צריך חליפות חתן

צריך חליפות חתן

צריך חליפות חתן 

מי צריך חליפות חתן? עושה רושם שככל שעוברות השנים, כך הולך ופוחת מספר החתנים. אולי אין זה מופרך כל כך: מחקרים מראים שיש עלייה סטטיסטית במספר הזוגות שאינם נישאים צעירים,  וניתן לדמיין קשר הקיים בין השניים. לאמיתו של דבר, אם גיל הנישואים יעלה בהתמדה, כי אז מספר הזוגות הנשואים ירד גם כן. מכל מקום, אפשר להעריך שיש היום פחות כלות חתנים מאשר בעבר: עידוד האוכלוסייה ההומו סקסואלית לצאת מהארון, ועליית הכוחות החילוניים במדינה (גם אם בקצב איטי ומנומנם), מן הסתם השפיעו גם הם על מספר האנשים המתחתנים. כך, חליפות חתן נראות כבר פחות נחוצות. 

מה, לא כדאי להתחתן? ראשית כדאי מאוד.. נישואין מוצלחים מוכיחים את עצמם. 

אנחנו לא נתיימר לענות על השאלה הזו מתוך אמונה שכדאי שכל אחד יפעל לפי דרכו הוא. עם זאת, אנו כן נביא אל הכתב מספר נקודות למחשבה, שכן חתונה היא איננה עניין של מה בכך. ראשית, אין מנוס מהפן הכלכלי. חתונה היא עסק יקר מאוד, אפילו כאשר משמעותו בפועל היא רק קיום הטקס. למן הרגע שהחלטת להתחתן, אם אינך עשיר (או לכל הפחות – מסודר היטב היטב מבחינה כלכלית) – הכסף יהיה שיקול מנצח בכל החלטה שתיקח. אין זה בגדר דבר מה שהוא בלתי אפשרי, לקיים חתונה נאותה ומכובדת בעלות נמוכה יחסית – אלא שזה דורש מאמץ רב. נציע בזהירות, שאולי המדובר הוא במאמץ שלא תהיה נכון לתת. 

שנית, איננו רוצים להוציא את הרוח ממפרשי הזוגות הצעירים שרוצים למסד את הקשר ביניהם, אך מן הראוי שנעשה זאת בכל זאת. הסיבה היא, שהיום אנו יודעים הרבה יותר על הנישואים מאשר בעבר. אחוז הגירושים בקרב זוגות צעירים נמצא בעלייה יחסית – וכך גם בקרב האוכלוסייה הכללית. מבט על הסטטיסטיקות אינו מותיר מקום לספק: נישואים הם אינם ערובה לנצחיות. אדרבא, יותר ויותר אנשים מגלים שהאחד שלהם הוא דווקא השני שלהם, או השלישי, או הרביעי... 

אין מה לומר. המצב לא נראה מבטיח עבור אלה המבקשים להינשא - אז חשבו שוב: האם אתם באמת בטוחים שאתם זקוקים לחליפות חתן או לשמלת כלה? 

על סטייל החדש של חליפות חתן מעוצבות 

כאשר אנו תוהים מהו צו השעה שמכתיבה אופנת הגברים עבור חליפות חתן 2014, לא מן הנמנע שנציין שלא ראינו הבדלים גדולים מדי בין חליפות חתן מודל 2014, לאחיותיהן מעשר השנים האחרונות. אדרבא, עושה רושם שככל שהאנושות מתפתחת ומתקדמת, מוסד הנישואין נותר בשלו, לא משתנה ולא מתפתח, לא מתחדש ולא משתכלל. בהחלט יש מקום לתהות אם זה לא יכול לקרות אחרת. אם לא יכול לבוא יום, בו נראה חתן לבוש במיטב מחלצותיו, בצבעים מגוונים ועזים ובצורות שונות ומשונות. אפילו רק בשביל העניין, כדאי היה ליצור אופנה שכזאת. הלא, מן הידועות היא, שחליפת חתן היא משעממת, תמיד בצבעים בנאליים, יבשים ולא מעוררים (חתן הלבוש בחליפת חתן בצבע לבן הוא בבחינת חתן יוצא דופן – כלום אין זה עצוב, שלבן, הצבע המשעמם, הנפוץ והבנאלי להחריד, הוא הוא דגל לחידוש ולייחוד בקרב חליפות חתן 2014?). 

הצעת ייעול לחליפה  

מדוע אי אפשר לכבוד השנה המתקדמת ביותר שנכחנו בה עד עתה, ליצור אופנה חדשה, שמכתיבה, שכל מקרה לגופו? שכל חתן יבחר את לבושו בהתאם לאופיו, לשאיפותיו מערב החתונה שלו, לרצונו ולפי טעמו? למשל, חתן סטלן, שהאלכוהול והסמים (הקלים בלבד, כמובן) מקשטים את חייו ומוסיפים להם צבע, האם אין זה מן ההכרח שהוא ילבש בחתונתו צבעים שמחים ומשמחים? ויותר מזה, האם יש עבור חתן שכזה, חליפת חתן שכוללת שרוואל רחב וצבעוני, כפכפים בצבע שונה לחלוטין, וחולצה רחבה שלא מתאימה בכלל למכנסיים? האם בתוך כל סוגי החליפות (המגוונות להפליא, המונות לפחות שלושה דגמים שונים), ניתן למצוא חליפה ההולמת סטלן מקצועי, הנכנסת בתחום חליפות חתן 2014? זאת ועוד, אם החתן הוא רקדן מקצועי, האם אין זה טבעי שהוא ילבש תלבושת ססגונית ונוחה, שתאפשר לו לבטא את כישרונותיו ואת אהבותיו, גם את אלה שאינן מופנות לאשתו הטרייה? 

דומני שהמונח חליפת חתן הוא מונח מניפולטיבי ומטעה. אין שום כורח שמחייב את החתן ללבוש חליפה. זאת רק נקודה למחשבה – בלי ספק, שום דבר לא עתיד להשתנות. המדובר הוא באופנה משעממת ויבשה להפתיע.

 

לקבלת הנחות ומבצעים יתקשרו עכשיו : לטלפון -03-6876363

 שמלות כלה + מתנה-סבינה
שמלות כלה + מתנה

מבצע מיוחד שניתן על ידי סבינה
שמלת כלה 5,800 ₪ + מתנה יוקרתית לבחירה. איפור ותסרוקת או רכב חתונה יוקרתי ומפואר

 מבצע לתקליטן-רונן לוי - dj's
מבצע לתקליטן

מבצע מיוחד שניתן על ידי רונן לוי - dj's
DJrenen תאריכים אחרונים יולי-אוגוסט לזוגות המתחתנים, כל הסוגר תקליטן לאירוע, כנריות לחופה, במתנה! לחתני וכלות בר/בת מצווה, בסגירת תקליטן לאירוע הקלטות באולפן, במת

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד.

הסעות לחתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של הסעת אורחים לחתונה. טרנד זה הולך ותופס תאוצה בקרב זוגות רבים ברחבי הארץ והאמת היא, שזה לא מפתיע!