כל מה שרציתם לדעת על הזמנות לחתונה

כל מה שרציתם לדעת על הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה הייעוד שלהן
יש זוגות, שמעדיפים להתחתן עם קהל מצומצם של המשפחה הקרובה בלבד. אבל רוב הזוגות רוצים להזמין את כל מי שיקר להם לאירוע המרגש שלהם. ובנוסף, גם הורי החתן והכלה מזמינים את היקרים להם. אם כן, הזמנות לחתונה נועדו ליידע את המוזמנים על כך שהחתונה תתקיים בקרוב ועל כך שהם מוזמנים אליה, על מנת שיוכלו לתכנן את לוח הזמנים שלהם לאותו היום. לכן מומלץ לשלוח את ההזמנות כחודש לפני החתונה.

מה צריך להיות כתוב בהזמנה?

בהזמנה לחתונה צריכים להיות כתובים כל פרטי החתונה: תאריך ושעה של החתונה, מיקום מדויק של החתונה, שמות החתן והכלה והוריהם ומספרי טלפון לאישור ההגעה. כמו כן, נהוג לכתוב איזה משפט נחמד ולצרף מפת הגעה למקום החתונה. בשנים האחרונות נהוג גם להוסיף מה לכתוב בתוכנת הניווט להגעה יעילה למקום.

דאגה להזמנות

הזמנות לחתונה נוטות להיות אחד הדברים האחרונים, להם דואג הזוג הנרגש לאחר בחירת מקום לחתונה, שמלת כלה, רב וכך הלאה ולכן חשוב לציין, שההזמנות הן חלק לא פחות חשוב מכל שאר מרכיבי החתונה ויש לדאוג להן מבעוד מועד. זאת, במטרה שתוכלו לשלוח את ההזמנות בזמן ולא לדאוג שמא לא יגיעו ליעדן במועד.

נוסח ההזמנה

יש זוגות, המנסחים את ההזמנה שלהם בנוסח קלאסי, יש המנסחים אותה באופן רשמי ויש מי שמנסחים אותה באופן יותר קליל ואף הומוריסטי. כמובן, יש גם את כל מה שבין הסגנונות. כשאתם בוחרים כיצד לנסח את ההזמנות לחתונה שלכם, חשבו איזה נוסח ייצג את האופי שלכם כזוג וגם יכבד את המוזמנים שלכם. בנוסף, ההזמנה היא אחת המזכרות מהאירוע המרגש שלכם וודאי תשמרו לעצמכם לפחות אחת מהן. אם כן, נסו לחשוב איך ההזמנה שלכם תוכל להנציח באופן המיטבי את הלך הרוח שלכם בימים אלו.

הזמנת ההזמנות

את ההזמנות לחתונה מומלץ להזמין מבית דפוס מקצועי, שיוכל להמליץ לכם על מגוון רחב של עיצובים בסגנונות שונים, מהם תוכלו לבחור את העיצוב הרצוי לכם לפי טעמכם האישי. כמו כן, ניתן גם לעצב את ההזמנה באופן אישי או להיעזר באיש מקצוע מתחום העיצוב הגרפי. רוב בתי הדפוס מאפשרים שליחה של ההזמנות עד לבית הלקוח או איסוף עצמי. כשאתם מבצעים את ההזמנה בדקו כמה זמן ייקח להזמנות להיות מוכנות והאם יש לכם זמן להמתין לשליחתן אליכם כדי להספיק לשלוח למוזמנים שלכם ובמידת הצורך, אספו אותן בעצמכם.

 

קרדיט לתמונת הנושא עבור פרפל הזמנות purple

טיפים לתכנון מסיבת רווקים

כשחבר טוב או בן משפחה קרוב עומד לקראת מיסוד הקשר עם בחירת לבו, זהו הזמן לתכנן לו מסיבת רווקים! לפניכם טיפים, שיעזרו לכם לעשות סדר בראש ולתכנן מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

כיצד תבחרו את הרב לחתונה שלכם?

בחתונה היהודית, הרב מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהחתונה והוא זה שמנהל את טקס החופה, לשמו כולם מתכנסים. אם כן, הרב הוא למעשה האחראי לאופן, בו יתקיים הטקס ולמידת העניין וההתרגשות של כל המשתתפים בחתונה

כיצד תתכננו חתונה בחו"ל?

בעשור האחרון יותר ויותר זוגות מתחתנים בחו"ל. חתונה במדינה אחרת היא חוויה אחרת ויש לה יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת תכנון מיוחד ובכך נעסוק בכתבה זו.

איך להתפנק בירח הדבש בארץ?

ירח הדבש הוא החודש הראשון לאחר החתונה, במהלכו הזוג מתרגל לסטטוס החדש שלו ונהנה מחודש מתוק כדבש. האפשרות ליהנות מהשפה והתרבות המקומית ולא להיאלץ ללמוד שפה ותרבות חדשות הן רק חלק מהסיבות לבלות את ירח הדבש בארץ