חץ מבצע מספריים מבצע
X

מבצע

כותרת מבצע

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only

072-3340524

תמונת מבצע

דניאל רומי קדוש

Haute Couture | Men & Women

  • טלפון: 072-3340524
  • בן יהודה 168, תל אביב
הצעת מחיר
דניאל רומי קדוש 1 דניאל רומי קדוש שמלות כלה 2 דניאל רומי קדוש שמלות ערב 3

דניאל רומי קדוש

Daniel Romi Kadosh- שמלות כלה&חליפות חתן

דניאל רומי קדוש, אחד ממעצבי האופנה הצעירים והבולטים ביותר בישראל, מעמיד לרשותכם ולרשותכן קולקציה חלומית המורכבת משמלות כלה, חליפות חתן ואביזרי אופנה נלווים ליום הגדול!

Daniel Romi Kadosh- אודות

דניאל רומי קדוש, החל את דרכו המקצועית בלימודי אופנה באחד מבתי הספר המובילים ביותר בעולם: מרנוגני-מילנו, איטליה. עם סיום לימודיו הוא רכש את ניסיונו המקצועי אצל מטיב המעצבים באירופה, וזאת תוך כדי התמחות באופנת עילית לכלות וחתנים. במקביל לעבודתו בבתי האופנה הנחשבים ביותר באירופה, הוא המשיך את לימודיו בתחום האופנה, וכיום הוא מחזיק בשני תארים לעיצוב אופנה וטקסטיל.

Daniel Romi Kadosh- הסטודיו

במקביל לעבודתו באירופה, דניאל רוני קדוש פתח סטודיו לעיצוב שמלות כלה במרכז תל אביב. הסטודיו ממוקם ברחוב בן יהודה 168, ובמקום תמצאו היצע מרשים של שמלות כלה וחליפות חתן המיוצרים בהתאם לכל הטרנדים המובילים ביותר בענף האופנה. יצירותיו המופלאות של דניאל רומי-קדוש, הצליחו ללכוד את תשומת ליבם של אמנים וסלבריטאים מובילים בישראל, ובין יתר לקוחותינו נמנים אמנים כגון: שרית חדד, זהבה בן, צביקה פיק, האחיות למשפחת פיק ועוד רבים וטובים אחרים.

את יצירותיו המופלאות מעצב דניאל רומי-קדוש תוכלו להשיג באמצעות שלוש קולקציות שנתיות-מתחלפות, כאשר בכל קולקציה תוכלו לפגוש ביצירות עדכניות המשלבות את כל הידע, הניסיון והתעוזה העיצובית המאפיינת את דניאל. כמו כן, תוכלו ליהנות מעיצוב אישי במסגרתו מושם דגש רב על מבני הגוף השונים של לקוחותיו ועל יצירת טקסטורות מיוחדות המותאמות לחזון העיצובי של דניאל. בנוסף לקולקציית שמלות כלה וחליפות חתן, תוכלו ליהנות גם מאביזרים נלווים פרי יצירתו של המעצב-אמן, דניאל רומי-קדוש. אביזרים אלו כוללים בין היתר: תכשיטים, נעליים ותיקים, המעניקים לכל חתן ולכל כלה את פאר היצירה העיצובית.

כמעצב-אמן מוביל בתחומו, דניאל רומי-קדוש, מעמיד לרשותכן ולרשותכם את מלוא תשומת הלב הנדרשת ליצירת השמלה או החליפה המושלמת לאירוע, וכל זאת במסגרת שירות ויחס אישי המוענק לכל אחד ואחת מכם לכל אורך הדרך. בסטודיו של דניאל רומי-קדוש, עומד לרשותכם צוות מקצועי, מיומן ומנוסה, שילווה אתכם בכל תהליך הבחירה והיצירה. "אני מזמין גם אותך להיחשף מקרוב ליצירות המרשימות והנועזות אותן אני מקפיד לייצר בהתאם לכל הטרנדים העדכניים ביותר בענף אופנת העילית. כל תהליך התכנון, העיצוב והיצירה מתקיים בישראל והוא מיושם בהתאם לפגישת ייעוץ אותה ננהל על כוס קפה בסטודיו" שלך, דניאל רומי-קדוש.