חליפות חתן

(34 תוצאות)

חליפות חתן - המראה הכללי

המראה הכללי של החתן ביום חתונתו מורכב בעיקר מחליפת החתן ולכן משקלן של חליפות חתן הוא גדול בהשוואה לשאר המרכיבים. יחד עם זאת, חליפת החתן איננה המרכיב היחיד במראהו הכללי של החתן ולכן חשוב לשים לב גם לפריטים הנוספים כדוגמת הנעליים, התכשיטים ועוד אביזרים שונים. לדוגמה, חתן שיילבש חליפת חתן אלגנטית וינעל כפכפים, יתכן שייצור לעצמו מראה מוזר, אך יתכן גם שייצור לעצמו מראה חדשני. אם כן, השילוב בין חליפות חתן לבין שאר המרכיבים היא זו שתיצור את המראה הכללי של החתן ביום חופתו ויש לבחור את כלל הפריטים בקפידה.

חליפות חתן מקוריות

חושבים שחתן צריך ללבוש משהו מסוים ואין לו אופציה להביע את עצמו בעזרת חליפות חתן ואביזרים נוספים? טעות גדולה בידיכם! למעשה, תוכלו לקנות חליפות חתן בשפע של סגנונות וכך כל חתן יכול לבטא את טעמו האישי. כמו כן, תוכלו גם להוסיף לחליפה רגילה למדי אביזרים נלווים, אשר יתנו לכל חליפת חתן סטנדרטית מראה שונה באמצעות שילובים שונים. באשר לחליפת החתן עצמה, תוכלו לבחור חליפה מבד ייחודי, בצבעים מיוחדים וכך הלאה. אם כך, אם אינכם אנשים סטנדרטיים, אין סיבה שתתלבשו באופן סטנדרטי בחתונתכם! חפשו אחר חליפות חתן מקוריות, אשר יתאימו לאופי הייחודי שלכם.

מציג תוצאות 1 - 24 מתוך 34
<< לדף הקודם 1 2 לדף הבא >>
"כבר שנים רבות קיים מיתוס שאומר, שלחתנים לא באמת אכפת מהמראה שלהם ביום חתונתם ויש האומרים, שמרבית החתנים אף נוטים לזלזל במראה שלהם ביום זה. ובכן, אנו טוענים שמיתוס זה רחוק לחלוטין מהמציאות"
פורסם ב 16/09/2017

צפית לאחרונה