שמלת כלה מיליון דולר

שמלת כלה מיליון דולר

שמלת כלה "מיליון דולר" במחיר שפוי

מחירי שמלות הכלה מרקיעים שחקים ונראה כי שמלה סטנדרטית יכולה להגיע בקלות למחיר של 18 אלף ₪. נכון שמדובר בשמלות שנראות מיליון דולר בעלות עיטורים מיוחדים ובדים יקרים ואף אבנים נוצצות ומרשימות, אך המהפכה החברתית שאירעה בשנים האחרונות, הביאה בשורה חדשה לענף שמלות הכלה. מעצב שמלות כלה וערב עובד כהן, הרים את הכפפה ופתח מחלקה חדשה המיועדת לכלות שלא יכולות להרשות לעצמן לרכוש שמלות באלפי שקלים, כך שהן יוכלו ליהנות מפרי ידיו של המעצב המוכר, אך במחיר שפוי לכל כיס. 

שינוי דפוס הצרכנות בישראל

אם נביט לרגע בחיים שלפני המהפכה לחיים שאחריה, נראה כי אנשים יותר מודעים לרכישותיהם ולמעשה עסקים רבים סובבים סביב עניין המהפכה ומספקים מחירים הוגנים ללקוחות במגוון רב של תחומים. כיום צרכנים יותר בודקים, משווים מחירים ברצינות מסוימת ולא כפי שעשו עד לתחילת המהפכה. הצרכן הבין שמגיע לו מחיר אטרקטיבי ובצדק. כאשר המהפך החברתי מגיע לשמלות כלה, כלות אינן מוכנות להתפשר על המראה המיוחד לערב המרגש בחייהן, שהרי כאן הדילמה נעשית קשה עבורן. מצד אחד כלות רוצות להיראות מיליון דולר ומצד שני כיסן לא מאפשר זאת.

מראה יוקרתי במחיר עממי

מחירן של שמלות כלה בקרב מעצבים וותיקים המייצרים שמלות קוטור יוקרתיות, כמו לדוגמא אצל המעצב האהוב עובד כהן, נחשבות ליקרות ובצדק. אך כפי שאמרנו, הצרכן בודק ומשווה ודורש מחיר אטרקטיבי. הבשורה שהביא עובד לייצר ליין שמלות כלה מסובסדות במחיר שווה לכל כיס, פרשה כנפיים די מהר והפכה לשם דבר בתחום. למעשה, כלות שלא היה באפשרותן לרכוש שמלות יקרות ולהיראות מיליון דולר, כעת יכולות להגשים את חלומן באמצעות המחלקה החדשה.

שלבי בניית המחלקה החדשה

כשנה וחצי עמל המעצב עובד כהן על בניית מחלקה שתספק פתרון לכלות ממעמד הביניים. שהרי העיקרון הוא להציע שמלות מעוצבות, מתוכננות היטב, יוקרתיות וכל זאת לצד מחירים חברתיים מבלי לפגוע באיכות הבד לצד מחיר שפוי. ללא ספק מדובר באתגר די מורכב, אך לאחר פיילוט של שנה, הצליח עובד לעצב שמלות בעלות אפקט יוקרתי וזאת במחצית מהמחיר הקיים. במחלקה החדשה קיימות למעלה מ – 600 שמלות במחירים שפויים לכל כיס והן ניתנות להשכרה לכל כלה.

 מעכשיו כל אחת יכולה להיראות מיליון דולר במחיר שפוי

האופציה הנפלאה של פתיחת המחלקה החדשה, מאפשר כיום לכלות להיראות מיליון דולר, אך במחיר אטרקטיבי לכל כיס, וזאת לצד קולקציה מרשימה ומגוון סגנונות של שמלות המתאימות לכל אחת. בקולקציה ניתן למצוא שמלות עדינות, יוקרתיות, נפוחות, סולידיות, קלאסיות ועוד מגון רב של סגנונות המתאימים לכל כלה. לרוב כלות בוחרות את מראה השמלה שלהן על פי אופיין, כך שהקולקציה מאפשרת לכל אחת למצוא את שאהבה נפשה ללא בעיה של תקציב.

 

קרדיט : תמונת הנושא שייכת לשדרת הכלה שמלות כלה וערב

 שמלות כלה + מתנה-סבינה
שמלות כלה + מתנה

מבצע מיוחד שניתן על ידי סבינה
שמלת כלה 5,800 ₪ + מתנה יוקרתית לבחירה. איפור ותסרוקת או רכב חתונה יוקרתי ומפואר

 מבצע לתקליטן-רונן לוי - dj's
מבצע לתקליטן

מבצע מיוחד שניתן על ידי רונן לוי - dj's
DJrenen תאריכים אחרונים יולי-אוגוסט לזוגות המתחתנים, כל הסוגר תקליטן לאירוע, כנריות לחופה, במתנה! לחתני וכלות בר/בת מצווה, בסגירת תקליטן לאירוע הקלטות באולפן, במת

הלבשה תחתונה באשדוד

להלבשה התחתונה יש חלק חשוב בתחושת הנוחות שלנו לאורך היום וגם באופן, בו הגוף שלנו נראה מבעד לבגדים ולהלבשה התחתונה של כלות יש חשיבות גבוהה מהרגיל

המדריך המלא לבחירת שירים לחתונה

בחירת שירים לחתונה - במרבית החתונות נהוג לבחור שלושה שירים בעלי משמעות בשביל הזוג המאושר לשלושה שלבים באירוע. לשירים אלה יש אמירה וכל זוג בוחר את השירים שלו, המהווים את פס הקול של הרגעים החשובים ביותר באירוע המיוחד שלהם.

על הטרנד החדש: כל הארגונים לחתונה במקום אחד

הבוקר של יום החתונה שלכם הוא אחד הימים הלחוצים והעמוסים שתחוו בכל ימי חייכם ובמיוחד אם את הכלה. בתקופה האחרונה התחיל לו טרנד חדש, שבא לחסוך לכלות זמן רב בכל שלבי ההתארגנות לקראת החתונה: כל ההתארגנות מתרחשת במקום אחד.

הסעות לחתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש של הסעת אורחים לחתונה. טרנד זה הולך ותופס תאוצה בקרב זוגות רבים ברחבי הארץ והאמת היא, שזה לא מפתיע!