איך להתפנק בירח הדבש בארץ?

560
ירח הדבש הוא החודש הראשון לאחר החתונה, במהלכו הזוג מתרגל לסטטוס החדש שלו ונהנה מחודש מתוק כדבש. האפשרות ליהנות מהשפה והתרבות המקומית ולא להיאלץ ללמוד שפה ותרבות חדשות הן רק חלק מהסיבות לבלות את ירח הדבש בארץ
איך להתפנק בירח הדבש בארץ?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

הרעיון שעומד מאחורי ירח הדבש

ירח הדבש, על פי ההגדרה, הוא החודש הראשון לאחר החתונה, במהלכו הזוג מתרגל לסטאטוס החדש שלו ונהנה מחודש מתוק כדבש. בעבר היה נהוג להתרחק מהשגרה, כך שהנשואים הטריים יוכלו ליהנות מפרטיות ואינטימיות לפני החזרה אל השגרה ואל החיים שמחוץ לבועת האהבה שלהם עם כל הדרישות הכרוכות בהם. כיום, היות שאנו חיים בקצב מאוד מהיר ומלא בדרישות, רוב הזוגות לא מצליחים ליהנות מחודש הדבש במלואו ועליהם למצות את פרק הזמן שניתן להם על ידי מקום העבודה, הלימודים וכל שאר דרישות החיים.

ירח דבש - למה בארץ?

יש זוגות, שבוחרים ובאפשרותם לצאת מגבולות הארץ כדי לחגוג את ירח הדבש שלהם ויש המעדיפים, או שנאלצים לעשות זאת בישראל משלל סיבות. לדוגמה, האפשרות ליהנות מהשפה והתרבות המקומית ולא להיאלץ ללמוד שפה ותרבות חדשות. כמו כן, הנופים הייחודיים בארץ, המשתנים מן הקצה אל הקצה בהתאם לאזורים השונים בה, מאפשרים לכל אחד מאתנו לגלות את הארץ ולראות אותה מזווית קצת אחרת.

לינה בירח דבש

בישראל, כמו בשאר העולם, ניתן ליהנות מאפשרויות רבות ושונות של פתרונות לינה. לדוגמה, ניתן ללון בבית מלון מפנק או בצימר מפנק לא פחות וליהנות האפשרויות השונות של כל מקום לינה בפני עצמו. בין אם מדובר על בריכה, ארוחת בוקר טעימה, נוף משגע מחלון החדר או הצימר וכך הלאה. כמובן, בזכות היותה של ישראל קטנה כנקודה בודדת על מפת העולם, ניתן לעבור מקצה אחד שלה לקצה השני בתוך שעות ספורות וכך ליהנות מהנופים השונים שלה במהלך חופשה אחת ולמצוא פתרונות לינה שונים בהתאם לצורך.

ירח דבש - חוויות משותפות

אחת המטרות העיקריות של ירח הדבש היא ליצור חוויות משתפות לזוג, אשר ילוו אותם לאורך כל חיי הנישואין שלהם. את זה תוכלו לעשות במגוון רחב של דרכים כדוגמת אטרקציות שונות, טיולים משותפים במסלולי הטיולים השונים שיש בארץ לכל אורכה ולכל רוחבה ואפילו באמצעות לינת שטח. כמובן, את הבחירה מומלץ לעשות מראש ולסדר לעצמכם את לוח הזמנים שלכם, אבל יתרון נוסף של בילוי ירח הדבש בארץ הוא, האפשרות להיות ספונטניים ולשנות את הבחירות שלכם בהתאם לרצון שלכם באותו הרגע.

אוכל בירח דבש, כשר לא כשר ?!

בעיקר שומרי הכשרות מביניכם יוכלו להעריך את היתרון הגדול של בילוי ירח הדבש בארץ . בישראל, רוב המקומות כשרים ומרבית המאכלים מוכרים לכולנו. כך תוכלו להתפנק עם בטן מלאה ממזון מוכר ואהוב, בין אם תבחרו לאכול בבית המלון, במסעדה או אפילו לקנות מצרכים בסופרמרקט המקומי ולבשל בעצמכם.

0 תגובות