מפת ללה סוליקה
Loading...
הצג טלפון , כנות
המלץ עלינו

ללה סוליקה // חינה בכנות

אנו מפיקים את אירועי החינה בהיקפים שונים, במיקומים שונים ובסדרי גודל שונים הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי ובעיצוב ססגוני המותאם לכל לקוח ולשביעות רצונו.
ללה סוליקה הוקמה במרץ רב, בשאיפה לשלמות חסרת פשרות ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. כל זאת על מנת להמחיש בדמות העסק את רגשותינו הכנים למקצוע העיצוב, האפייה ולאומנות פיסול העוגות. חרטנו על דגלנו את המחויבות לממש את יצירת דמיונכם, פרועה וחסרת מעצורים ככל שתהיה. ללה סוליקה היא השתקפות מלאת חיים ותוססת של אמונות, צבעים וגוונים, מטעמים, אוירה, סגנון, ניחוחות, מוזיקה וכל אלו בשילוב ייחודי של טעם טוב, איכות ומסורת.
ללה סוליקה היא חוויה שמעפילה על החושים עד טשטוש הגבולות שבין מציאות לחלום.

צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
שמכם
תאריך שבו קיבלתם את השרות
תוכן הביקורת / המלצה שלכם
 יריד האירועים אוגוסט 2018-בית האופרה
יריד האירועים אוגוסט 2018

מבצע מיוחד שניתן על ידי בית האופרה
אירועים שיסגרו במסגרת יריד האירועים ייהנו ממחירי פרימיום לחבילת הכוללת : שלושה סוגי תפריטים, שירותי תאורה והגברה, מסך לד מרכזי ומסכי הקרנה היקפיים, שירותי מזיגה בבר אקטיבי, עיצוב מרכזי שולחן, עיצוב חופה מוזל. המבצע תקף לתאריכים - 5-6-7-8-9/08/2018

טל קדם - שמלות כלה

כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה.

איתי שדה – כשמוסיקה ואהבה נפגשים

כבר משיחת ההיכרות הראשונה עם איתי שדה תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה של איתי למוסיקה בכלל ולמקצוע שלו בפרט כמו גם את הניסיון והמקצועיות שלו

הכל על טבעות נישואין לחתן

על פי המסורת החתן לא אמור לקבל טבעת נישואין מהכלה ובכל זאת, זוגות רבים בוחרים לבצע טקס הענקת טבעות הדדי

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד.