אודות פורטל חתן כלה

אודות פורטל חתן כלה

חתן כלה הינו הגוף הוותיק והמנוסה ביותר בישראל בתחום האירועים בכלל והחתונות בפרט.

בפורטל חתן כלה
, שהוא כיום הכלי העיקרי של החברה להפצת הידע והמידע שנצבר במשך שנים רבות, ניתן למצוא את המידע המקיף והעדכני ביותר של הספקים, המגמות, ההמלצות והרעיונות בתחום – המשתנים ומתחדשים חדשות לבקרים. ענף האירועים כולל עשרות אלפי ספקים בתחומים מגוונים והרבה מאוד דילמות ומגבלות. הבחירה בספקים הנכונים היא מלאכה לא פשוטה אך הינה החשובה ביותר.

בנושא זה שוקדים בחתן כלה לפתח כלים ושירותים שיסייעו לגולשים ב'מסע המפרך והמדהים' אל האירוע הפרטי שלהם...

חזון חתן כלה הוא להפוך את הפורטל 'חתן כלה' לכלי מרכזי של כל מי שנמצא בתהליך הבחירה של אופי ו'רוח' האירוע שלו – שלרוב הוא מהאירועים החשובים בחיים.

את החזון מתכוונת חברת 'ארטוויז'ן לממש באמצעות הרחבת המידע ועדכונו באופן מתמיד, שיפור קבוע של הכלים לאיסוף ומציאת המידע על ידי הגולשים והרחבת התכנים בתחום המגמות, ההמלצות והטיפים. ארטוויז'ן כבעלים החדשים של פורטל חתן כלה תתמקד בשיפור וייעול תהליכים הכולל : מענה מהיר יותר ללקוחות הפורטל והפניית המידע באופן מהיר ומקצועי ליעדים הנדרשים.

החזון של פורטל חתן כלה והניסיון המצטבר רב השנים של הפורטל בשיתוף עם היכולות המקצועיות הייחודיות של חברת ארטוויז'ן הופכים את הגלישה ואת ההתמצאות בפורטל להרבה יותר נוחים ונגישים.

חברת ארטוויז'ן מציעה שירותים לשיפור איכות הגלישה בפורטל וגם שירותים לבעלי מקצוע אשר מעוניינים בפרסום בפורטל ובבנייה של אתר איכותי לעסק שלהם באינטרנט. השילוב בין שני הגופים (ארטוויז'ן ומותג חתן כלה) מחבר בין שני עולמות הקשורים קשר חזק ביותר.  עולם האירועים ועולם פיתוח מערכות ויישומים באינטרנט. מה שמאפשר לנו להעניק שירות ייחודי ללקוחות החברה. שירות זה מאפשר לנו להצטיין ולהעניק את הפתרון היעיל והמקצועי ואת השירות הטוב ביותר.

חברת ארטוויז'ן באמצעות פורטל חתן כלה מציעות ביחד שירות ייחודי ואיכותי ללקוחות בעולם האינטרנט. החברה מבינה את החשיבות של נוחות הגלישה וזמינות המידע בעידן האינטרנט. חברת ארטוויז'ן באמצעות פורטל חתן כלה מתחייבת להעניק ללקוחות שלה מידע רלוונטי ואיכותי ובאמצעות חברת ארטוויז'ן היא יכולה לעשות זאת באופן הטוב ביותר ובקלות.

אתר הבית החדש של הפורטל נבנה ע"י חברת ארטוויז'ן והוא מהווה אתר מתקדם מקצועי ואיכותי.

חברת ארטוויז'ן באמצעות פורטל כלה מציעים לבעלי מקצוע בתחום האירועים שירותים איכותיים של בניית אתרים, פרסום, קידום ושירותי תוכן. שילוב זה נועד לשפר את איכות הפורטל במיוחד עבור הגולשים באתר שרוצים להיות מעודכנים במידע הכי חם בעולם האירועים – באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של חברת ארטוויז'ן הפלטפורמה וניסיון רב השנים של פורטל חתן הם יכולים לעשות זאת.

חברת ארטוויז'ן הינה חברה מובילה וותיקה בתחום פיתוח התוכנה. החברה מתמחה בהקמה ובנייה של אתרי אינטרנט ודפי נחיתה. החברה מתמחה במיוחד בפיתוח מותאם אישית של אתרי אינטרנט בהתאם לדרישות הלקוח והרצונות שלו. לאחרונה החברה רכשה את מותג חתן כלה אחד המותגים המובילים בארץ בתחום האירועים – "פורטל חתן כלה".

שילוב זה בין חברת ארטוויז'ן ובין פורטל חתן כלה כולל בנייה ופיתוח איכותיים של אתרים ודפי אינטרנט ללקוחות הפורטל באופן מותאם אישית, יוקרתי ואיכותי מאוד.

חברת ארטוויז'ן הינה חברה איכותית וותיקה ומקצועית שמציעה שירותים מעולים בתחום של פתרונות תוכנה ואתרי אינטרנט.

צוות החברה כולל מפתחי אתרים, מעצבי אתרים ומתכנתים מוכשרים מאוד שיש להם ניסיון רב בבנייה ופיתוח של אתרי אינטרנט.
החברה מציעה שירותים של בניית אתרי אינטרנט מורכבים ככל שיהיו, בניית חנויות וירטואליות, בניית דפי נחיתה, בניית בלוגים, בנייה של אתרים המותאמים לגלישה בסלולר, בנייה ופיתוח של פורטלים ועוד... .

שירותי החברה הינם שירותים באיכות הגבוהה ביותר בעולם האינטרנט בארץ ובעולם. החברה אחראית גם על הפיתוח של מערכת בלעדית לבניית אתרים ניהול תוכן איסוף לידים ועוד.  מערכת ה-טרופו Truppo.

בזכות פיתוחי מוצר ה-טרופו (Truppo) מתאפשר לחברה לספק שירותים ברמה הגבוהה ביותר ובזמן קצר יחסית.


מערכת הטרופו (Truppo) של חברת ארטוויז'ן כוללת מספר מוצרים:


  1. מערכת להקמת אתרים, פורטלים חנויות וירטואליות, דפי נחיתה ועוד.

  2. מערכת לשליחת ניוזלטר מתוך אתר ה-טרופו (Truppo) – שליחת מידע ללקוחות רשומים באתר מאפשר ללקוחות החברה להמשיך ולהיות בקשר רציף עם הלקוחות.

  3. מערכת לאיסוף לידים – המאפשרת ללקוחות לדעת היכן להשקיע את הכסף בפרסום הבא (ROI) המערכת אוספת את כל המידע מכל מסעות הפרסום באינטרנט ומאפשרת ללקוח לנהל את הפניות מתוך מערכת לאיסוף לידים מקצועית.

 

 המשך גלישה מהנה בפורטל.