איך לשדרג את ההזמנות לחתונה

315
איך לשדרג את ההזמנות לחתונה בלי להוציא הרבה כסף? קיבלתם הצעת נישואין? מזל טוב! אתם כבר יכולים להתחיל בתכנון היום המאושר ביותר בחייכם. אחרי שבחרתם מקום לאירוע שלכם, כדאי להתחיל לחשוב על הזמנות לחתונה.
איך לשדרג את ההזמנות לחתונה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
איך לשדרג את ההזמנות לחתונה בלי להוציא הרבה כסף?
קיבלתם הצעת נישואין? מזל טוב! אתם כבר יכולים להתחיל בתכנון היום המאושר ביותר בחייכם. אחרי שבחרתם מקום לאירוע שלכם, כדאי להתחיל לחשוב על הזמנות לחתונה.

 

לא מוקדם לחפש הזמנות לחתונה מייד אחרי הצעת נישואין?

תהליך הפקת הזמנות יכול להמשיך מספר חודשים. ראשית כל צריך לבחור עיצוב להזמנה שמושפע ממרכיבים רבים כגון סגנון החתונה, סוג שמלת הכלה, אופי בעלי השמחה, השקפת עולמיהם של החתן והכלה וכן תפיסתם האישית. עיצוב הזמנה מתחיל ברעיון אותו תרצו להעתיק על גבי הנייר. התוצאה הסופית אינה תמיד תואמת את הציפיות שלכם, על כן עיצוב של ההזמנה עלול להשתנות מספר פעמים עד שמגבשים החלטה סופית.
אך המשימה שלכם בהפקת הזמנת חתונה לא נגמרת בבחירת עיצוב, וישנו אלמנט נוסף שיש לשים עליו את הדעת: סוגי נייר להדפסה. סוג הנייר הינו פרמטר חשוב נוסף להקניית מראה ייחודי להזמנה. כאשר מתקיימת הלימה בין סוג הנייר לעיצוב ההזמנה מתקיימת אידיליה בין כל מרכיבי ההזמנה. 

 

אילו סוגי נייר קיימים?

נייר כרומו- ניירות כרומו הם הנפוצים ביותר להדפסת הזמנות לחתונה. נייר כרומו יכול להיות מט או מבריק. כככל, ככל שהנייר עבה יותר, כך מחירו עולה. ניירות אלו מיוצרים במשקלים שבין 80 גר' ל-350 גר'.
נייר פנינה (נייר משי איטלקי)- נייר זה נחשב לנייר יוקרתי ביחס לניירות האחרים ומתאים מאוד להזמנות לחתונה או מוצרי דפוס יוקרתיים אחרים. נייר זה נוצץ, עם רמת לובן גבוהה וברק מטאלי פנימי המקנה מראה יוקרתי לכל מוצר דפוס ממנו יופק. 
נייר נטול עץ- זהו סוג נייר הפשוט ביותר והוא מתאים להדפסת מכתבים, מחברות, ספרים, פנקסים, ניירות משרדיות ופחות להזמנות חתונה, עם זאת כאשר נייר זה מגיע בעובי מסוים ניתן להפיק ממנו גם הזמנות לחתונה. ניירות אלו מיוצרים במשקלים שבין 60 גר' ל-350 גר'.
נייר ממוחזר- נייר מיוצר ממחזור של נייר נטול עץ, עובר תהליכי עיבוד מתקדמים ומקבל מרקם מיוחד ויפה. בדרך כלל סוג נייר זה יקר משמעותית מניירות כרומו ומנייר נטול. ולכן מתאים להפקות דפוס יוקרתיות כמו הזמנות לאירועים. ניירות אלו מיוצרים במשקלים שבין 80 גר' ל-300 גר'.

 

שדרוג הזמנות לחתונה

הקמת אירוע כמו חתונה דורש השקעת מאמצים גדולים, זמן, לרבות השקעה כספית משמעותית. מהסיבה הזו זוגות מתחתנים רבים פונים לבנקים לקבלת הלוואה לצורך כיסוי הוצאות החתונה. כדי לחסוך בהוצאות הכבדות תוכלו להדפיס הזמנות רגילות ולשדרג אותן באופן ידני בעזרת עטיפתן במפיות תחרה ויצירת קשירה מסביב להזמנה באמצעות סרט משי או חוט יוטה. זה הכל! כך באמצעות שני פריטים בלבד תוכלו לשדרג את ההזמנות הרגילות שלכם להזמנות יוקרתיות ולחסוך מאות שקלים.
 


0 תגובות