באיזה אטרקציות לחתונה תבחרו?

458
יש סוגים רבים של אטרקציות לאירועים בכלל ולחתונות בפרט, מהם ניתן לבחור כדי להפוך את החתונה שלכם לאטרקטיבית במיוחד. השאלה היא רק: איך בוחרים מתוכן?
באיזה אטרקציות לחתונה תבחרו?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

אטרקציות לחתונה, לא כמו פעם

פעם, האטרקציה הגדולה של חתונות הייתה להקת חתונות שאף אחד לא מכיר, שהרקידה את האורחים לאורך האירוע. כיום, לכלות וחתנים יש רצון ולעתים אף צורך בתכנון של חתונה, שאף אחד לא יוכל לשכוח ולשם כך, הם נדרשים להוסיף עוד מעט לתקציב החתונה שלהם ולהפתיע עם אטרקציות לחתונה מסוגים שונים, כשמן הסתם, האטרקציות של היום הן משוכללות ואטרקטיביות בהרבה מאלו שהיו בעבר ולכן גם התחרות גדולה יותר.

 

בשביל מה בכלל צריך אטרקציות לחתונה?

אורח החיים של היום הוא מהיר מתמיד בכל תחום. החל מקצב התקדמות הטכנולוגיה, דרך המרדף אחרי זמן פנוי לצד שאר העיסוקים המעסיקים אותנו באופן יום יומי ועד לצורך שלנו בתוכניות טלוויזיה וסרטי קולנוע בעלי קצב מהיר, ואם הם לא עומדים בקצב, אנו משתעממים ונוטשים. הקצב המהיר של החיים המודרניים נכנס גם לאירועים השונים, כולל חתונות. האטרקציות השונות הן אלו, שמייצרות עניין נוסף באירוע מרגש בפני עצמו ומשאירות טעם של עוד בפי כל המשתתפים.

 

אפשרויות של אטרקציות

יש סוגים רבים של אטרקציות לאירועים בכלל ולחתונות בפרט, מהם ניתן לבחור כדי להפוך את החתונה שלכם לאטרקטיבית במיוחד. לדוגמה, ישנה אפשרות של הפרחת יונים בתום טקס החופה כסמל של אהבה, ניתן לשכור שירות של בר אקטיבי, שיקפיץ את האווירה והרחבה, לימוזינה להגעה יוקרתית במיוחד לאירוע, יצירת מגנטים שיהוו מזכרת לכלל האורחים ועוד. אם כן, האפשרויות הן רבות והשאלה היא רק: איך בוחרים מתוכן?

 

מה התקציב שלכם?

כידוע, תכנון של חתונה כרוך גם בהשקעה של הרבה מאוד זמן וכסף. לכן, אם אתם רוצים להוסיף אטרקציות לחתונה שלכם ולשדרג אותה, עליכם לקחת בחשבון גם את הנושא התקציבי. כלומר, יתכן שתרצו לבחור באטרקציה מסוימת, אבל היא תגרום לכם לחרוג מהתקציב שלכם ואז תצטרכו לבחון את התקציב שלכם מחדש, או לבחור באטרקציה אחרת.

 

מה הסגנון שלכם?

לכל זוג יש את הדברים החשובים לו ביותר והם שונים לחלוטין מאלו של זוגות אחרים. לדוגמה, יש מי שירצה להשקיע בבר ממתקים ויש מי שירצה להשקיע בבר אקטיבי. יש מי שירצה להשקיע בצילום מגנטים אישיים לאורחים ויש מי שירצה לדאוג למתנפחים לילדים. כמובן, יכול גם להיות מצב, שבו אחד מבני הזוג מעוניין באטרקציה מסוימת בעוד שהשני מעדיף אטרקציה אחרת. במצב כזה, חשוב לתרגל את יכולות המשא ומתן וההתפשרות שלכם, שיהוו חלק גדול מחיי הנישואין שלכם.

 

 קרדיט : תמונת הנושא התקבלה בחסות אטרקציה לאירועים של airLED

0 תגובות