השכרת לימוזינה לחתונה

להרגיש VIP ליום אחד

נסיעה בלימוזינה היא לא דבר שחווים הרבה, ויום החתונה שלכם הוא בהחלט אחד הימים שיכולים להצדיק חוויה מפוארת שכזו. הלימוזינות מגיעות עם נהג פרטי צמוד ועמוסות בכל טוב - אלכוהול, נישנושים, שוקולדים ופינוקים נוספים. בנוסף, הן מאובזרות במערכות מולטימדיה מתקדמות ובציוד קריוקי, שיהפוך את הנסיעה עם החברים לחוויה מטורפת ובלתי נשכחת. הכניסה המפוארת למקום האירועים והפלאשים שתקבלו מכל עבר יגרמו לכם להרגיש ממש כמו בהוליווד. צרו קשר עוד היום עם אחת מחברות השכרת הלימוזינות האמינות והמקצועיות המופיעות למטה וקבלו ייעוץ ראשוני והצעת מחיר מותאמת אישית.

(17 תוצאות) סינון תוצאות

לימוזינה - רכב לחתונה - ליהנות מהמכלול

אירוע החתונה איננו מסתכם בטקס הנישואין עצמו בלבד, אלא הוא מורכב מצירוף של פרטים קטנים, שכל אחד מהם מוסיף את חלקו ליצירת האירוע המושלם של הזוג הנישא. לדוגמה, הכלה מגיעה אל החופה כשכל המראה שלה תוכנן מראש לפרטי פרטים. גם הגן עצמו מעוצב לפי בחירת הזוג וכך גם לגבי החופה, ההזמנות ואף סידור הישיבה של האורחים. הקפדה זו על כל חלק ולו הקטן ביותר היא במטרה ליצור אירוע שונה, אשר ישמח את החתן והכלה ביום הקסום שלהם. ואם כך, אז למה לא ללכת עד הסוף גם עם לימוזינה – רכב לחתונה?

למה דווקא לימוזינה – רכב לחתונה?

לימוזינות להשכרה הן אופציה מצוינת להתפנק ביום המיוחד שלכם. היות שרוב הזוגות הבאים בברית הנישואים לא נהנים מהנסיעה בלימוזינה באופן יום יומי, לימוזינה – רכב לחתונה זו דרך נוספת לחוש את הייחודיות של היום המרגש – יום החתונה. בניגוד לרכב המשפחתי של הזוג המאושר, לימוזינה – רכב לחתונה הוא רכב מפנק במיוחד, שמאפשר לזוג המאושר להמשיך את החוויה החד פעמית שלהם גם במהלך הנסיעה אל גן האירועים וגם ממנו. מלבד החוויה של הזוג המאושר, בזכות העוצמה של הרכב, גם המתבונן מן הצד יידע מייד שמדובר בנוסעים מיוחדים וביום מיוחד בחייהם. למעשה, תוכלו להיות בטוחים, שאף עובר אורח לא יוכל להישאר אדיש כשתיסעו בלימוזינה – רכב לחתונה. בהמשך העמוד תמצאו מגוון אפשרויות של לימוזינות להשכרה.

 

צפית לאחרונה