איך בוחרים שמלת כלה?

איך בוחרים שמלת כלה?

גן עדן של ילדות

עבור ילדות רבות, החתונה נדמית כגן עדן והן נהנות לדמיין את עצמן בתור כלות עם שמלת כלה לבנה ומפוארת, תסרוקת ואיפור מהסרטים וכמובן, נעליים תואמות. חלום הילדות הזה אמנם חולף לו עם השנים, אבל הוא חוזר לתודעה כשמגיע הרגע של הכלה לעתיד לבחור את שמלת החתונה שלה. אמנם שמלת הכלה הנבחרת נראית בדרך כלל שונה מהפנטזיות שהיו לכלה בילדותה, אבל תמיד יש בהן שמץ של זיכרון מתוק מתקופת הילדות.

 

התוצאה

התוצאה של זיכרון ילדות מתוק זה היא, שכלות רבות לעתיד מחפשות שמלה בסגנון מאוד מסוים ואז מתחיל החיפוש אחר שמלת הכלה המושלמת. החיפוש אחר השלמות נובע, מן הסתם, גם מהידיעה, שזוהי שמלה מיוחדת, ששני בני הזוג יזכרו תמיד וגם אם יזדקקו לריענון, תמיד יהיו הרבה מאוד תמונות כדי להזכיר להם.

 

תחילת החיפושים

השלב הראשון בחיפושים אחר שמלת הכלה המושלמת הוא בהחלטה האם הכלה לעתיד רוצה לרכוש שמלה מוכנה ורק להתאים אותה למידותיה, או לעצב שמלה ייחודית מותאמת במדויק לטעמה. כמו כן, אז נשאלת השאלה, האם היא רוצה לרכוש את השמלה או לשכור אותה לרגל האירוע ולהחזיר אותה לאחריו.

 

הבחירה

אם החלטת לעצב שמלת כלה משלך, זהו הזמן לעבוד על העיצוב! בשלב זה, תוכלי לעיין במגזינים ולראות תמונות של שמלות כלה שונות ולבחור את העיצוב המתאים לך ביותר מבחינת מידות גופך וגזרתו ומבחינת טעמך האישי. כמו כן, במידה ובחרת בשמלה מוכנה, חשוב לקחת את מידותייך ולהתחיל להתאים אליהן את השמלה שלך, על מנת שתיראה עלייך בדיוק כפי שהיא צריכה להיראות.

 

מדידות מתמשכות

לאחר בחירת השמלה ועיצובה, חשוב להמשיך ולהתאים אותה אלייך. כלומר, היות ששמלת הכלה נבחרת בדרך כלל זמן רב יחסית לפני החתונה עצמה והיות שהגוף משתנה עם הזמן, חשוב להגיע שוב ושוב למדידות חוזרות כדי לוודא התאמה מושלמת. מן הסתם, המדידה החשובה ביותר היא זו, המתקיימת ימים ספורים לפני החתונה, אבל גם אלו שבדרך חשובות, מפני שכך את יכולה לראות את השינויים שנעשו מאז המדידה הקודמת.

 

אקססוריז

אמנם שמלת הכלה היא החלק החשוב ביותר במראה של הכלה, אבל היא לא לבד! לכן חשוב להתאים לה גם את הנעליים והתכשיטים שתנעלי ותענדי בחתונה. אם כן, מומלץ להגיע אל המדידות האחרונות עם האביזרים הנוספים כדי לבחון כיצד הכל משתלב לכדי מראה כללי נפלא.