סלון סבינה – היכן שמתחיל הפינוק האמתי

סלון סבינה – היכן שמתחיל הפינוק האמתי

סלון סבינה - קצת פרטים
ברחוב דרך המכבים בראשון לציון יש סלון כלות בשם סלון סבינה. בסלון סבינה מציעים לך למצוא לעצמך שמלת כלה כמו שתמיד רצית וחלמת מתוך אמונה, שלכל כלה יש שמלת כלה שמתאימה לה במדויק כמו מכסה לסיר. המטרה של צוות סלון סבינה היא לאפשר לכל כלה לבחור לעצמה את שמלת הכלה האהובה עליה, שתגרום לה להרגיש מיוחדת מתמיד ויפה יותר מאי פעם.

שמלות הכלה של סלון סבינה

בסלון סבינה מציעים לך מגוון רחב של שמלות כלה מתוך קולקציות קיימות ומתחדשות וגם את האפשרות לעצב לעצמך את שמלת הכלה שלך, כשבאפשרותך לשאוב רעיונות מהשמלות הקיימות או להציע רעיונות משלך. במידה ובחרת לעצמך שמלה מוכנה, בסלון סבינה יבצעו עבורך את השינויים הנדרשים כדי להתאים אותה במדויק למבנה גופך ובמידה ותרצי שמלת כלה בעיצוב אישי, תקבלי את הליווי הדרוש של אנשי המקצוע של הסלון.

סלון סבינה - על הקולקציות

כמו בכל סוגי הבגדים, גם בתחום שמלות הכלה יש אפנה מתחלפת ועל מעצבי שמלות הכלה לעמוד בקצב ולהציע לכלות העתידיות שמלות כלה בהתאם לצו האפנה בכל עונה. בסלון סבינה נותנים את המענה המושלם לאפנות המתחלפות על ידי תפירת קולקציות חדשות מדי תקופה במטרה לתת מענה לכל כלה בהתאם לאפנה ובהתאם לתקופה, בה היא מתחתנת.

סלון סבינה - שירות כולל

כיום נהוג לבחור שמלת כלה במקום אחד ואת שאר מרכיבי המראה של הכלה במקומות אחרים. בסלון סבינה מציעים לך להגיע אל המראה המושלם שלך במקום אחד: שמלת כלה, איפור ותסרוקת. הכל בסלון כלות אחד! היתרון הגדול של שירות זה הוא, שלקראת החתונה תוכלי לחסוך לעצמך זמן רב בחיפוש אחר אנשי המקצוע הרצויים לך בתחומים אלו וביום החתונה שלך תכולי לחסוך זמן רב במעבר ממקום אחד לאחר לצורך קבלת המראה המושלם, הרצוי לך ליום הגדול שלך.

למה לבחור בסלון סבינה?

אם גרה או מתכננת להינשא בראשון לציון והסביבה, הרי שמוטב להיעזר בסלון כלות באיזור! יתרה מזאת, אם סלון הכלות שלך מציע לך גם את השירותים הנלווים – איפור ותסרוקת לחתונה, הרי שתוכלי להספיק ליהנות באמת גם מההתארגנות ליום המרגש שלך ולא לרוץ ממקום אחד לאחר ולהתיש את עצמך עוד לפני שהאירוע מתחיל. כאילו לא די בכך, כבר מהרגע שתיכנסי לסלון סבינה תרגישי תוכלי להרגיש את היחס האישי הניתן על ידי צוות המקום ולדעת, שאת בידיים טובות.
 
את יותר ממוזמנת לעבור לעמוד של סלון סבינה שמלות כלה במרכז לפרטי התקשרות
או למצוא לך ברשימת שמלות כלה במרכז מעצבי שמלות כלה שמתאימים לך

 שמלות כלה ב 2,500-4,000 ₪-ליז מרטינז
שמלות כלה ב 2,500-4,000 ₪

מבצע מיוחד שניתן על ידי ליז מרטינז
ליז מרטינז מציגה מכירת שמלות כלה היסטרית - מכירת עודפים בחול המועד סוכות. מאות שמלות כלה עודפים סמפלים מיוחדים ושמלות מקולקציות קודמות במחירים: 4,500 - 2,500 ₪ בלבד . בחול המועד סוכות : 8,9,10/10/2017 בין השעות 10:00-18:00 המכירה ע"ב כל הקודם זוכה ועד גמר המלאי

טיפים למציאת טבעת הנישואין המושלמת

הרגע הגדול מתקרב. אחרי שבחרתם מקום לאירוע, סגרתם עם ספקי שירות שונים וסיימתם עם הבירוקרטיה, הגיע הזמן לבחור טבעת נישואין. בחירת הטבעת אינה משימה פשוטה משום שמורכבת מהרבה משתנים.

מוסיקה לחתונה – לא כמו שחשבתם

אם אתם רוצים לגוון ולהפוך את החתונה שלכם למעניינת במיוחד ולשונה באלו שאתם מכירים מכל מכריכם, הרי שתוכלו לעשות זאת ואפילו בקלות!

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.