מוסיקה לחתונה – לא כמו שחשבתם

מוסיקה לחתונה – לא כמו שחשבתם

מוסיקה לחתונה – התבנית המוכרת

במרבית המקרים, כשאנו מוזמנים לחתונה, אנו יודעים מראש מה הולך להיות בה מבחינת המוסיקה: מוסיקה נעימה בשלב קבלת הפנים, שיר רומנטי במיוחד לכניסה אל החופה, שיר מקפיץ לאחר שבירת הכוס ואז ריקודים עם השירים המוכרים והאהובים, שינוגנו על ידי תקליטן מוצלח. השאלה היא, האם כך זה חייב להיות?

מוסיקה לחתונה – התשובה

התשובה היא: בפירוש לא! אם אתם אוהבים את התבנית וכך אתם רוצים גם את החתונה שלכם, אז יש לכם פתרון נהדר: תקליטן מומלץ. אבל אם אתם רוצים לגוון ולהפוך את החתונה שלכם למעניינת במיוחד ולשונה באלו שאתם מכירים מכל מכריכם, הרי שתוכלו לעשות זאת ואפילו בקלות.

הקלטות

אם תרצו, תוכלו להקליט את עצמכם מברכים את בן או בת הזוג באופן הקלטות מקצועי ולהשמיע את ההקלטה בכניסתכם אל החופה. כמובן, במידה ותרצו לעשות זאת עליכם לוודא, שההקלטה היא מקצועית ושהדברים הנאמרים בה יהיו ברורים לכל המאזינים. כמו כן, אם אתם זמרים חובבים, תוכלו גם להקליט את עצמכם שרים בעצמכם את שיר החופה שלכם וכך להפוך אותו לאישי ומרגש עוד יותר

כלי נגינה

דבר מקורי נוסף שבאפשרותכם לעשות בדרך אל החופה הוא לשכור להקת מתופפים או שופרות, שילוו אתכם בדרככם המרגשת לקראת טקס הנישואים שלכם. הקצב והמנגינה החיה בעזרת כלים שמנגנים במקום הופכים את המעמד למרגש בעוצמות גבוהות מרגיל ונותן את הייחודיות שלו הן עבורכם והן עבור האורחים שלכם.

בחופה

גם טקס החופה עצמו יכול לשלב מוסיקה בעזרת רב מזמר. ישנם רבנים רבים, המציעים לזוגות לערוך עבורם את טקס החופה שלהם וכל אחד מהם מביא משהו אישי וייחודי משלו. יחד עם זאת, ישנם כאלו, המגדירים את עצמם כרב מזמר וכך הם הופכים את טקס החופה למעניין עוד יותר וכמובן – למקורי יותר.

חוזרים בזמן

עד עכשיו עסקנו בפתרונות, שילוו את עבודת התקליטן בחתונה ויוסיפו עוד חלק מקורי ומרשים לחתונה שלכם. יחד עם זאת, עד לפני כשני עשורים היה נהוג להזמין להקת חתונות מקצועית, שניגנה שירים מוכרים והקפיצה את הרחבה. למעשה, גם כיום ניתן לעשות זאת ויש הנוהגים לשכור את הלהקה לשלב קבלת הפנים בלבד ואז לפנות מקום בשביל התקליטן או לאורך כל האירוע. 

כמו כן, ניתן גם להזמין להופעת אורח להקה או אמן מוכרים, שיבצעו שירים ספורים, אהובים במיוחד, לצליליהם תוכלו לרקוד ולהיות נוכחים בהופעה פרטית משלכם.

 

קרדיט לתמונת נושא תקליטן לחתונה רונן לוי

 יריד האירועים אוגוסט 2018-בית האופרה
יריד האירועים אוגוסט 2018

מבצע מיוחד שניתן על ידי בית האופרה
אירועים שיסגרו במסגרת יריד האירועים ייהנו ממחירי פרימיום לחבילת הכוללת : שלושה סוגי תפריטים, שירותי תאורה והגברה, מסך לד מרכזי ומסכי הקרנה היקפיים, שירותי מזיגה בבר אקטיבי, עיצוב מרכזי שולחן, עיצוב חופה מוזל. המבצע תקף לתאריכים - 5-6-7-8-9/08/2018

טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.