אהבה באינטרנט

243
מה עדיף? "לבשל" את בני הזוג הוירטואליים במשך חודש-חודשיים - ואולי אפילו יותר - עד לפגישה הראשונה פנים אל פנים, או להעמיד את הקשר למבחן המציאות כבר בשבוע הראשון?
אהבה באינטרנט
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

 

אתרי ההיכרויות באינטרנט הפכו זה מכבר למוקד עיקרי לפעילויות חיזור-איתור בקרב ציבור הפנויים והפנויות, אם כי לא רק.


הפופולאריות הגדולה של אתרי ההיכרויות ברורה ומובנת. בלי לטרוח יתר על המידה, בשעות הנוחות לך, בעלות יחסית זולה, אתה יכול לשבת ולברור לעצמך מועמדים.

משהו שמזכיר ביקור בסופרמרקט.
בנוסף, העובדה שאינך חייב לחשוף את עצמך (אלא רק במידה שאתה מעוניין בה...) מוסיפה בלי ספק לעניין, במיוחד כשאמורים הדברים לגבי כאלה (ומי לא כאלה?) שאינם שופעים ביטחון עצמי.

גם הקטע שמדובר בקשר בלתי מחייב, כמעט אנונימי, מוסיפה בלי ספק פלוס גדול לעניין.


סיכויים? תמיד יש והיו כבר דברים מעולם. כל אחד מאתנו פגש או מכיר מישהו או מישהי שמצאו קשר רומנטי באמצעות אתרי ההיכרויות.
יש גם כאלה שאפילו הלכו רחוק יותר והגיעו אל מתחת לחופה.

שאלת השאלות כשמדובר באתרי היכרויות היא כמה זמן כדאי למשוך את הקשר הוירטואלי (התכתבויות או שיחות טלפון) ולהפוך אותו למה שמכונה "קשר בשר ודם".

דהיינו: לקיים פגישה ממשית על מנת לבחון אם לכל המידע שנאגר ונאמר במהלך הקשר הוירטואלי יש גם אחיזה במציאות. במילים אחרות: איך הכימייה עובדת בפועל.

השמרנים שבקרב המומחים סבורים כי עדיף להמתין פרק זמן ולתת לדברים "להתבשל" על אש קטנה. רוצה לומר: לבחון היטב היטב את בני הזוג הוירטואלים טרם עושים את "הצעד הבא".

דעה זו רווחת בעיקר בשל "המתחזים" השונים הקיימים ברוב רובם של אתרי ההיכרויות, ואשר אין בינם לבין מה שהם מציגים את עצמם ולא כלום. משיחות עם גולשים עולה כי רבים מהנרשמים לאתרי היכרויות נוהגים שלא למסור את המידע המדויק אודותם (לעיתים גם מצרפים תמונות מפוברקות), ויש כאלה שאפילו מעוותים לחלוטין את המציאות בקשר לעצמם.

בקשר וירטואלי מתמשך כך מאמינים אלה המצדדים ש"לא לקפוץ מהר" עשויים ה"אי דיוקים" האישיים להתגלות, מה שאמור למנוע עגמת נפש מיותרת. בנוסף, כך אומרים אותם "מומחים", בקשר המתבשל לאט - בו חושפים בני הזוג הוירטואליים האחד בפני השני את עצמם – יכולים בני הזוג לבחון את הכוונות האמיתיות האחד של השני.

בפועל, כך מסתבר, המצב שונה לחלוטין. ההערכה אומרת כי ב-30% מהקשרים הוירטואליים הנוצרים באתרי ההיכרויות (או בצ'טים) בני הזוג נפגשים פנים אל פנים כבר לאחר שבוע ימים בממוצע. יש אפילו כאלה המרחקים לכת ונפגשים כבר למחרת ההיכרות. ויש גם המגזימים: שמעתי גם על כאלה שנפגשו שעה קלה לאחר שיצרו לראשונה קשר.

גם עם לא נערך מעולם סקר אמיתי בנושא, ההערכה בקרב המעורים בנעשה באתרי ההיכרויות באינטרנט, שרובם הגדול של הזוגות נפגשים כבר בתוך חודש ימים. בעיקר אמורים הדברים ביחס לזוגות המתגוררים באותה עיר, או באותו אזור.

מישהו הגדיר את דרך התנהלותם של הצעירים כיום – כמעט בכל נושא וכמעט בכל תחום חיים בשם "עידן האינסטנט".

הדברים חייבים להתבצע "כאן ועכשיו", אחרת טעמם פג. המצב אינו שונה מבחינה זו בקרב רוב רובם של אלה
0 תגובות