כל מה שרציתם לדעת על הזמנות לחתונה

כל מה שרציתם לדעת על הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה הייעוד שלהן
יש זוגות, שמעדיפים להתחתן עם קהל מצומצם של המשפחה הקרובה בלבד. אבל רוב הזוגות רוצים להזמין את כל מי שיקר להם לאירוע המרגש שלהם. ובנוסף, גם הורי החתן והכלה מזמינים את היקרים להם. אם כן, הזמנות לחתונה נועדו ליידע את המוזמנים על כך שהחתונה תתקיים בקרוב ועל כך שהם מוזמנים אליה, על מנת שיוכלו לתכנן את לוח הזמנים שלהם לאותו היום. לכן מומלץ לשלוח את ההזמנות כחודש לפני החתונה.

מה צריך להיות כתוב בהזמנה?

בהזמנה לחתונה צריכים להיות כתובים כל פרטי החתונה: תאריך ושעה של החתונה, מיקום מדויק של החתונה, שמות החתן והכלה והוריהם ומספרי טלפון לאישור ההגעה. כמו כן, נהוג לכתוב איזה משפט נחמד ולצרף מפת הגעה למקום החתונה. בשנים האחרונות נהוג גם להוסיף מה לכתוב בתוכנת הניווט להגעה יעילה למקום.

דאגה להזמנות

הזמנות לחתונה נוטות להיות אחד הדברים האחרונים, להם דואג הזוג הנרגש לאחר בחירת מקום לחתונה, שמלת כלה, רב וכך הלאה ולכן חשוב לציין, שההזמנות הן חלק לא פחות חשוב מכל שאר מרכיבי החתונה ויש לדאוג להן מבעוד מועד. זאת, במטרה שתוכלו לשלוח את ההזמנות בזמן ולא לדאוג שמא לא יגיעו ליעדן במועד.

נוסח ההזמנה

יש זוגות, המנסחים את ההזמנה שלהם בנוסח קלאסי, יש המנסחים אותה באופן רשמי ויש מי שמנסחים אותה באופן יותר קליל ואף הומוריסטי. כמובן, יש גם את כל מה שבין הסגנונות. כשאתם בוחרים כיצד לנסח את ההזמנות לחתונה שלכם, חשבו איזה נוסח ייצג את האופי שלכם כזוג וגם יכבד את המוזמנים שלכם. בנוסף, ההזמנה היא אחת המזכרות מהאירוע המרגש שלכם וודאי תשמרו לעצמכם לפחות אחת מהן. אם כן, נסו לחשוב איך ההזמנה שלכם תוכל להנציח באופן המיטבי את הלך הרוח שלכם בימים אלו.

הזמנת ההזמנות

את ההזמנות לחתונה מומלץ להזמין מבית דפוס מקצועי, שיוכל להמליץ לכם על מגוון רחב של עיצובים בסגנונות שונים, מהם תוכלו לבחור את העיצוב הרצוי לכם לפי טעמכם האישי. כמו כן, ניתן גם לעצב את ההזמנה באופן אישי או להיעזר באיש מקצוע מתחום העיצוב הגרפי. רוב בתי הדפוס מאפשרים שליחה של ההזמנות עד לבית הלקוח או איסוף עצמי. כשאתם מבצעים את ההזמנה בדקו כמה זמן ייקח להזמנות להיות מוכנות והאם יש לכם זמן להמתין לשליחתן אליכם כדי להספיק לשלוח למוזמנים שלכם ובמידת הצורך, אספו אותן בעצמכם.

 

קרדיט לתמונת הנושא עבור פרפל הזמנות purple

 עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!-טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!

מבצע מיוחד שניתן על ידי טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים! כל השמלות מהקולקצייה החדשה משתתפות!

 מבצע פינוקים להצעות נישואים-יאכטה סאם - Yacht-Sam
מבצע פינוקים להצעות נישואים

מבצע מיוחד שניתן על ידי יאכטה סאם - Yacht-Sam
חבילת ספא והפלגה! בואו לחגוג יחד ולהנות מבוקר מפנק בחברת בן/בת הזוג

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!