בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

בלונים לחתונה – לא צריך יותר מזה!

בלונים של ילדות - מי לא חווה בילדותו את חוויית הבלונים? הרי הם מלווים אותנו בכל יום הולדת או בכל אירוע מיוחד ומרגש והם יוצרים אווירה שמחה רק מעצם היותם. הרי גם כשאנחנו עוברים ברחוב בגילאים מאוחרים יותר ורואים אדם חולף על פנינו עם מקבץ בלונים בידיו אנו יודעים, שהוא בדרך לאירוע משמח ושזהו יום מיוחד עבורו או עבור אדם יקר לו במיוחד וכך הוא ראה לנכון לציין זאת.

בלונים לחתונה

אין ספק, שאירוע החתונה הוא אירוע שמח ומרגש ולכן גם ראוי לחגוג אותו עם כל מה שמשמח את החתן, הכלה והאורחים. עוד דבר שאין ספק לגביו, הוא השמחה הגדולה שמביאים אתם הבלונים ובמיוחד לילדים, אבל גם למבוגרים שבינינו, ואף לאלו שלא יודו בכך בפומבי.

השימוש בבלונים בחתונה

לבלונים לחתונה יש שימושים רבים. הם יכולים לקשט את החופה, לקשט את האולם או גן האירועים, ניתן גם לשכור את שירותיו של אמן בלונים ועוד. כמובן, היות שמדובר על אירוע גדול, שבו נושא העיצוב הוא נושא משמעותי מאוד, חשוב לשכור את השירותים של אנשי מקצוע מומחים בתחום העיצוב ובבלונים בפרט.

איך עושים את זה?

בין אם בחרתם להשתמש בבלונים לצורך עיצובי או לשם אטרקציה נוספת בחתונה שלכם, חשוב לברר לגבי אנשי המקצוע המתאימים. לעתים מדובר באנשי מקצוע בודדים, שעושים את כל העבודה בעצמם ולעתים מדובר על חברות, המעסיקות עובדים שונים לאותה המטרה או למטרות שונות. אנשי מקצוע אלו יוכלו להבטיח לכם עיצוב מיוחד של הבלונים ולא פחות חשוב מכך – בלונים איכותיים, שיחזיקו מעמד לאורך כל האירוע.

בלונים לעיצוב

בלונים לעיצוב החופה ובלונים לעיצוב אולם או גן אירועים הם לא אותם בלונים. בדרך כלל, כאשר רוצים לעצב את החופה בבלונים, הבחירה בבלונים בעלי מראה רגיל למדי, אבל בצבעים מיוחדים ובשילובים מיוחדים עוד יותר. לעומת זאת, כאשר מדובר על עיצוב חלל, נעשה שימוש בבלונים בעיצובים מיוחדים לכשעצמם ובשילובים בעלי מראה ייחודי, שיוצרים ביחד את האווירה הרצויה.

בלונים כאטרקציה

בלונים כאטרקציה לחתונה יכולים להיות להפרחתם בתום טקס החופה, להפלתם במהלך ריקוד הסלואו הראשון, או לחלוקה למשתתפי האירוע. גם במקרה זה, לכל מטרה יש את הבלונים המתאימים לה. הבדל נוסף הוא, שאם מדובר על אטרקציית בלונים לחתונה, יש גם לשכור את שירותיו שלאיש המקצוע לאורך כל החתונה ולא רק לקראתה.

קרדיט לתמונת נושא : פיצוץ של בלון אטרקציה לכל אירוע


הזמנות לחתונה

גם הזמנות לחתונה, כמו עוד הרבה דברים בחיינו, עברו מהפך בעשור האחרון והן הולכות ומשתדרגות כל הזמן והופכות ליצירתיות יותר ויותר

מתחתנים ברשת

אחרי השאלה הגורלית "האם תינשאי לי" ואחרי שהשבת "כן" בהתלהבות, המחשבות מתחילות לרוץ. אבל מה עושים עכשיו?

שירי חתונה

מתחתנים יקרים שירי חתונה זה ללא ספק חלק חשוב בחתונה ואולי היותר חשוב בהצלחת אירוע שמשאיר טעם טוב, חשוב מאוד שמחליטים על שירי חתונה לחשוב על מספר מרכיבים, קבלת פנים, חופה, כניסה לאולם, ריקודים, ובין הארוחות,

אולמות אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום הפכו בשנים האחרונות למקום עליה לרגל המון זוגות נשאים באולמות אירועים בדרום גם וכאשר הם מתגוררים במרכז או בצפון, ולא בכדי, אולמות אירועים בדרום ובאשדוד מושקעים מאוד ומצעים רמה אירוע ברמות גבוהות מאוד מהאוכל ועד לפרטים הקטנים ביותר, אני יכול לומר לכם בלב שלם שישנם מספר אולמות אירועים בדרום מרהיבים לא מפחות מהאולם המפואר ביותר באזור המרכז, בנוסף אולמות אירועים בדרום מציעים כל מיני בונוסים כעסקת חבילה לדוגמה תקליטן, שמלת כלה, תאורה והגברה ימי פינוק למיניהם ועוד, ועוד...