איך בוחרים מקום לחתונה?

איך בוחרים מקום לחתונה?

מקום לחתונה - צרות של עשירים

בחירת מקום לחתונה היא דומה קצת לצרות של עשירים. למה? מפני שיש מגוון רחב כל כך של אפשרויות, שזוגות רבים מוצאים את עצמם מבולבלים ומתקשים לקבל החלטה לגבי המקום המושלם לקיום החתונה שלהם. יש שיבחרו לעשות חתונה גדולה ויש שיעדיפו חתונה קטנה, יש שירצו לקיים אותה במקום פתוח ויש שיעדיפו אולם סגור וכך הלאה. אז לפי מה בוחרים?

כמות מוזמנים - חשוב בבחירת המקום לחתונה

אם אתם מתכננים חתונה קטנה, הרי שאין צורך בשטח גדול, בין אם הוא פתוח או סגור. למעשה, יש זוגות שיעדיפו להתחתן בבית הכנסת השכונתי או אפילו בחצר של הבית ולערוך אירוע אינטימי עם האנשים הקרובים להם ביותר. לעומת זאת, יש זוגות שרוצים לשתף את כל מכריהם בשמחתם הגדולה ולכן זקוקים לגן אירועים או אולם אירועים גדול, שיוכלו להכיל את כמות המוזמנים הגדולה וגם לארח אותם כיאות.

עונות השנה - בהחלט חשוב בבחירת המקום לחתונה

גם עונות השנה הן בעלות תפקיד בבחירת מקום לחתונה. לדוגמה, אם אתםמתכננים להתחתן בקיץ, יתכן שתעדיפו מקום סגור וממוזג, אך גם יתכן שתעדיפו מקום פתוח ובעיקר אם החתונה מתוכננת לשעות הערב. לעומת זאת, אם אתם מתכננים להתחתן בחורף, ודאי תעדיפו מקום סגור למקרה שיום החתונה שלכם יהיה יום גשום. עונות המעבר הן העונות המבלבלות ביותר מבחינה זו ולכן במקרים אלו עדיף להתייעץ עם אנשי מקצוע.

עניין של סגנון - בבחירת המקום לחתונה

לכל אדם יש את הסגנון שלו וכך גם לגבי זוגות שנישאים. מה חשוב בזה? שלכל זוג יש את ההעדפות שלו בהתאם לסגנון שלו ולכן מומלץ לכל זוג לפני החתונה לבחון אפשרויות שונות וסגנונות שונים של מקומות. כמו כן, מומלץ להגיע למקומות השונים ולראות אותם במהלך אירוע כדי לחוש את האווירה במקום ולקבל את האפשרות לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם באותו מקום. לאחר שתהיו במקומות שונים, תוכלו לקבל החלטה יותר מושכלת בבחירת מקום לחתונה שלכם.

שיעור בגיאוגרפיה - מקום לאירוע

היות שאנו חיים במדינה קטנה, זוגות רבים מגיעים מאזורים שונים בארץ ומתחילים את חייהם הבוגרים באזורים אחרים. כך נוצר מצב, שבו כל אחד מבני הזוג מזמין לחתונה שלו מוזמנים מאזורים שונים בארץ ולכל אחד מבני הזוג חשוב להתחשב ביקיריו ולכן על בני הזוג למצוא מקום לחתונה, שיהיה במקום שיהיה נוח הן לבני הזוג והן למוזמנים שלו. כשמצב זה הוא מורכב מהרגיל, שוב להתחשב בעיקר בבני הזוג שעומדים לפני יום עמוס, הכולל התארגנות של כל אחד מהם בנפרד וצילומי חתונה משותפים. מבחינת המוזמנים, יש הנוהגים לארגן אוטובוס או מיניבוס להסעת האורחים ממקומות מרוחקים וכך להקל גם עליהם.

 

קרדיט : תמונת הנושא בחסות קסיופיאה בהרצליה מרשימת אולמות אירועים בשרון

נגישות אתרים
 מבצע למסיבת רווקות-וילה קיארה
מבצע למסיבת רווקות

מבצע מיוחד שניתן על ידי וילה קיארה
למזמינות מסיבת רווקות עכשיו תקבלנה מתנה בקבוק וודקה van goh בטעמים

 חבילת צילום מלאה-MDVD
חבילת צילום מלאה

מבצע מיוחד שניתן על ידי MDVD
חבילת צילום מלאה ב - 6,900 ₪ וצילומי טראש מתנה בסגירת חבילת צילום

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!