שמלות כלה - כמה צריך לערב

שמלות כלה - כמה צריך לערב

כמה שמלות כלה את צריכה בערב?

אם יש דבר אחד שלא ניתן להתעלם ממנו בארגון חתונה – היא בחירת שמלת כלה. אך מה קורה אם את רוצה להרגיש כמו כוכבת קולנוע ליום אחד ולהחליף כמה שמלות במהלך הערב? כן, מותר לך. הרי שמלת הכלה היא זאת שתעטוף את גופך ותכתיב את המראה הכללי שלך, ובמונחים מסוימים גם תיתן את הטון של האירוע. כל כלה רוצה להיראות במיטבה מול כ- 500 אורחים ביום המרגש בחייה, ומשכך, החלפת שמלות במהלך הערב תוכל לרענן את ההופעה ואף תוכל להקנות לך נוחות בכל שלב באירוע מבחינת גזרת השמלה.

מעצב שמלות כלה וערב עובד כהן מסביר כיצד עובד התהליך ואיזו שמלה מתאימה לכל שלב באירוע, החל ממראה השמלה ועד התאמתה באופן אישי לאופי הכלה והמראה הרצוי.

עניין החלפת שמלת כלה במהלך הערב, נעשית גם משיקולים של נוחות. כלות רוצות להרגיש בנוח בכל שלב ושלב באירוע, הן אם מדובר בטקס החופה שבו הן מעוניינות במראה סולידי קלאסי ואף צנוע, לאחר מכן שמלה מיוחדת לריקוד הרומנטי ואולי לאחר מכן שמלה נוספת לרחבת הריקודים הסוערת. לרוב כלות מחליפות בין 2-3 שמלות, אך כמובן שזהו עניין של תקציב ורצון מצד הכלה וגם חלק לוגיסטי המצריך היערכות מוקדמת.

עיצוב שמלת כלה לחופה ולקבלת הפנים

שמלת החופה היא השמלה המרכזית באירוע, שהרי טקס החופה הוא מרגש והוא המקום להזיל דמעה. כשם שהחופה היא טקס מרגש, כך גם על השמלה להיות מרגשת ועדינה ועליה לשדר רכות מסוימת לצד אמרה נקיה ומרשימה. לרוב כלות בוחרות בסגנון של שמלה "צנועה יחסית", כמובן במידה ומדובר ברב המחתן את בני הזוג, אך תמיד ניתן למצוא פתרון יצירתי להסתרת המחשופים. שמלה קלאסית המעוצבת בסגנון קוטור כמו שרק עובד כהן יודע לעצב, תוכל להקנות לכלה את המראה הרצוי, אך כמובן על העיטורים להיות בטוב טעם ובמינון נכון.

לשמלת החופה מתלווה הינומה מרשימה, שאף לעיצובה כלות שמות דגש ובוחרות אותה בקפידה כך שהיא תתאים למראה הכללי של השמלה.

שמלת כלה לריקוד הרומנטי

ריקוד רומנטי של בני הזוג מתחיל עוד בבחירת שיר מרגש המלווה בעשן ובלונים ובכלל באווירה רומנטית נפלאה. שמלת הכלה צריכה לשדר את אופי הריקוד, אך עליה להיות קלילה ונוחה, כזאת שתאפשר לכלה גמישות ונוחות בעת הריקוד. לרוב כלות בוחרות בסגנון שמלה קליל ואוורירי מבדים רכים. החל משמלות קצרות, בעלות שסע גדול, משחקי שקיפות של בדים, תחרה והמון יוקרה וסטייל.

שמלת כלה נינוחה לרחבת הריקודים

ברחבת הריקודים כלות צריכות שמלה קלילה, אוורירית ונוחה נקודה! קלילות באה לידי ביטוי בבחירת בדים קלילים ונושמים ופחות הדוקים ולוחצים. זה המקום לבחור שמלה בסגנון בלרינה קצרה או שמלה נשפכת המדגישה את קימורי הגוף היפים של הכלה, אך בעלת אמרה נסיכותית כמו נסיכה שלא השקיעה רבות, אך נראית יפה מתמיד.

 

 שמלות כלה ב 2,500-4,000 ₪-ליז מרטינז
שמלות כלה ב 2,500-4,000 ₪

מבצע מיוחד שניתן על ידי ליז מרטינז
ליז מרטינז מציגה מכירת שמלות כלה היסטרית - מכירת עודפים בחול המועד סוכות. מאות שמלות כלה עודפים סמפלים מיוחדים ושמלות מקולקציות קודמות במחירים: 4,500 - 2,500 ₪ בלבד . בחול המועד סוכות : 8,9,10/10/2017 בין השעות 10:00-18:00 המכירה ע"ב כל הקודם זוכה ועד גמר המלאי

טיפים למציאת טבעת הנישואין המושלמת

הרגע הגדול מתקרב. אחרי שבחרתם מקום לאירוע, סגרתם עם ספקי שירות שונים וסיימתם עם הבירוקרטיה, הגיע הזמן לבחור טבעת נישואין. בחירת הטבעת אינה משימה פשוטה משום שמורכבת מהרבה משתנים.

מוסיקה לחתונה – לא כמו שחשבתם

אם אתם רוצים לגוון ולהפוך את החתונה שלכם למעניינת במיוחד ולשונה באלו שאתם מכירים מכל מכריכם, הרי שתוכלו לעשות זאת ואפילו בקלות!

סלון סבינה – היכן שמתחיל הפינוק האמתי

ברחוב דרך המכבים בראשון לציון יש סלון כלות בשם סלון סבינה. בסלון סבינה מציעים לך למצוא לעצמך שמלת כלה כמו שתמיד רצית וחלמת מתוך אמונה, שלכל כלה יש שמלת כלה שמתאימה לה במדויק כמו מכסה לסיר.

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל