איפור לכלות – במה זה שונה?

800
נשים רבות נוהגות להתאפר בכל יום מחדש ולעשות זאת בעצמן. ובכל זאת, כשמגיע תורן לעמוד תחת החופה, הן פונות למאפר מקצועי ללא היסוס
איפור לכלות – במה זה שונה?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

לא כל יום כלה

נשים רבות נוהגות להתאפר בכל יום מחדש ולעשות זאת בעצמן. ובכל זאת, כשמגיע תורן לעמוד תחת החופה, הן פונות למאפר מקצועי ללא היסוס. למה זה קורה? יש לכך הרבה סיבות. אחת העיקריות שבהן היא, שרוב הנשים לא מצטלמות והמראה שלהן לא מתועד לנצח בכל יום. כמו כן, לא בכל יום את מסמר הערב וכל העיניים נשואות אלייך. דברים אלו קורים רק כשאת הכלה ולכן חשוב להשקיע באיפור בהתאם.

 

להדגיש את הטבע

אחד הדברים שהופכים מאפר לטוב ומקצועי הוא היכולת שלו לראות את תווי הפנים הטבעיים של הכלה לעתיד ולראות כיצד הוא יכול להבליט את תווי הפנים המחמיאים של הכלה לעתיד וכיצד הוא יכול להצניע את תווי הפנים שפחות מחמיאים. ולא פחות חשוב מכך – לעשות זאת תוך כדי שמירה על מראה טבעי מצד אחד ומרשים ומיוחד מן הצד השני. זהו אחד ההבדלים העיקריים בין איפור חובבני לאיפור מקצועי.

 

איפור פוטוגני

כידוע, נהוג לצלם את הכלה ללא הרף לפני האירוע ולכל אורכו. תמונות אלו גם ניתנות לזוג, הן מוצגות בפני כל המשפחה והחברים הקרובים וכמובן, הן נשארות כמזכרת תמידית מהיום המרגש. לכן חשוב שהכלה תהיה מאופרת באופן כזה, שהיא לא רק תיראה טוב, אלא גם תצטלם טוב! גם למטרה זו חשוב שהאיפור יהיה מקצועי ולכן מומלץ להשקיע בכך את המשאבים הדרושים.

 

מה נהוג?

כאשר פונים לאיפור מקצועי לכלות נהוג לעשות זאת בתהליך. התהליך מתחיל בבחירת המאפר וממשיך בפגישה לאיפור ניסיון. איפור הניסיון נעשה בדרך כלל על חצי מהפנים, רק כדי להמחיש כיצד הוא אמור להיראות ביום החתונה ולבדוק מה יתאים. זוהי ההזדמנות שלך לקבל מושג כיצד תיראי ביום המרגש שלך.

ביום החתונה תיפגשי שוב עם המאפר, יש כאלה שתצטרכי להגיע אליהם ויש כאלה שיגעו אלייך, תאופרי ותקבלי הוראות כיצד לתחזק את האיפור לאורך כל הצילומים שלפני החתונה והאירוע. לאחר מכן תוכלי ללכת להתלבש בשמלת הכלה שלך ולהתחיל את יום הכלולות שלך באופן רשמי.

0 תגובות