צריך חליפות חתן

צריך חליפות חתן

צריך חליפות חתן 

מי צריך חליפות חתן? עושה רושם שככל שעוברות השנים, כך הולך ופוחת מספר החתנים. אולי אין זה מופרך כל כך: מחקרים מראים שיש עלייה סטטיסטית במספר הזוגות שאינם נישאים צעירים,  וניתן לדמיין קשר הקיים בין השניים. לאמיתו של דבר, אם גיל הנישואים יעלה בהתמדה, כי אז מספר הזוגות הנשואים ירד גם כן. מכל מקום, אפשר להעריך שיש היום פחות כלות חתנים מאשר בעבר: עידוד האוכלוסייה ההומו סקסואלית לצאת מהארון, ועליית הכוחות החילוניים במדינה (גם אם בקצב איטי ומנומנם), מן הסתם השפיעו גם הם על מספר האנשים המתחתנים. כך, חליפות חתן נראות כבר פחות נחוצות. 

מה, לא כדאי להתחתן? ראשית כדאי מאוד.. נישואין מוצלחים מוכיחים את עצמם. 

אנחנו לא נתיימר לענות על השאלה הזו מתוך אמונה שכדאי שכל אחד יפעל לפי דרכו הוא. עם זאת, אנו כן נביא אל הכתב מספר נקודות למחשבה, שכן חתונה היא איננה עניין של מה בכך. ראשית, אין מנוס מהפן הכלכלי. חתונה היא עסק יקר מאוד, אפילו כאשר משמעותו בפועל היא רק קיום הטקס. למן הרגע שהחלטת להתחתן, אם אינך עשיר (או לכל הפחות – מסודר היטב היטב מבחינה כלכלית) – הכסף יהיה שיקול מנצח בכל החלטה שתיקח. אין זה בגדר דבר מה שהוא בלתי אפשרי, לקיים חתונה נאותה ומכובדת בעלות נמוכה יחסית – אלא שזה דורש מאמץ רב. נציע בזהירות, שאולי המדובר הוא במאמץ שלא תהיה נכון לתת. 

שנית, איננו רוצים להוציא את הרוח ממפרשי הזוגות הצעירים שרוצים למסד את הקשר ביניהם, אך מן הראוי שנעשה זאת בכל זאת. הסיבה היא, שהיום אנו יודעים הרבה יותר על הנישואים מאשר בעבר. אחוז הגירושים בקרב זוגות צעירים נמצא בעלייה יחסית – וכך גם בקרב האוכלוסייה הכללית. מבט על הסטטיסטיקות אינו מותיר מקום לספק: נישואים הם אינם ערובה לנצחיות. אדרבא, יותר ויותר אנשים מגלים שהאחד שלהם הוא דווקא השני שלהם, או השלישי, או הרביעי... 

אין מה לומר. המצב לא נראה מבטיח עבור אלה המבקשים להינשא - אז חשבו שוב: האם אתם באמת בטוחים שאתם זקוקים לחליפות חתן או לשמלת כלה? 

על סטייל החדש של חליפות חתן מעוצבות 

כאשר אנו תוהים מהו צו השעה שמכתיבה אופנת הגברים עבור חליפות חתן 2014, לא מן הנמנע שנציין שלא ראינו הבדלים גדולים מדי בין חליפות חתן מודל 2014, לאחיותיהן מעשר השנים האחרונות. אדרבא, עושה רושם שככל שהאנושות מתפתחת ומתקדמת, מוסד הנישואין נותר בשלו, לא משתנה ולא מתפתח, לא מתחדש ולא משתכלל. בהחלט יש מקום לתהות אם זה לא יכול לקרות אחרת. אם לא יכול לבוא יום, בו נראה חתן לבוש במיטב מחלצותיו, בצבעים מגוונים ועזים ובצורות שונות ומשונות. אפילו רק בשביל העניין, כדאי היה ליצור אופנה שכזאת. הלא, מן הידועות היא, שחליפת חתן היא משעממת, תמיד בצבעים בנאליים, יבשים ולא מעוררים (חתן הלבוש בחליפת חתן בצבע לבן הוא בבחינת חתן יוצא דופן – כלום אין זה עצוב, שלבן, הצבע המשעמם, הנפוץ והבנאלי להחריד, הוא הוא דגל לחידוש ולייחוד בקרב חליפות חתן 2014?). 

