצים לקיים חתונה קטנה באולם גדול, הרי שתחושת האינטימיות עלולה ללכת לאיבוד ולעומת זאת, גם מקום קטן מדי עלול להיות צפוף. אמנם יש מקומות גדולים, המציעים פתרונות לאירועים קטנים, אבל במקרים אלו חשוב לבדוק כיצד ייראה המקום כאשר הוא יותאם במיוחד לאירוע קטן.

להשאיר את החתונה קטנה

אחד הקשיים הגדולים של חתונות קטנות הוא שמירה על כמות קטנה של מוזמנים. מעבר לקושי של בני הזוג בבחירה המוקפדת על האנשים האהובים ביותר, שיזכו לקחת חלק באירוע המרגש שלהם, עליהם לקחת בחשבון גם את ההורים שלהם. מרבית ההורים של מרבית הזוגות נוטים להתרגש ולהתגאות בבנים והבנות שלהם הנישאים לבחירי ליבם ומבקשים להזמין את כל מכריהם ולעתים כמות המוזמנים של ההורים עולה בהרבה על כמות המוזמנים  של הזוג. בעוד שבחתונה גדולה מצב כזה לא אמור להפריע, בשביל זוג המעוניין בחתונה קטנה, זה עלול להיות משמעותי. לכן חשוב לקיים תיאום ציפיות גם עם המשפחה ולהסביר את הרציונל העומד מאחורי בחירה זו. 
 
קרדיט : תמונת הנושא התקבלה על ידי רוי אולמות אירועים באשדוד

 שמלות כלה + מתנה-סבינה
שמלות כלה + מתנה

מבצע מיוחד שניתן על ידי סבינה
שמלת כלה 5,800 ₪ + מתנה יוקרתית לבחירה. איפור ותסרוקת או רכב חתונה יוקרתי ומפואר

 מבצע לתקליטן-רונן לוי - dj's
מבצע לתקליטן

מבצע מיוחד שניתן על ידי רונן לוי - dj's
DJrenen תאריכים אחרונים יולי-אוגוסט לזוגות המתחתנים, כל הסוגר תקליטן לאירוע, כנריות לחופה, במתנה! לחתני וכלות בר/בת מצווה, בסגירת תקליטן לאירוע הקלטות באולפן, במת

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד.

הסעות לחתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של הסעת אורחים לחתונה. טרנד זה הולך ותופס תאוצה בקרב זוגות רבים ברחבי הארץ והאמת היא, שזה לא מפתיע!