אולמות אירועים והאטרקציות האפשריות לאירוע

431
שימו לב, אולמות אירועים והאטרקציות האפשריות לאירוע, אטרקציות לאירועים הן חשובות ביותר בתחום הבידור לאורחים המוזמנים לאירוע. בין אם מדובר בחתונה ובין אם בחגיגת יום הולדת חשובה ומפוארת, האטרקציות הן מה שייחרט בזכרונם של המשתתפים באירוע. חתונה זה כבר מזמן לא כוס שבורה וצעקות "מזל טוב", אלא הפקה מורכבת, כי הכל חייב להיות מושלם ביום המיוחד של זוג האוהבים.
אולמות אירועים והאטרקציות האפשריות לאירוע
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

אולמות אירועים והאטרקציות האפשריות לאירוע

אטרקציות לאירועים הן עולם ומלואו

 

כאשר מחפשים אולמות אירועים, צריך לשים את הדגש על הגודל של האולם, עיצובו והתאמתו לאופי האירוע, ולא על פי הקייטרינג או האטרקציות אותן האולם מציע. אולמות אירועים רבים נפסלים על הסף בגלל אטרקציות לא מתאימות או סתם לא מעניינות במיוחד, וחבל. חבילות "הכל כלול" למיניהן לא תמיד יהיו אידיאליות כאשר חוגגים אירוע חשוב כמו חתונה, ולא חייבים לבחור בהן. קיימות עשרות חברות בשוק המציעות אטרקציות לאירועים, ולכן לא כדאי לפסול אולמות אירועים שאהבתם רק על קטגוריית האטרקציות המוצעות בהם.

 

אירועים מסויימים מתוכננים דווקא סביב האטרקציות. יש אנשים שיודעים בוודאות שהם רוצים אטרקציה מסויימת, כמו למשל ברייקדאנס או רקדניות בטן, ולא חשוב מהו האירוע שאותו חוגגים. לכן כאשר מחפשים אולמות אירועים לאירוע המרוכז סביב אטרקציה צריך לבחור באולם או בגן האירועים המתאים ביותר לנושא הנבחר, גם מחינת הגודל וגם מבחינת העיצוב.

 

דוגמאות לאטרקציות פופולאריות

 

בראש ובראשונה נזכיר את מכונת הקריוקי. אלה השתלטו על כל פינה טובה בחיינו, וניתן למצוא אותן לא רק באירועים אלא גם בשכונות מגורים, לטוב או לרע. זוהי תוכנית אומנותית לאירוע שנועדה להוסיף על התקלוט, או להחליף אותו כליל. אירועים הנסובים סביב קריוקי בדרך כלל ייזכרו לטובה אצל משתתפי האירוע. אפשר לגלות לפתע פתאום שאדם קרוב אליכם מסוגל לשיר בקול של מלאך ולהיות מופתעים, אבל ההנאה הגדולה ביותר של הקריוקי היא לראות את חבריכם מזייפים בקולי קולות ועושים מעצמם צחוק.

 

אטרקציה נוספת שהפכה לקיטש היא זיקוקים ברגעים נבחרים במהלך האירוע. זיקוקים הם עניין נפוץ בחתונות, ומשתמשים בהם בעיקר ברגע שבירת הכוס במעמד החופה, וכאשר הזוג הטרי עוזב את המקום ברוב פאר והדר.

 

אולמות אירועים מאובזרים
 

מי שנכנס היום לאולם אירועים חדיש ומודרני לא יכול שלא לשים לב ולהתפעל מרמת האיבזור הגבוהה אשר מאפיינת היום אולמות אירועים רבים, בין אם מדובר באולמות קטנים, ובין אם מדובר באולמות גדולים. באבזור האולמות מושקעת חשיבה רבה, ומושקעים כספים רבים, מה שהופך אותם ליוקרתיים ביותר ועשירים מאוד. הטכנולוגיה החדישה אשר מתפתחת בשנים האחרונות מאפשרת להפוך כל אולם אירועים למקום מעורר השראה והתפעלות.
 

משחקי אור וצבע באירועים
 

האבזור המתקדם בא לידי ביטוי קודם כל בתחום התאורה, יש היום אביזרים רבים אשר מאפשרים יצירת אפקטים של אור ומשחקי צבע מעניינים במיוחד, וכן אפקטים של זיקוקים. פעמים רבות משחקי האור והצבע נעים לצלילי המוזיקה המושמעת באירוע. פנסים מיוחדים נקנים על ידי בעלי אולמות אירועים, נתלים מהתיקרה, ומוכנים לשימוש בכל אירוע.

בכל אולם יש היום מספר מקרנים קבועים, ומסכי ענק איכותיים וחדים עליהם אפשר להקרין תמונות, סרטים או מצגות לזמן קצר, או במשך כל האירוע. נהוג, בחתונות לדוגמא, להקרין תמונות של בני הזוג שצולמו לפני האירוע, או את מהלך החופה מספר פעמים במשך הערב.
 

מערכת שמע והגברה
 

תקליטן או די ג'י המגיעים היום לאירוע לא צריכים לסחוב איתם ציוד כבד. אולמות אירועים משקיעים גם ברכישת רמקולים איכותיים. אלה קבועים באולם, ואינם ניידים, כך שהם לא מתבלים במהרה, ומפיקים צלילים מדויקים ונקיים. הפעלת הציוד נעשית מתוך מערכת ממוחשבת המהווה חלק מכל אולם אירועים. בכדי להרקיד אורחים באירוע, או לגרום להם לשיר צריך איש מקצוע טוב, ומגוון גדול של דיסקים עם מוזיקה עשירה.
 

אטרקציות מיוחדות לאירועים
 

כחלק מהציוד המיוחד שקיים היום באותם אולמות אירועים מאובזרים אפשר גם למצוא עמדות אשר מפיקות מזכרות לאורחים באירוע בזמן אמת, ביניהם מדפסות אשר מדפיסות תוך מספר דקות תמונות על גבי מגנטים. או תאי צילום המצוידים בלדים צבעוניים, ובהם מצויים פלייבקים לשירים רבים. האורחים יכולים להקליט את עצמם שרים ומברכים את בעלי השמחה, ויוצאים עם דיסק מזכרת עבורם, וברכה שנצרבת על דיסק עם ברכות רבות אחרות עבור המארחים באותו אירוע.

 

0 תגובות