הצעת ייעול לחליפה  

מדוע אי אפשר לכבוד השנה המתקדמת ביותר שנכחנו בה עד עתה, ליצור אופנה חדשה, שמכתיבה, שכל מקרה לגופו? שכל חתן יבחר את לבושו בהתאם לאופיו, לשאיפותיו מערב החתונה שלו, לרצונו ולפי טעמו? למשל, חתן סטלן, שהאלכוהול והסמים (הקלים בלבד, כמובן) מקשטים את חייו ומוסיפים להם צבע, האם אין זה מן ההכרח שהוא ילבש בחתונתו צבעים שמחים ומשמחים? ויותר מזה, האם יש עבור חתן שכזה, חליפת חתן שכוללת שרוואל רחב וצבעוני, כפכפים בצבע שונה לחלוטין, וחולצה רחבה שלא מתאימה בכלל למכנסיים? האם בתוך כל סוגי החליפות (המגוונות להפליא, המונות לפחות שלושה דגמים שונים), ניתן למצוא חליפה ההולמת סטלן מקצועי, הנכנסת בתחום חליפות חתן 2014? זאת ועוד, אם החתן הוא רקדן מקצועי, האם אין זה טבעי שהוא ילבש תלבושת ססגונית ונוחה, שתאפשר לו לבטא את כישרונותיו ואת אהבותיו, גם את אלה שאינן מופנות לאשתו הטרייה? 

דומני שהמונח חליפת חתן הוא מונח מניפולטיבי ומטעה. אין שום כורח שמחייב את החתן ללבוש חליפה. זאת רק נקודה למחשבה – בלי ספק, שום דבר לא עתיד להשתנות. המדובר הוא באופנה משעממת ויבשה להפתיע.

 

לקבלת הנחות ומבצעים יתקשרו עכשיו : לטלפון -03-6876363

 מבצע לשמלות כלה-דרור קונטנטו
מבצע לשמלות כלה

מבצע מיוחד שניתן על ידי דרור קונטנטו
מבצע מיוחד של דרור קונטנטו. שמלות סמפלים ודגמים מעונות קודמות 1000-5000 ₪
בין התאריכים 12-14.7.2017

 חבילת קיץ 2017-כלת העמק
חבילת קיץ 2017

מבצע מיוחד שניתן על ידי כלת העמק
מבצע קיץ 2017 מבצע לקיץ 2017 שמלת כלה מקולקציה איפור ועיצוב שיער לכלה תכשיטים תואמים

חתונה לבנה

חלומה של כלה היא ללבוש שמלת כלה שתגרום לה להיראות מושלמת ביום כלולותיה. אך הדבר לא פשוט כלל יש להתאים למידותיה של הכלה את השמלה ולשקף בעיצובה את טעמה הייחודי שלה.

סלוני כלות בדרום

סלוני כלות באזור הדרום, לחצו לקבלת פרטים נרחבים 

שמלות ערב תל אביב

כשאת עומדת לפני אירוע חשוב ומיוחד מיד צצה במוחך המחשבה על שמלת ערב ייחודית ויוקרתית שתגרום לך להרגיש יפה ומיוחדת.
הקלישאה אומרת שכל אישה חולמת עוד בהיותה ילדה צעירה על שמלת החתונה המושלמת אשר תשווה לה מראה מלכותי והרגשה של מיליון דולר, אך לא רק ביום החתונה אוהבות נשים ללבוש בגדי מלכות. באירועים משפחתיים, מסיבות, נשפים והשקות יוקרתיות נוהגות נשים לבחור שמלות ערב בעיצוב מיוחד.

שמלות ערב אשדוד

אירוע משפחתי ושמחה גדולה בדרך, ואת חושבת כל העת על שמלת הערב שלך?
ובכן, את צודקת! חשוב מאוד להשקיע בשמלת ערב שתהלום את גופך ותגרום לך להרגיש הכי מיוחדת.