לחגוג חינה באשדוד ובגדול!

לחגוג חינה באשדוד ובגדול!

חינה באשדוד - קצת פרטים
טקס החינה, כפי שאומץ על ידי יהודי עדות המזרח, מגיע ממקורות שונים. החל באפריקה, דרך הודו ועד לתקופת המקרא. מדובר על טקס מעבר מחיי הרווקות לחיי זוגיות של חתן וכלה עתידיים והוא נערך ימים ספורים לפני החתונה עצמה. במהלך הטקס נהוג למרוח חינה בצורת מטבע על כפות הידיים כדי לסמל שפע. בעדות השונות יש מנהגים שונים , כאשר כולם באים לזמן שפע לזוג הטרי והמאושר.

חינה באשדוד - לזמן שפע עם שפע

אחד המנהגים, המונהגים בכל העדות, הוא עריכת חגיגה גדולה ומפוארת לרגל טקס החינה. אם כן, כאשר בוחרים מקום כדי לחגוג את החינה, חשוב לבחור במקום, שייתן תחושה של שפע הן מבחינת האווירה ותחושת המרווח במקום והן מבחינת שירות אדיב ונדיב לאורך כל האירוע של הצוות.

חינה - גודל החגיגה

יש עדות, בהן נהוג לחגוג רק בקרב נשים ובנפרד מהחתן ושאר הגברים ויש עדות, בהן נהוג לחגוג עם כל המשפחה ועם כל האהובים. היות שבניגוד לחגיגות אחרות, בחינה ראוי לאפשר מרחב רב ככל האפשר ולוותר על תחושת האינטימיות, ודאי תרצו לבחור במקום גדול ביחס לכמות האנשים, הצפויה להגיע.

חינה באשדוד - הבסיס

חגיגות החינה באשדוד מבוססות בעיקר על טקס החינה עצמו ועל המנהגים הנהוגים במשפחה שלכם. לשם כך תזדקקו לחינה עצמה, לתלבושות המיוחדות, לתכשיטים אותנטיים וכך הלאה. חשוב להבין, שאם אתם מעוניינים לחגוג חינה באשדוד, תוכלו למצוא בתוך העיר את כל מה שאתם צריכים. החל מאולם לערוך בו את הטקס ועד לפרטים הקטנים ביותר, שיהפכו את הטקס לחגיגה של ממש.

חינה - התוספות

כאמור, הטקס עצמו הוא הבסיס לחגיגה, אבל באפשרותכם לשדרג אותה ולשמח את הזוג פי כמה וכמה ולהשאיר טעם של עוד הן אצל הזוג והן אצל האורחים לקראת החתונה המתקרבת. לדוגמה, תוכלו להזמין תקליטן לבחירתכם, לשדרג את הכיבוד המוגש במהלך החגיגה, לרכוש תכשיטים ייחודיים ואף להזמין הפעלות או צוותים מומחים בארגון טקסי וחגיגות חינה לכל העדות.

תכנון יעיל לחינה באשדוד

לצד כל ההכנות לחתונה, עולה הצורך לתכנן גם את החינה וכאילו לא די בכך, יש לתכנן את שני האירועים בסמיכות. לכן חשוב לעשות זאת ביעילות! אם כן, מומלץ לבדוק האם ניתן לאחד משאבים לטובת שני האירועים. לדוגמה, להיעזר באותו הצלם ואותו התקליטן לשני האירועים. כך לא תצטרכו לחפש שני אנשי מקצוע מכל תחום ואולי אף לקבל הנחה משמעותית עבור קבלת שירות בשני האירועים.  
 
קרדיט לתמונת הנושא להפקת אירוע חינה - עונג החינה

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!