נטלי סיסאורי
שמלות לחתונה

שמלות לחתונה

שמלות לחתונה, שמלה לחתונה

החיפוש  אחר שמלות לחתונה בין אם את  הכלה שמחפשת שמלת כלה ובין אם את אחת האורחות המכובדות בחתונה המחפשת שמלת ערב, הוא קשה ומייגע.

מובן שאת מבקשת לאירוע הנוצץ ובחשוב שלך, שמלה שתהלום אותך ותיתן לך את המראה שחלמת עליו: מראה יוקרתי, נוצץ ואלגנטי שיגרור את כל המבטים לעברך. דבר שעלול להכניס אותך ללחץ היות ומגוון השמלות לחתונה הוא גדול והבחירה מאד קשה ומבלבלת.

שמלות לחתונה תוכלי למצוא בשפע אצל מעצבות ומעצבי אופנה. הייחוד שלהם הוא בעיצוב כך שהסיכוי למצוא עוד אישה בחתונה עם שמלה כמו שלך הוא נמוך (אלא אם כן התלבשתן אצל אותו מעצב).

שמלות לחתונה צריכות להתאים לגוף הלובשת אותן. לכן קיים צוות מקצועי של המעצבים שיתאים בדיוק לגזרת גופך את השמלה אשר חפצת בה. אין כמו בגד אשר נח לו בדיוק על הגוף ו"מתאים כמו כפפה ליד". רק שהשמלה מותאמת ומדויקת על גופך את נראית במיטבך.

לכן חפשי מעצבים מקצועיים בתכנון והתאמה של שמלות לחתונה.

לרוב מעצבים יענו על כל דרישותייך משמלת החתונה ויתאימו לך שמלה הולמת את מידותייך, אך יש מקרים בהם תוכלי למצוא שמלות לחתונה איכותית ומתאימה לך אפילו מיד שנייה אם מידות גופך ממוצעות.

אפשרות נוספת למצוא שמלות לחתונות היא מחברות שמשכירות שמלות ערב ו שמלות כלה ואז רק נערכים שינויים קלים על גבי שמלה שהיא כבר תפורה ומוכנה וגם מתאימה לך.
אם לא מצאת לך שמלות לחתונות עדיין בדקי את אופציית התפירה ולאו דווקא אצל מעצבות אלא אצל תופרת שמלות לחתונות.

אם תמצאי תופרת טובה ומנוסה בתפירת שמלות לחתונה תוכלי להשיג את שמלת חלומותייך ואפילו לשלם עליה פחות. העניין פה הוא שצריך ממש לחפש מישהי טובה ומקצועית והיא כבר תדע לענות לכל רצונותייך.

כשאת חושבת על שמלות לחתונות ולא יודעת עדיין מהו הכיוון ומה יכול להתאים לך, חפשי באתרים של מעצבי שמלות לחתונה. תוכלי למצוא כאן בפורטל "חתן כלה" שפע של מעצבים מכל הארץ ובאתרים שלהם תקבלי את המושג לגבי עבודתם ואופן עיצוב השמלות שלהם.

לסיכום, אין ספק שהמבחר של שמלות לחתונות גדול, המעצבים רבים והמחירים גם מגוונים.

אך ברגע שאת יודעת כבר מהו הסגנון של שמלת חתונה שאת רוצה ללכת עליו תוכלי להשוות בין מעצבים ולשאול תופרות לגבי העלות וכך תוכלי להגיע להחלטה ובחירה של שמלת חתונה ביתר קלות!

 

נגישות אתרים
 BLACK FRIDAY-נטלי סיסאורי
BLACK FRIDAY

מבצע מיוחד שניתן על ידי נטלי סיסאורי
BLACK FRIDAY - מכירת שמלות כלה ושמלות ערב סמפלים וקולקציות קודמות

 מבצע למסיבת רווקות-וילה קיארה
מבצע למסיבת רווקות

מבצע מיוחד שניתן על ידי וילה קיארה
למזמינות מסיבת רווקות עכשיו תקבלנה מתנה בקבוק וודקה van goh בטעמים

 מבצע חיסול שמלות כלה-כלת העמק
מבצע חיסול שמלות כלה

מבצע מיוחד שניתן על ידי כלת העמק
מבצע חיסול שמלות כלה 500-3500 ש"ח, כל הקודם זוכה

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!