מפת דרור אוסמן
Loading...
הצג טלפון שאול המלך 9 שאול המלך 9, כפר סבא
המלץ עלינו

דרור אוסמן // תקליטנים בכפר סבא

דרור אוסמן להרגיש את הקליק

אחד החלקים המשמעותיים ביותר בבחירת התקליטן הרצוי לכם לחתונה שלכם מתוך רשימה ארוכה של תקליטנים מקצועיים הוא הקליק שנוצר ביניכם. כלומר, ברגע שאתם נפגשים חשוב לבחון האם הוא מבין מהו הסגנון המוסיקלי שאתם רוצים שינוגן בחתונה שלכם. דרור אוסמן ידוע ברגישות הנחוצה כדי להבין את הרצונות של הזוגות המאושרים ולא פחות חשוב מזה, להרגיש גם את מצב הרוח של המוזמנים ולדעת כיצד להקים אותם מהכיסאות ולהרקיד אותם אל רחבת הריקודים, כדי שישמחו בעצמם וישמחו גם אתכם. את הכימיה עם דרור אוסמן תרגישו בבירור כבר מהרגע הראשון ועל כך יעידו גם כל הזוגות שכבר הספיקו ליהנות ממוסיקה טובה בחתונות שלהם.

למה דרור אוסמן?

אם אתם תוהים מאילו סיבות כדאי לכם לבחור את על פני תקליטנים אפשריים אחרים, אז את התשובה הטובה ביותר תקבלו כבר במהלך פגישת ההיכרות. אולם רצינו לתת לכם הצצה קטנה ולהסביר, שמדובר על אחד התקליטנים המקצועיים ביותר מבין תקליטני החתונות ושזוגות רבים, שכבר הזמינו אותו לחתונות שלהם יכולים להמליץ לכם עליו בחום. האהבה של דרור אוסמן למוסיקה נראית באופן מוחשי בכל אירוע מחדש ואתם יכולים להיות בטוחים, שגם אתם והאורחים בחתונה שלכם תוכלו להרגיש אותה דרך הרגליים שלכם בגלל שפשוט לא תצליחו להפסיק לרקוד עד לתום החתונה.

דרור אוסמן הדגש על התקליטן

כשמוזמנים באים לחתונה, הם מצפים שיהיו בה אוכל טוב ומוסיקה טובה. על האוכל אחראית חברת ההסעדה, אולם על המוסיקה אחראים תקליטנים, שצריכים להיות מקצועיים באופן יוצא מן הכלל. דרור אוסמן יודע מהי הדרך הטובה ביותר לשלב את השירים הנכונים בזמן הנכון בשביל ליצור את האווירה המושלמת של היום המרגש שלכם וכיצד להרקיד את אחרון האורחים עד סוף האירוע. עם דרור אוסמן תקבלו יותר מאשר תקליטן מקצועי, אלא גם תקליטן, שיודע כיצד ללוות את הזוג המאוהב עד יומם המרגש ולאפשר להם להיות חתן וכלת האירוע לאורך כל האירוע.
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
שמכם
תאריך שבו קיבלתם את השרות
תוכן הביקורת / המלצה שלכם
 עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!-טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים!

מבצע מיוחד שניתן על ידי טל קדם
עקב הביקוש פתחתנו יומיים נוספים! כל השמלות מהקולקצייה החדשה משתתפות!

 מבצע פינוקים להצעות נישואים-יאכטה סאם - Yacht-Sam
מבצע פינוקים להצעות נישואים

מבצע מיוחד שניתן על ידי יאכטה סאם - Yacht-Sam
חבילת ספא והפלגה! בואו לחגוג יחד ולהנות מבוקר מפנק בחברת בן/בת הזוג

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.

כל הפינוקים לשושבינה

כמה מדברים על הכלה בחתונה, לפניה ואחריה? אבל... כפי שלא נשכח את החתן, ראוי גם לזכור את השושבינה!