לחתן בצפון מסיבת רווקים בצפון

מפת מסיבת רווקים בצפון
Loading...

מסיבת רווקים בצפון - החשיבות של מסיבת הרווקים

מסיבת רווקים בצפון היא לא סתם עוד מסיבה! זוהי סוג של מסיבת פרידה מחיי הרווקות של אדם קרוב במיוחד, שעומד להיכנס בברית הנישואין בקרוב. יתר על כן, זוהי מסיבת קבלת פנים לחיי הנישואין של אותו אדם והשתתפות בשמחתו, על כך שמצא את אהבתו הגדולה ועל כך שגם היא, רוצה לבלות איתו את שארית חייה. נהוג לערוך מסיבת רווקים בקבוצה של גברים, גם רווקים וגם נשואים, הקרובים ביותר לחתן המיועד ורוצים לשמח אותו לקראת יום חתונתו ההולך ומתקרב. למעשה, מסיבת הרווקים בצפון מהווה ציון דרך משמעותי נוסף בחיי החתן המיועד ולכן חשוב לקיים אותן ולתכנן אותן היטב, מתוך רצון להגשים לרווק הזמני את רצונותיו מחיי הרווקות שלו.

אפשרויות למסיבות רווקים בצפון

לאחר הצצה קולנועית וטלוויזיונית לתרבויות אחרות נהוג לחשוב, שכל מסיבת רווקים בצפון חייבת לכלול בהכרח חשפניות ושירותי מין כאלו ואחרים, אך האמת היא, שזה כלל לא כך! למעשה, המטרה היא לקחת את החתן המיועד ולהוציא אותו משגרת יומו ולשמח אותו ככל שניתן. יש שיבחרו לעשות זאת במהלך נופש בארץ ואף בחו"ל ויש שיבחרו לעשות זאת במסיבה פרטית וגדולה עם אטרקציות שונות כגון קריוקי, ספא וכדומה. הרווקים השקטים במיוחד ודאי יעדיפו לשכור לופט או וילה לארוחת ערב עם אלכוהול ופעילויות חברתיות שונות. בסופו של דבר, חשוב להתאים את אופייה של כל מסיבת רווקים לאופיו של החתן ושל החוגגים אתו.
נמצאו 0 עסקים בלחתן מסיבת רווקים צפון
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
 עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!-טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!

מבצע מיוחד שניתן על ידי טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים! כל השמלות מהקולקצייה החדשה משתתפות!

 מבצע פינוקים להצעות נישואים-יאכטה סאם - Yacht-Sam
מבצע פינוקים להצעות נישואים

מבצע מיוחד שניתן על ידי יאכטה סאם - Yacht-Sam
חבילת ספא והפלגה! בואו לחגוג יחד ולהנות מבוקר מפנק בחברת בן/בת הזוג

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!