רונן לוי
מוסיקה לחתונה – לא כמו שחשבתם

מוסיקה לחתונה – לא כמו שחשבתם

מוסיקה לחתונה – התבנית המוכרת

במרבית המקרים, כשאנו מוזמנים לחתונה, אנו יודעים מראש מה הולך להיות בה מבחינת המוסיקה: מוסיקה נעימה בשלב קבלת הפנים, שיר רומנטי במיוחד לכניסה אל החופה, שיר מקפיץ לאחר שבירת הכוס ואז ריקודים עם השירים המוכרים והאהובים, שינוגנו על ידי תקליטן מוצלח. השאלה היא, האם כך זה חייב להיות?

מוסיקה לחתונה – התשובה

התשובה היא: בפירוש לא! אם אתם אוהבים את התבנית וכך אתם רוצים גם את החתונה שלכם, אז יש לכם פתרון נהדר: תקליטן מומלץ. אבל אם אתם רוצים לגוון ולהפוך את החתונה שלכם למעניינת במיוחד ולשונה באלו שאתם מכירים מכל מכריכם, הרי שתוכלו לעשות זאת ואפילו בקלות.

הקלטות

אם תרצו, תוכלו להקליט את עצמכם מברכים את בן או בת הזוג באופן הקלטות מקצועי ולהשמיע את ההקלטה בכניסתכם אל החופה. כמובן, במידה ותרצו לעשות זאת עליכם לוודא, שההקלטה היא מקצועית ושהדברים הנאמרים בה יהיו ברורים לכל המאזינים. כמו כן, אם אתם זמרים חובבים, תוכלו גם להקליט את עצמכם שרים בעצמכם את שיר החופה שלכם וכך להפוך אותו לאישי ומרגש עוד יותר

כלי נגינה

דבר מקורי נוסף שבאפשרותכם לעשות בדרך אל החופה הוא לשכור להקת מתופפים או שופרות, שילוו אתכם בדרככם המרגשת לקראת טקס הנישואים שלכם. הקצב והמנגינה החיה בעזרת כלים שמנגנים במקום הופכים את המעמד למרגש בעוצמות גבוהות מרגיל ונותן את הייחודיות שלו הן עבורכם והן עבור האורחים שלכם.

בחופה

גם טקס החופה עצמו יכול לשלב מוסיקה בעזרת רב מזמר. ישנם רבנים רבים, המציעים לזוגות לערוך עבורם את טקס החופה שלהם וכל אחד מהם מביא משהו אישי וייחודי משלו. יחד עם זאת, ישנם כאלו, המגדירים את עצמם כרב מזמר וכך הם הופכים את טקס החופה למעניין עוד יותר וכמובן – למקורי יותר.

חוזרים בזמן

עד עכשיו עסקנו בפתרונות, שילוו את עבודת התקליטן בחתונה ויוסיפו עוד חלק מקורי ומרשים לחתונה שלכם. יחד עם זאת, עד לפני כשני עשורים היה נהוג להזמין להקת חתונות מקצועית, שניגנה שירים מוכרים והקפיצה את הרחבה. למעשה, גם כיום ניתן לעשות זאת ויש הנוהגים לשכור את הלהקה לשלב קבלת הפנים בלבד ואז לפנות מקום בשביל התקליטן או לאורך כל האירוע. 

כמו כן, ניתן גם להזמין להופעת אורח להקה או אמן מוכרים, שיבצעו שירים ספורים, אהובים במיוחד, לצליליהם תוכלו לרקוד ולהיות נוכחים בהופעה פרטית משלכם.

 

קרדיט לתמונת נושא תקליטן לחתונה רונן לוי

 שמלות כלה ב 2,500-4,000 ₪-ליז מרטינז
שמלות כלה ב 2,500-4,000 ₪

מבצע מיוחד שניתן על ידי ליז מרטינז
ליז מרטינז מציגה מכירת שמלות כלה היסטרית - מכירת עודפים בחול המועד סוכות. מאות שמלות כלה עודפים סמפלים מיוחדים ושמלות מקולקציות קודמות במחירים: 4,500 - 2,500 ₪ בלבד . בחול המועד סוכות : 8,9,10/10/2017 בין השעות 10:00-18:00 המכירה ע"ב כל הקודם זוכה ועד גמר המלאי

טיפים למציאת טבעת הנישואין המושלמת

הרגע הגדול מתקרב. אחרי שבחרתם מקום לאירוע, סגרתם עם ספקי שירות שונים וסיימתם עם הבירוקרטיה, הגיע הזמן לבחור טבעת נישואין. בחירת הטבעת אינה משימה פשוטה משום שמורכבת מהרבה משתנים.

סלון סבינה – היכן שמתחיל הפינוק האמתי

ברחוב דרך המכבים בראשון לציון יש סלון כלות בשם סלון סבינה. בסלון סבינה מציעים לך למצוא לעצמך שמלת כלה כמו שתמיד רצית וחלמת מתוך אמונה, שלכל כלה יש שמלת כלה שמתאימה לה במדויק כמו מכסה לסיר.

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.