כלת העמק
שמלות לחתונה

שמלות לחתונה

שמלות לחתונה, שמלה לחתונה

החיפוש  אחר שמלות לחתונה בין אם את  הכלה שמחפשת שמלת כלה ובין אם את אחת האורחות המכובדות בחתונה המחפשת שמלת ערב, הוא קשה ומייגע.

מובן שאת מבקשת לאירוע הנוצץ ובחשוב שלך, שמלה שתהלום אותך ותיתן לך את המראה שחלמת עליו: מראה יוקרתי, נוצץ ואלגנטי שיגרור את כל המבטים לעברך. דבר שעלול להכניס אותך ללחץ היות ומגוון השמלות לחתונה הוא גדול והבחירה מאד קשה ומבלבלת.

שמלות לחתונה תוכלי למצוא בשפע אצל מעצבות ומעצבי אופנה. הייחוד שלהם הוא בעיצוב כך שהסיכוי למצוא עוד אישה בחתונה עם שמלה כמו שלך הוא נמוך (אלא אם כן התלבשתן אצל אותו מעצב).

שמלות לחתונה צריכות להתאים לגוף הלובשת אותן. לכן קיים צוות מקצועי של המעצבים שיתאים בדיוק לגזרת גופך את השמלה אשר חפצת בה. אין כמו בגד אשר נח לו בדיוק על הגוף ו"מתאים כמו כפפה ליד". רק שהשמלה מותאמת ומדויקת על גופך את נראית במיטבך.

לכן חפשי מעצבים מקצועיים בתכנון והתאמה של שמלות לחתונה.

לרוב מעצבים יענו על כל דרישותייך משמלת החתונה ויתאימו לך שמלה הולמת את מידותייך, אך יש מקרים בהם תוכלי למצוא שמלות לחתונה איכותית ומתאימה לך אפילו מיד שנייה אם מידות גופך ממוצעות.

אפשרות נוספת למצוא שמלות לחתונות היא מחברות שמשכירות שמלות ערב ו שמלות כלה ואז רק נערכים שינויים קלים על גבי שמלה שהיא כבר תפורה ומוכנה וגם מתאימה לך.
אם לא מצאת לך שמלות לחתונות עדיין בדקי את אופציית התפירה ולאו דווקא אצל מעצבות אלא אצל תופרת שמלות לחתונות.

אם תמצאי תופרת טובה ומנוסה בתפירת שמלות לחתונה תוכלי להשיג את שמלת חלומותייך ואפילו לשלם עליה פחות. העניין פה הוא שצריך ממש לחפש מישהי טובה ומקצועית והיא כבר תדע לענות לכל רצונותייך.

כשאת חושבת על שמלות לחתונות ולא יודעת עדיין מהו הכיוון ומה יכול להתאים לך, חפשי באתרים של מעצבי שמלות לחתונה. תוכלי למצוא כאן בפורטל "חתן כלה" שפע של מעצבים מכל הארץ ובאתרים שלהם תקבלי את המושג לגבי עבודתם ואופן עיצוב השמלות שלהם.

לסיכום, אין ספק שהמבחר של שמלות לחתונות גדול, המעצבים רבים והמחירים גם מגוונים.

אך ברגע שאת יודעת כבר מהו הסגנון של שמלת חתונה שאת רוצה ללכת עליו תוכלי להשוות בין מעצבים ולשאול תופרות לגבי העלות וכך תוכלי להגיע להחלטה ובחירה של שמלת חתונה ביתר קלות!

 

 מבצע לשמלות כלה-דרור קונטנטו
מבצע לשמלות כלה

מבצע מיוחד שניתן על ידי דרור קונטנטו
מבצע מיוחד של דרור קונטנטו. שמלות סמפלים ודגמים מעונות קודמות 1000-5000 ₪
בין התאריכים 12-14.7.2017

 חבילת קיץ 2017-כלת העמק
חבילת קיץ 2017

מבצע מיוחד שניתן על ידי כלת העמק
מבצע קיץ 2017 מבצע לקיץ 2017 שמלת כלה מקולקציה איפור ועיצוב שיער לכלה תכשיטים תואמים

חתונה לבנה

חלומה של כלה היא ללבוש שמלת כלה שתגרום לה להיראות מושלמת ביום כלולותיה. אך הדבר לא פשוט כלל יש להתאים למידותיה של הכלה את השמלה ולשקף בעיצובה את טעמה הייחודי שלה.

סלוני כלות בדרום

סלוני כלות באזור הדרום, לחצו לקבלת פרטים נרחבים 

שמלות ערב תל אביב

כשאת עומדת לפני אירוע חשוב ומיוחד מיד צצה במוחך המחשבה על שמלת ערב ייחודית ויוקרתית שתגרום לך להרגיש יפה ומיוחדת.
הקלישאה אומרת שכל אישה חולמת עוד בהיותה ילדה צעירה על שמלת החתונה המושלמת אשר תשווה לה מראה מלכותי והרגשה של מיליון דולר, אך לא רק ביום החתונה אוהבות נשים ללבוש בגדי מלכות. באירועים משפחתיים, מסיבות, נשפים והשקות יוקרתיות נוהגות נשים לבחור שמלות ערב בעיצוב מיוחד.

שמלות ערב אשדוד

אירוע משפחתי ושמחה גדולה בדרך, ואת חושבת כל העת על שמלת הערב שלך?
ובכן, את צודקת! חשוב מאוד להשקיע בשמלת ערב שתהלום את גופך ותגרום לך להרגיש הכי מיוחדת.