חורף חם במאגיאה אירועים
איך נערכים לחתונה?

איך נערכים לחתונה?

זמן היערכות
 
חתונה היא אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחיים ולכן היא דורשת תכנון והיערכות בהתאם. לעתים הזוג בוחר להתחתן בתוך זמן קצר מרגע ההחלטה ולעתים הבחירה היא לקחת את הזמן ולתכנן את החתונה בנחת. חשוב לציין, שזמן ההיערכות לא בהכרח משפיע על איכות האירוע. ההשפעה הגדולה יותר היא על אופן התכנון ועל הזמן העומד לרשותכם, אותו אתם יכולים להקדיש למטרה זו.
 
הספתח
השלב הראשון בתכנון החתונה הוא בחירת האופי החתונה הרצוי. כלומר, ישנה אפשרות להתחתן באולם או גן אירועים, אפשר להתחתן בטבע או על חוף הים ואפשר אפילו להתחתן בחו"ל. החתונה יכולה להיות גדולה או קטנה, מפוארת ויוקרתית או פשוטה וקלאסית וכך הלאה. זהו הזמן גם לקבל החלטות על כמות המוזמנים הצפויה ורק לאחר מכן ניתן להתפנות ולבחור את מקום החתונה.
 
הפרטים הנוספים
לאחר בחירת המקום לחתונה זהו הזמן לקבל החלטות בנוגע לפרטים הנוספים המרכיבים את האירוע כדוגמת בחירת התקליטן, הצלם, הרב וכך הלאה. כמובן, זהו גם הזמן להתחיל לחפש את כל מה שדרוש לחתן והכלה כדוגמת חליפת חתן ואביזרים תואמים כדוגמת חגורה, נעליים וכו', שמלת כלה, איפור ותסרוקת לכלה וכך הלאה.
 
התמונה השלמה
מלבד הדברים הבסיסיים של תכנון חתונה, מומלץ לחשוב מה עוד ישמח אתכם ביום המיוחד שלכם ויהפוך אותו למושלם. לדוגמה, האם תרצו לשכור רכב במיוחד לרגל החתונה שלכם? מי מתכנן עבורכם את מסיבות הרווקים והרווקות שלכם? האם תרצו להביא אטרקציות מיוחדות לחתונה? זהו גם הזמן ללכת לארוחת טעימות ולבחור את התפריט הרצוי לכם להגשה לאורחים ובמידת הצורך, לקנות את הדברים הנוספים הרצויים לכם כדוגמת עוגת חתונה, ממתקים, אביזרים זוהרים ומשמחים, משקאות אלכוהוליים מיוחדים ועוד.
 
סופו של התהליך
לאחר שהכל כבר מתוכנן וכמעט מוכן, זהו הזמן לבחור הזמנות לחתונה ולשלוח לכל המוזמנים. במידה וכמות המוזמנים שלכם היא גדולה, מומלץ בחום להיעזר בשירות של אישור הזמנות, אשר יוכל לתת לכם אומדן מדויק יותר לגבי כמות המשתתפים הצפויה בחתונה וזהותם וכך תוכלו גם לסדר את סידור הישיבה בהתאם.

 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

פתרונות לינה לאורחים מחו"ל

אירוע החתונה הוא, ללא ספק, אחד האירועים המורכבים ביותר לתכנון במהלך החיים. כשלקראת החתונה מגיעים קרובי משפחה מחו"ל, הרי שזו דאגה נוספת לקראת האירוע

ינקה עיצוב שיער

ינקה עיצוב שיער, ממובילי המעצבים בארץ, לחצו לכניסה לקבלת פרטים נוספים

מותג ושמו דני מזרחי

לא לחינם מדבר דני מזרחי בהכללה – שלא לומר בזהירות רבה - על אותן שנים שעשה בענף

מהו התהליך של בחירת שמלת כלה?

עבור ילדות רבות, החתונה נדמית כגן עדן והן נהנות לדמיין את עצמן בתור כלות עם שמלת כלה לבנה ומפוארת, תסרוקת ואיפור מהסרטים וכמובן, נעליים תואמות. חלום הילדות הזה אמנם חולף לו עם השנים, אבל הוא חוזר לתודעה כשמגיע הרגע של הכלה לעתיד לבחור את שמלת החתונה שלה