דימיטריוס
שמלת כלה מיליון דולר

שמלת כלה מיליון דולר

שמלת כלה "מיליון דולר" במחיר שפוי

מחירי שמלות הכלה מרקיעים שחקים ונראה כי שמלה סטנדרטית יכולה להגיע בקלות למחיר של 18 אלף ₪. נכון שמדובר בשמלות שנראות מיליון דולר בעלות עיטורים מיוחדים ובדים יקרים ואף אבנים נוצצות ומרשימות, אך המהפכה החברתית שאירעה בשנים האחרונות, הביאה בשורה חדשה לענף שמלות הכלה. מעצב שמלות כלה וערב עובד כהן, הרים את הכפפה ופתח מחלקה חדשה המיועדת לכלות שלא יכולות להרשות לעצמן לרכוש שמלות באלפי שקלים, כך שהן יוכלו ליהנות מפרי ידיו של המעצב המוכר, אך במחיר שפוי לכל כיס. 

שינוי דפוס הצרכנות בישראל

אם נביט לרגע בחיים שלפני המהפכה לחיים שאחריה, נראה כי אנשים יותר מודעים לרכישותיהם ולמעשה עסקים רבים סובבים סביב עניין המהפכה ומספקים מחירים הוגנים ללקוחות במגוון רב של תחומים. כיום צרכנים יותר בודקים, משווים מחירים ברצינות מסוימת ולא כפי שעשו עד לתחילת המהפכה. הצרכן הבין שמגיע לו מחיר אטרקטיבי ובצדק. כאשר המהפך החברתי מגיע לשמלות כלה, כלות אינן מוכנות להתפשר על המראה המיוחד לערב המרגש בחייהן, שהרי כאן הדילמה נעשית קשה עבורן. מצד אחד כלות רוצות להיראות מיליון דולר ומצד שני כיסן לא מאפשר זאת.

מראה יוקרתי במחיר עממי

מחירן של שמלות כלה בקרב מעצבים וותיקים המייצרים שמלות קוטור יוקרתיות, כמו לדוגמא אצל המעצב האהוב עובד כהן, נחשבות ליקרות ובצדק. אך כפי שאמרנו, הצרכן בודק ומשווה ודורש מחיר אטרקטיבי. הבשורה שהביא עובד לייצר ליין שמלות כלה מסובסדות במחיר שווה לכל כיס, פרשה כנפיים די מהר והפכה לשם דבר בתחום. למעשה, כלות שלא היה באפשרותן לרכוש שמלות יקרות ולהיראות מיליון דולר, כעת יכולות להגשים את חלומן באמצעות המחלקה החדשה.

שלבי בניית המחלקה החדשה

כשנה וחצי עמל המעצב עובד כהן על בניית מחלקה שתספק פתרון לכלות ממעמד הביניים. שהרי העיקרון הוא להציע שמלות מעוצבות, מתוכננות היטב, יוקרתיות וכל זאת לצד מחירים חברתיים מבלי לפגוע באיכות הבד לצד מחיר שפוי. ללא ספק מדובר באתגר די מורכב, אך לאחר פיילוט של שנה, הצליח עובד לעצב שמלות בעלות אפקט יוקרתי וזאת במחצית מהמחיר הקיים. במחלקה החדשה קיימות למעלה מ – 600 שמלות במחירים שפויים לכל כיס והן ניתנות להשכרה לכל כלה.

 מעכשיו כל אחת יכולה להיראות מיליון דולר במחיר שפוי

האופציה הנפלאה של פתיחת המחלקה החדשה, מאפשר כיום לכלות להיראות מיליון דולר, אך במחיר אטרקטיבי לכל כיס, וזאת לצד קולקציה מרשימה ומגוון סגנונות של שמלות המתאימות לכל אחת. בקולקציה ניתן למצוא שמלות עדינות, יוקרתיות, נפוחות, סולידיות, קלאסיות ועוד מגון רב של סגנונות המתאימים לכל כלה. לרוב כלות בוחרות את מראה השמלה שלהן על פי אופיין, כך שהקולקציה מאפשרת לכל אחת למצוא את שאהבה נפשה ללא בעיה של תקציב.

 

קרדיט : תמונת הנושא שייכת לשדרת הכלה שמלות כלה וערב

טיפים לתכנון מסיבת רווקים

כשחבר טוב או בן משפחה קרוב עומד לקראת מיסוד הקשר עם בחירת לבו, זהו הזמן לתכנן לו מסיבת רווקים! לפניכם טיפים, שיעזרו לכם לעשות סדר בראש ולתכנן מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

כיצד תבחרו את הרב לחתונה שלכם?

בחתונה היהודית, הרב מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהחתונה והוא זה שמנהל את טקס החופה, לשמו כולם מתכנסים. אם כן, הרב הוא למעשה האחראי לאופן, בו יתקיים הטקס ולמידת העניין וההתרגשות של כל המשתתפים בחתונה

כיצד תתכננו חתונה בחו"ל?

בעשור האחרון יותר ויותר זוגות מתחתנים בחו"ל. חתונה במדינה אחרת היא חוויה אחרת ויש לה יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת תכנון מיוחד ובכך נעסוק בכתבה זו.

איך להתפנק בירח הדבש בארץ?

ירח הדבש הוא החודש הראשון לאחר החתונה, במהלכו הזוג מתרגל לסטטוס החדש שלו ונהנה מחודש מתוק כדבש. האפשרות ליהנות מהשפה והתרבות המקומית ולא להיאלץ ללמוד שפה ותרבות חדשות הן רק חלק מהסיבות לבלות את ירח הדבש בארץ