איך לתכנן מסיבת רווקים בסטייל

1589
חבר טוב עומד להינשא לבחירת לבו? אם כבר לחגוג את סיומם של חיי הרווקות, אז כדאי לעשות את זה בסטייל!
איך לתכנן מסיבת רווקים בסטייל
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

מסיבת רווקים - בשעה טובה!

חבר טוב עומד להינשא לבחירת לבו ? זה הזמן לארגן לו מסיבת רווקים ! מסיבות רווקים נחשבות למסורת רבת שנים בכל רחבי העולם ומטרתה לחגוג עם הרווק, שעוד מעט כבר לא יהיה רווק, את כניסתו ההולכת וקרבה אל חיי הנישואין והמשפחה. ואם כבר לחגוג את סיומם של חיי הרווקות, אז כדאי לעשות את זה בסטייל !

מסיבת רווקים - העדפות אישיות

לכל רווק יש העדפות אישיות בנוגע לדרך, שבה הוא ירצה לחגוג את מסיבת הרווקים שלו. יש שיבחרו לחגוג במסיבה אינטימית עם הקרובים להם ביותר ויש שיעדיפו לערוך מסיבה מרובת משתתפים ולהזמין את כל מי שרק אפשר. יש שירצו לערוך את המסיבה בחצר הבית ויש מי שיזמינו את כל החבר'ה לסוף שבוע בחו"ל עם כל הפינוקים. אם כן, לפני שאתם מתחילים במלאכת התכנון, כדאי שתשאלו את החתן המיועד מה הוא היה רוצה שיהיה במסיבת הרווקים שלו ותתכננו אותה בהתאם.

מסיבת רווקים - תקציב

לא משנה איך תבחרו לחגוג, מסיבת הרווקים שלכם תהיה כרוכה בעלויות. בין אם זה בשביל לשכור מקום או בשביל להזמין אטרקציה מכל סוג שהוא, או אפילו לשם הכנת ארוחה משותפת. אם כן, חשוב שתדעו מראש מהו התקציב שלכם למסיבת הרווקים כדי שתוכלו לתכנן אותה היטב בלי למצוא את עצמכם מופתעים בסופו של תהליך הארגון, המורכב גם כך.

מסיבת רווקים - מיקום

כאמור, מסיבות רווקים ניתן לערוך במקום סולידי כמו בית של אחד המשתתפים או לשכור וילה, לופט או אפילו אולם קטן ואפשר גם לנסוע ולבלות את הלילה בצימר או בית מלון ואפשר אף לטוס לחו"ל. כמובן, ככל שתרחיקו לכת, תרתי משמע, כך עבודת התיאום עם כל משתתפי המסיבה תהיה מורכבת ומאתגרת יותר. במקרה כזה, מומלץ לארגן את מסיבת הרווקים בצוות, כאשר כל אחד לוקח על עצמו תפקיד משלו.

מסיבת רווקים - מה בתוכנית?

לבלות את הערב ביחד עם קבוצת חברים זה כיף. אבל זה לא מספיק בשביל מסיבת רווקים! לכן מומלץ, ובעיקר אם מדובר על מסיבת רווקים, שאורכת יותר משעות ספורות, לתכנן תכנית, שתעביר את הזמן בכיף ותוציא את כל המשתתפים מהשגרה. לדוגמה, תוכלו להזמין הרצאה או סדנה בכל נושא שתרצו, תוכלו להזמין שף, שיכין במיוחד עבורכם ארוחה מיוחדת במינה, לחגוג בחדר קריוקי או חדר בריחה והרעיונות עוד רבים. הבחירה בתוכנית מסוימת צריכה להיות, בראש ובראשונה, לפי מה שישמח את החתן המיועד וכמו כן, לפי התאמתה גם לשאר המשתתפים, על מנת שתוכלו להבטיח הנאה צרופה לכל הנוכחים.

 

קרדיט לתמונת הנושא עבור אטרקציות לאירועים פול מון - מיטליס

0 תגובות