כל מה שרציתם לדעת על הזמנות לחתונה

כל מה שרציתם לדעת על הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה הייעוד שלהן
יש זוגות, שמעדיפים להתחתן עם קהל מצומצם של המשפחה הקרובה בלבד. אבל רוב הזוגות רוצים להזמין את כל מי שיקר להם לאירוע המרגש שלהם. ובנוסף, גם הורי החתן והכלה מזמינים את היקרים להם. אם כן, הזמנות לחתונה נועדו ליידע את המוזמנים על כך שהחתונה תתקיים בקרוב ועל כך שהם מוזמנים אליה, על מנת שיוכלו לתכנן את לוח הזמנים שלהם לאותו היום. לכן מומלץ לשלוח את ההזמנות כחודש לפני החתונה.

מה צריך להיות כתוב בהזמנה?

בהזמנה לחתונה צריכים להיות כתובים כל פרטי החתונה: תאריך ושעה של החתונה, מיקום מדויק של החתונה, שמות החתן והכלה והוריהם ומספרי טלפון לאישור ההגעה. כמו כן, נהוג לכתוב איזה משפט נחמד ולצרף מפת הגעה למקום החתונה. בשנים האחרונות נהוג גם להוסיף מה לכתוב בתוכנת הניווט להגעה יעילה למקום.

דאגה להזמנות

הזמנות לחתונה נוטות להיות אחד הדברים האחרונים, להם דואג הזוג הנרגש לאחר בחירת מקום לחתונה, שמלת כלה, רב וכך הלאה ולכן חשוב לציין, שההזמנות הן חלק לא פחות חשוב מכל שאר מרכיבי החתונה ויש לדאוג להן מבעוד מועד. זאת, במטרה שתוכלו לשלוח את ההזמנות בזמן ולא לדאוג שמא לא יגיעו ליעדן במועד.

נוסח ההזמנה

יש זוגות, המנסחים את ההזמנה שלהם בנוסח קלאסי, יש המנסחים אותה באופן רשמי ויש מי שמנסחים אותה באופן יותר קליל ואף הומוריסטי. כמובן, יש גם את כל מה שבין הסגנונות. כשאתם בוחרים כיצד לנסח את ההזמנות לחתונה שלכם, חשבו איזה נוסח ייצג את האופי שלכם כזוג וגם יכבד את המוזמנים שלכם. בנוסף, ההזמנה היא אחת המזכרות מהאירוע המרגש שלכם וודאי תשמרו לעצמכם לפחות אחת מהן. אם כן, נסו לחשוב איך ההזמנה שלכם תוכל להנציח באופן המיטבי את הלך הרוח שלכם בימים אלו.

הזמנת ההזמנות

את ההזמנות לחתונה מומלץ להזמין מבית דפוס מקצועי, שיוכל להמליץ לכם על מגוון רחב של עיצובים בסגנונות שונים, מהם תוכלו לבחור את העיצוב הרצוי לכם לפי טעמכם האישי. כמו כן, ניתן גם לעצב את ההזמנה באופן אישי או להיעזר באיש מקצוע מתחום העיצוב הגרפי. רוב בתי הדפוס מאפשרים שליחה של ההזמנות עד לבית הלקוח או איסוף עצמי. כשאתם מבצעים את ההזמנה בדקו כמה זמן ייקח להזמנות להיות מוכנות והאם יש לכם זמן להמתין לשליחתן אליכם כדי להספיק לשלוח למוזמנים שלכם ובמידת הצורך, אספו אותן בעצמכם.

 

קרדיט לתמונת הנושא עבור פרפל הזמנות purple

 שמלות כלה + מתנה-סבינה
שמלות כלה + מתנה

מבצע מיוחד שניתן על ידי סבינה
שמלת כלה 5,800 ₪ + מתנה יוקרתית לבחירה. איפור ותסרוקת או רכב חתונה יוקרתי ומפואר

 מבצע לתקליטן-רונן לוי - dj's
מבצע לתקליטן

מבצע מיוחד שניתן על ידי רונן לוי - dj's
DJrenen תאריכים אחרונים יולי-אוגוסט לזוגות המתחתנים, כל הסוגר תקליטן לאירוע, כנריות לחופה, במתנה! לחתני וכלות בר/בת מצווה, בסגירת תקליטן לאירוע הקלטות באולפן, במת

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד.

הסעות לחתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של הסעת אורחים לחתונה. טרנד זה הולך ותופס תאוצה בקרב זוגות רבים ברחבי הארץ והאמת היא, שזה לא מפתיע!