איפור לכלות – במה זה שונה?

איפור לכלות – במה זה שונה?

לא כל יום כלה

נשים רבות נוהגות להתאפר בכל יום מחדש ולעשות זאת בעצמן. ובכל זאת, כשמגיע תורן לעמוד תחת החופה, הן פונות למאפר מקצועי ללא היסוס. למה זה קורה? יש לכך הרבה סיבות. אחת העיקריות שבהן היא, שרוב הנשים לא מצטלמות והמראה שלהן לא מתועד לנצח בכל יום. כמו כן, לא בכל יום את מסמר הערב וכל העיניים נשואות אלייך. דברים אלו קורים רק כשאת הכלה ולכן חשוב להשקיע באיפור בהתאם.

 

להדגיש את הטבע

אחד הדברים שהופכים מאפר לטוב ומקצועי הוא היכולת שלו לראות את תווי הפנים הטבעיים של הכלה לעתיד ולראות כיצד הוא יכול להבליט את תווי הפנים המחמיאים של הכלה לעתיד וכיצד הוא יכול להצניע את תווי הפנים שפחות מחמיאים. ולא פחות חשוב מכך – לעשות זאת תוך כדי שמירה על מראה טבעי מצד אחד ומרשים ומיוחד מן הצד השני. זהו אחד ההבדלים העיקריים בין איפור חובבני לאיפור מקצועי.

 

איפור פוטוגני

כידוע, נהוג לצלם את הכלה ללא הרף לפני האירוע ולכל אורכו. תמונות אלו גם ניתנות לזוג, הן מוצגות בפני כל המשפחה והחברים הקרובים וכמובן, הן נשארות כמזכרת תמידית מהיום המרגש. לכן חשוב שהכלה תהיה מאופרת באופן כזה, שהיא לא רק תיראה טוב, אלא גם תצטלם טוב! גם למטרה זו חשוב שהאיפור יהיה מקצועי ולכן מומלץ להשקיע בכך את המשאבים הדרושים.

 

מה נהוג?

כאשר פונים לאיפור מקצועי לכלות נהוג לעשות זאת בתהליך. התהליך מתחיל בבחירת המאפר וממשיך בפגישה לאיפור ניסיון. איפור הניסיון נעשה בדרך כלל על חצי מהפנים, רק כדי להמחיש כיצד הוא אמור להיראות ביום החתונה ולבדוק מה יתאים. זוהי ההזדמנות שלך לקבל מושג כיצד תיראי ביום המרגש שלך.

ביום החתונה תיפגשי שוב עם המאפר, יש כאלה שתצטרכי להגיע אליהם ויש כאלה שיגעו אלייך, תאופרי ותקבלי הוראות כיצד לתחזק את האיפור לאורך כל הצילומים שלפני החתונה והאירוע. לאחר מכן תוכלי ללכת להתלבש בשמלת הכלה שלך ולהתחיל את יום הכלולות שלך באופן רשמי.

 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

חתונות תפוז

למה הכוונה חתונות תפוז? לחצו לקבלת מידע בנושא

ריקוד לחתונה איך להפתיע בגדול

בדרך כלל, דינם של טרנדים לחלוף כלעומת שבאו. איכשהו, ריקוד לחתונה נשאר נפוץ מאוד בקרב נשואים טריים. אם כן, מה כל כך מיוחד בריקוד לחתונה, שהופך אותו לטרנדי לאורך זמן?

שמלות כלה מעוצבות לפי הזמנה

גם אם זו חברת ילדות שלך ואפילו אחותך התאומה, מה שמתאים לה – לא בהכרח יתאים לך! והיות שמדובר על שמלה חשובה במיוחד, הרי לא תוכלי להסתפק בשמלת כלה שנראית עלייך פחות ממושלם

סלוני כלות בצפון

סלוני כלות באזור הצפון, לחצו לקבלת מידע חשוב על סלוני כלות בצפון, כמו כן באתר כמה הפתעות שהכנו עבורכם.