אולמות אירועים ארמונות לנסיכות

680

אולמות אירועים ארמונות לנסיכות, אירוע בת מצווה בדומה לאירוע חתונה מצריך חשיבה יתרה לגבי האולם הנבחר, כיום קיימים אולמות אירועים הנראים כמו ארמונות לכל דבר ובמיוחד מתאימים לאירועים גדולים ונסיכותיים כמו בת מצווה.

אולמות אירועים ארמונות לנסיכות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

 

אולמות אירועים ארמונות לנסיכות

 

כאשר ילדה מגיעה לגיל 12, על פי המסורת היהודית היא בעצם הופכת לאדם בוגר האחראי למעשיו. זוהי חגיגת יום ההולדת החשובה ביותר בחיי הילדה, שהיא בעצם כבר לא ילדה אלא כמעט נערה מתבגרת. כמעט כל נערה מתבגרת כזו רוצה להיראות ולהרגיש כמו נסיכה ליום אחד, ולכן חגיגת בת המצווה, או "בת מצווש" כפי שזו מכונה בימינו, היא הפקה רצינית שאין לזלזל בחשיבותה.

 

הילדה גדלה והופכת לנסיכה

 

אולמות אירועים יכולים להצטייר כמו ארמונות מפוארים בעיני ילדה בת 12. היא הרי רוצה להיות נסיכה, ולכן הארמון המלכותי שלה חייב להיות מושלם, וכך גם כל פרט הכי קטן באירוע כולו. כאשר מדובר בחגיגת בר מצווה לילד, רוב הבנים יתעניינו יותר באטרקציות ובאוכל מאשר באולם עצמו. כאשר מדובר בילדה החוגגת בת מצווה, היא תרצה שהמקום עצמו ייראה כמו באגדות, וסביר להניח שפחות תתעניין באטרקציות.

 

יש לאפשר לילדה להשתתף באופן פעיל בחיפוש אולמות אירועים להתחשב בדעתה וברצונה כאשר מקבלים החלטה סופית. יש להסביר לה מהו תקציב ולמה צריך להתחשב בו, כלומר שהיא תיאלץ לוותר על משהו אחר אם היא רוצה את האולם היקר ביותר. הילדה הרי הופכת לאדם בוגר, ואם מתייחסים אליה כאל אדם בוגר היא לא תזעיף פנים מול סירובים ואילוצים כאלה ואחרים, אלא תלמד להפיק את המיטב מהמצב הקיים.

 

תכנון בת מצווה דומה מאוד לתכנון חתונה

 

בניגוד לבר מצווה של נער, אירוע בת מצווה הוא בעיקר מסיבה וחגיגות, מכיוון שהאלמנט הדתי כמעט לא קיים. אף על פי כן, זהו אירוע שיהיה דומה יותר לחתונה מאשר בר מצווה, וככל שבאמת האירוע דומה יותר לחתונה כך גם כלת השמחה תהיה מרוצה יותר. אולמות אירועים מכירים היטב את הרצון הזה של נערות צעירות, ולכן עוד בשלב התכנון הראשוני האולם יציע אטרקציות האופייניות בדרך כלל לחתונות, כמובן בהתאם לגילם של המוזמנים לאירוע.

 

גם האוכל והעיצוב הכללי יהיה חשוב לנסיכה הקטנה. בעלי אולמות אירועים מוצאים את עצמם לא פעם מנהלים שיחות רציניות על עיצוב המקום עם נערה צעירה, ולכן ההורים יכולים להירגע ולהניח לילדה להרגיש כמו גדולה.

 

 

0 תגובות