בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

בלונים של ילדות - מי לא חווה בילדותו את חוויית הבלונים? הרי הם מלווים אותנו בכל יום הולדת או בכל אירוע מיוחד ומרגש והם יוצרים אווירה שמחה רק מעצם היותם. הרי גם כשאנחנו עוברים ברחוב בגילאים מאוחרים יותר ורואים אדם חולף על פנינו עם מקבץ בלונים בידיו אנו יודעים, שהוא בדרך לאירוע משמח ושזהו יום מיוחד עבורו או עבור אדם יקר לו במיוחד וכך הוא ראה לנכון לציין זאת.

בלונים לחתונה

אין ספק, שאירוע החתונה הוא אירוע שמח ומרגש ולכן גם ראוי לחגוג אותו עם כל מה שמשמח את החתן, הכלה והאורחים. עוד דבר שאין ספק לגביו, הוא השמחה הגדולה שמביאים אתם הבלונים ובמיוחד לילדים, אבל גם למבוגרים שבינינו, ואף לאלו שלא יודו בכך בפומבי.

השימוש בבלונים בחתונה

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד. כמובן, היות שמדובר על אירוע גדול, שבו נושא העיצוב הוא נושא משמעותי מאוד, חשוב לשכור את השירותים של אנשי מקצוע מומחים בתחום העיצוב ובבלונים בפרט.

איך עושים את זה?

בין אם בחרתם להשתמש בבלונים לצורך עיצובי או לשם אטרקציה נוספת בחתונה שלכם, חשוב לברר לגבי אנשי המקצוע המתאימים. לעתים מדובר באנשי מקצוע בודדים, שעושים את כל העבודה בעצמם ולעתים מדובר על חברות, המעסיקות עובדים שונים לאותה המטרה או למטרות שונות. אנשי מקצוע אלו יוכלו להבטיח לכם עיצוב מיוחד של הבלונים ולא פחות חשוב מכך – בלונים איכותיים, שיחזיקו מעמד לאורך כל האירוע.

בלונים לעיצוב

בלונים לעיצוב החופה ובלונים לעיצוב אולם או גן אירועים הם לא אותם בלונים. בדרך כלל, כאשר רוצים לעצב את החופה בבלונים, הבחירה בבלונים בעלי מראה רגיל למדי, אבל בצבעים מיוחדים ובשילובים מיוחדים עוד יותר. לעומת זאת, כאשר מדובר על עיצוב חלל, נעשה שימוש בבלונים בעיצובים מיוחדים לכשעצמם ובשילובים בעלי מראה ייחודי, שיוצרים ביחד את האווירה הרצויה.

בלונים כאטרקציה

בלונים כאטרקציה לחתונה יכולים להיות להפרחתם בתום טקס החופה, להפלתם במהלך ריקוד הסלואו הראשון, או לחלוקה למשתתפי האירוע. גם במקרה זה, לכל מטרה יש את הבלונים המתאימים לה. הבדל נוסף הוא, שאם מדובר על אטרקציית בלונים לחתונה, יש גם לשכור את שירותיו שלאיש המקצוע לאורך כל החתונה ולא רק לקראתה.

קרדיט לתמונת נושא : פיצוץ של בלון אטרקציה לכל אירוע


 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

ניצת מהר כבה מהר..

סיפור קטן ומדליק שכדאי לקרוא, אהבה ממבט ראשון

ינקה עיצוב שיער

ינקה עיצוב שיער, ממובילי המעצבים בארץ, לחצו לכניסה לקבלת פרטים נוספים

מה שאת צריכה זה חתונה

ביום שבו בן הזוג שלך מציע לך נישואים זה היום המאושר ביותר בחייך ולא רק משום שאת הולכת למדוד שמלות כלה אלא משום שאת הולכת להינשא

חופות

אפשר לומר שחופה זהו הרגע המרגש ביותר בערב החתונה ועל כן חשוב להקדיש מחשבה מרובה ליצירת חופה לפי טעמכם.
רגע אחד לפני שאת עומדת תחת חופתך למול האחד שיצעד איתך מעתה במסלול חייך, את ניצבת למול האחד שהביא לבריאתך – בורא עולם. אחד הרגעים המרגשים והמחברים ביותר לחווית הנישואין הוא הרגע בו הכלה טובלת במקווה. זהו הרגע בו את מתחברת להוויה הכי פנימית שלך במקום הכי טהור עבורך כאישה יהודיה.