יד חרוצים
איך בוחרים מקום לחתונה?

איך בוחרים מקום לחתונה?

מקום לחתונה - צרות של עשירים

בחירת מקום לחתונה היא דומה קצת לצרות של עשירים. למה? מפני שיש מגוון רחב כל כך של אפשרויות, שזוגות רבים מוצאים את עצמם מבולבלים ומתקשים לקבל החלטה לגבי המקום המושלם לקיום החתונה שלהם. יש שיבחרו לעשות חתונה גדולה ויש שיעדיפו חתונה קטנה, יש שירצו לקיים אותה במקום פתוח ויש שיעדיפו אולם סגור וכך הלאה. אז לפי מה בוחרים?

כמות מוזמנים - חשוב בבחירת המקום לחתונה

אם אתם מתכננים חתונה קטנה, הרי שאין צורך בשטח גדול, בין אם הוא פתוח או סגור. למעשה, יש זוגות שיעדיפו להתחתן בבית הכנסת השכונתי או אפילו בחצר של הבית ולערוך אירוע אינטימי עם האנשים הקרובים להם ביותר. לעומת זאת, יש זוגות שרוצים לשתף את כל מכריהם בשמחתם הגדולה ולכן זקוקים לגן אירועים או אולם אירועים גדול, שיוכלו להכיל את כמות המוזמנים הגדולה וגם לארח אותם כיאות.

עונות השנה - בהחלט חשוב בבחירת המקום לחתונה

גם עונות השנה הן בעלות תפקיד בבחירת מקום לחתונה. לדוגמה, אם אתםמתכננים להתחתן בקיץ, יתכן שתעדיפו מקום סגור וממוזג, אך גם יתכן שתעדיפו מקום פתוח ובעיקר אם החתונה מתוכננת לשעות הערב. לעומת זאת, אם אתם מתכננים להתחתן בחורף, ודאי תעדיפו מקום סגור למקרה שיום החתונה שלכם יהיה יום גשום. עונות המעבר הן העונות המבלבלות ביותר מבחינה זו ולכן במקרים אלו עדיף להתייעץ עם אנשי מקצוע.

עניין של סגנון - בבחירת המקום לחתונה

לכל אדם יש את הסגנון שלו וכך גם לגבי זוגות שנישאים. מה חשוב בזה? שלכל זוג יש את ההעדפות שלו בהתאם לסגנון שלו ולכן מומלץ לכל זוג לפני החתונה לבחון אפשרויות שונות וסגנונות שונים של מקומות. כמו כן, מומלץ להגיע למקומות השונים ולראות אותם במהלך אירוע כדי לחוש את האווירה במקום ולקבל את האפשרות לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם באותו מקום. לאחר שתהיו במקומות שונים, תוכלו לקבל החלטה יותר מושכלת בבחירת מקום לחתונה שלכם.

שיעור בגיאוגרפיה - מקום לאירוע

היות שאנו חיים במדינה קטנה, זוגות רבים מגיעים מאזורים שונים בארץ ומתחילים את חייהם הבוגרים באזורים אחרים. כך נוצר מצב, שבו כל אחד מבני הזוג מזמין לחתונה שלו מוזמנים מאזורים שונים בארץ ולכל אחד מבני הזוג חשוב להתחשב ביקיריו ולכן על בני הזוג למצוא מקום לחתונה, שיהיה במקום שיהיה נוח הן לבני הזוג והן למוזמנים שלו. כשמצב זה הוא מורכב מהרגיל, שוב להתחשב בעיקר בבני הזוג שעומדים לפני יום עמוס, הכולל התארגנות של כל אחד מהם בנפרד וצילומי חתונה משותפים. מבחינת המוזמנים, יש הנוהגים לארגן אוטובוס או מיניבוס להסעת האורחים ממקומות מרוחקים וכך להקל גם עליהם.

 

קרדיט : תמונת הנושא בחסות קסיופיאה בהרצליה מרשימת אולמות אירועים בשרון

 שמלות כלה + מתנה-סבינה
שמלות כלה + מתנה

מבצע מיוחד שניתן על ידי סבינה
שמלת כלה 5,800 ₪ + מתנה יוקרתית לבחירה. איפור ותסרוקת או רכב חתונה יוקרתי ומפואר

 מבצע לתקליטן-רונן לוי - dj's
מבצע לתקליטן

מבצע מיוחד שניתן על ידי רונן לוי - dj's
DJrenen תאריכים אחרונים יולי-אוגוסט לזוגות המתחתנים, כל הסוגר תקליטן לאירוע, כנריות לחופה, במתנה! לחתני וכלות בר/בת מצווה, בסגירת תקליטן לאירוע הקלטות באולפן, במת

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד.

הסעות לחתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של הסעת אורחים לחתונה. טרנד זה הולך ותופס תאוצה בקרב זוגות רבים ברחבי הארץ והאמת היא, שזה לא מפתיע!