רכב לחתונה כל האפשרויות לבחירתכם

1007
לימוזינה עם נהג צמוד, רכב מפואר ומקושט או הג'יפ של אבא? תוכלו לבחור מבין מגוון אפשרויות מעולות לרכב שילווה אתכם במהלך היום הגדול שלכם.
רכב לחתונה כל האפשרויות לבחירתכם
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!


רכב לחתונה - מה המשמעות

רכב לחתונה הוא לא סתם רכב! מדובר על הרכב, שלוקח את החתן ומביא אותו לפגישה הראשונה עם הכלה ביום החתונה ומשם הוא לוקח את שניהם ביחד אל אירוע הגדול שלהם. למעשה, מי שנמצא ברכב עם החתן והכלה נחשב כמי שקיבל מקום של כבוד באירוע המשמעותי של החתן והכלה ולרוב זהו בן משפחה קרוב או חבר קרוב במיוחד. כמו כן, נהוג גם לקשט את הרכב באופן כזה, שכל מי שיראה אותו ידע, שבפנים יושבים חתן וכלה ביום כלולותיהם ועצם המראה של רכב לחתונה מעורר התפעלות ומעלה חיוך.

רכב פרטי

כיום, זוגות צעירים רבים הם בעלי רכב, בין אם רכשו אותו בעצמם ובים אם מדובר על רכב מהעבודה וכדומה. זוגות אלו יכולים לבחור להשתמש ברכב זה כרכב שלהם לחתונה וכך לחסוך לעצמם את הצורך במציאת רכב אחר, שעל אפשרויות אלו נרחיב בהמשך. יחד עם זאת, כשהזוג בוחר להשתמש ברכב שלו לחתונה, מוטלת עליו גם האחריות לקשט אותו והוא מוותר על ההזדמנות להתפנק ברכב אחר, שיכול להיות הרבה יותר יוקרתי ומפנק מהרכב הפרטי שלהם. פינוק שמזדמן רק בימים מיוחדים כמו יום החתונה.

רכב משפחתי

אפשרות נוספת לרכב לחתונה היא לקחת בהשאלה רכב מבני המשפחה של החתן או הכלה. אפשרות זו מותנה כמובן, בהסכמה של בעל הרכב ובעיקר, אם בעל הרכב הוא לא הנהג המיועד לאירוע המיוחד שלכם. כמובן, תצטרכו גם לקבל את רשותו של בעל הרכב לקשט אותו כאוות נפשכם ואם כבר, אז אולי הוא יסכים גם לעשות את עבודת הקישוט בשבילכם ולהפתיע אתכם ביום הגדול שלכם.

רכב שכור

אפשרות נוספת, שהופכת לנפוצה יותר ויותר בכל שנה שחולפת, היא האפשרות של השכרת רכב לחתונה. מדובר על רכבים יוקרתיים במיוחד כדוגמת לימוזינות. היתרון הגדול ביותר לש רכב שכור טמון בכך, שהוא בדרך כלל מגיע עם נהג מקצועי וכך, מי שנמצא אתכם ברכב בדרככם לחופה, יכול ליהנות מהשהייה לצדכם וכמו כן, באפשרותכם גם לבחור להיות לבדכם לאורך הנסיעה, מלבד הנהג כמובן!

רכב שכור לחתונה מגיע מקושט באופן מקצועי וכך מאפשר לכם להיות רגועים מבחינה זו וגם לדעת, שהרכב יגיע מקושט באופן מושקע במיוחד. למעשה, כך תוכלו להיות מופתעים בעצמכם מהפינוק של יום זה ולהפתיע את הסובבים אתכם בהשקעה הגדולה שאתם משקיעים גם בעצמכם ולא רק במוזמנים לאירוע.

0 תגובות