ארגון אירועים - מה זה אומר?

3555
ארגון ותכנון חתונה הוא תהליך מורכב, אז איך עוברים אותו על הצד הטוב ביותר?
ארגון אירועים - מה זה אומר?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!ארגון מקדים

חתונה, כמו כל אירוע גדול וחשוב, דורש תכנון וארגון לפרטי פרטים כדי שהכול יתנהל בצורה חלקה ועם כמה שפחות תקלות. כבר כמה ימים לאחר האירוסין, מומלץ להכין רשימת משימות רלוונטית לארגון ותכנון החתונה. הרשימה תעשה לכם סדר בראש ותכין אתכם לקראת כל המטלות שתצטרכו לעשות. אומנם הרשימה תראה ארוכה, מתישה ואינסופית, אבל בעזרת ארגון ותכנון נכון, תראו שהשורות יתחילו להימחק בזו אחר זו במהירות.

לכל זוג יש הרבה משימות לקראת החתונה במטרה שהיא תהיה מהנה וקרובה ככל האפשר לחתונה החלומית שלו. החלק הראשוני של ארגון החתונה כולל, בין היתר, בחירה של שמלת הכלה, מעצב השיער והמאפר שלה, חליפת החתן, בחירת המקום לחתונה והתאריך שלה ועוד. אלו הם החלקים הבסיסיים של החתונה והם רק חלק קטן מתהליך הארגון כולו.


התכנון המרכזי

לצד המסגרת של החתונה, יש לתכנן גם את מהלך האירוע בעיקר מבחינת בחירת התקליטן והצלמים, עיצוב החופה והשולחנות, סידור הישיבה ליד השולחנות, בחירת אטרקציות לחתונה, בחירת שירי החתונה וכך הלאה. חלק זה שייך לאופן שבו יתנהל האירוע ולאופן שבו הזוג רוצה לשמוח ולשמח את אורחיו במהלכו.

בחירת דיג'יי וצלם לחתונה הן החלטות לא פשוטות בדר"כ, גם בגלל העובדה שיש בעלי מקצוע רבים בתחום וקשה לדעת מי מקצועי ואיכותי ומי מתאים לכם מבחינת אישיותו. נהוג להיפגש עם כמה ספקים בכל תחום וכך לבחור את האדם הנכון עבורכם. כאן באתר אספנו בכל קטגוריה את הספקים המובילים והמומלצים ביותר, כדי שתוכלו לעשות את הבחירה בראש שקט.

זכרו כי אנשי הצוות ובעלי המקצוע באולם האירועים שבחרתם ערכו כבר עשרות, אם לא מאות חתונות וכי אין חכם כבעל ניסיון. לכן, התייעצו איתם ותוכלו לקבל רעיונות וטיפים רבים בנוגע לתכנון התנהלות האירוע. לפעמים מספיקה רק פגישה אחת כדי לקבל רעיונות חדשים ומגניבים ולצאת עם תכנית פעולה ברורה.


עוד קצת לפני

חלק נוסף של הארגון המקדים הוא החלק שבו הזוג כבר מתחיל להרגיש שיום החתונה קרב ובא מפני שאלו הם התכנונים, המתקיימים ממש בסמוך למועד החתונה. הכוונה היא בעיקר לקבלת החלטות בנוגע לרשימת המוזמנים, בחירת ההזמנות לחתונה ושליחתן, בחירת הזר לכלה, בחירת הרכב לחתונה ותכנון כיצד לקשט אותו, מדידות אחרונות של שמלת הכלה וחליפת החתן וכדומה. התעודדו! אלו הן המשימות האחרונות ברשימה ובדרך כלל הן קלות ופשוטות יותר לביצוע.


במהלך האירוע

גם במהלך האירוע עצמו חשוב לוודא שהוא מתנהל כראוי. מה שנהוג לעשות הוא לאפשר למנהל האירוע, מטעם המקום בו מתקיימת החתונה, יד חופשית בניהול השוטף של האירוע עצמו ולהגדיר לו איש קשר אחד או יותר מהאנשים הקרובים לזוג, על מנת שיוכלו ביחד לדאוג לכל הפרטים הקטנים שעלולים לצוץ במהלך האירוע ולאפשר לחתן והכלה ליהנות מהרגעים המאושרים שלהם בלי דאגות.

 

עזרה מקצועית

ניתן להיעזר במפיקי אירועים ובעזרתם לארגן את אירוע החתונה שלכם כבר מהשלבים הראשוניים ועד הפרטים האחרונים. עזרה זו יכולה לחסוך לכם זמן רב ובנוסף, תוכלו גם לקבל רעיונות נוספים, באמצעותם תוכלו לשדרג את האירוע שלכם באופן משמעותי ולהגיע אליו בראש שקט ובידיעה, שהכל יתנהל בדיוק כפי שרציתם ותכננתם לאורך כל תקופת הארגון שקדמה לאירוע עצמו, מבלי שתצטרכו להתרוצץ בעצמכם ממקום למקום בחיפוש אחר אנשי המקצוע המושלמים עבורכם.

מפיק או מפיקת החתונה ידאגו לכל הפרטים הקטנים מ-א' ועד ת', גם דברים שאפילו לא חשבתם עליהם. הם ימצאו לכם את הספקים ונותני השירות האיכותיים ביותר ויעשו את המשא המתן בשבילכם כדי שתקבלו את המחירים הטובים ביותר בתוך מסגרת התקציב שלכם. בזמן האירוע הם ינצחו את כל המקהלה ויוודאו שיש תיאום מלא בין הספקים השונים, הכל מתנהל לפי הלו"ז שנקבע וכל אנשי המקצוע באולם עושים את עבודתם נאמנה.

0 תגובות